Тільки для справжніх пані!

Як очистити організм після відмови від куріння: комплекс дій

Як очистити організм після відмови від куріння: комплекс дій

Організм кожної людини, незалежно від його стажу паління, потребує очищення. Нікотин і шкідливі компоненти тютюнового диму, що засіли в легенях та інших внутрішніх органах, надають токсичну дію, тому дуже важливо вивести їх як можна швидше.

Щоб очистити організм після куріння, потрібно виконувати ряд комплексних заходів, до яких відносяться фізичні вправи, дихальна гімнастика, інгаляції, правильне харчування та ін. Розглянемо їх більш детально.

Стан здоров’я після куріння

Організм людини має здатність до самоочищення. Порушення в роботі і стані легень та інших органів, викликані токсичним дією тютюнового диму, компенсуються протягом 1-2 років після повного відмови від куріння. Ви ж здатні прискорити цей процес прийняттям додаткових заходів (спорт, народні рецепти, корисні продукти і т. д.).

Що ж відбувається в організмі після відмови від куріння? Розглянемо процес детально (по хвилинах, днях, роках):

Комплексна чистка організму

Самі шкідливі компоненти сигарети нікотин і вуглекислий газ. Перший міститься в тютюнових листах, а другий утворюється при тлінні цигарки. Потрапляючи в кров, вони доставляються в усі тканини організму і зачіпають всі внутрішні органи. У підсумку відбувається процес кисневого голодування, і виводяться з ладу всі системи:

Ось чому після відмови від куріння лікувальних процедур повинні піддаватися не тільки легені, але і всі органи і системи.

Тим не менш, очищення організму слід починати з відновлення функцій доставки кисню. А для цього, в першу чергу, слід налагодити роботу дихальної системи. Доцільно в цьому випадку проведення наступних заходів:

Спорт і ще раз спорт!

Якщо ви всерйоз задалися питанням, як очистити організм від наслідків куріння, ввімкнетеся в процес активних фізичних вправ. Найбільш рекомендовані види спорту – біг, плавання, аеробіка і йога, тобто все те, що змусить працювати дихальну систему. Величезним плюсом є те, що під час занять відбувається регенерація всіх органів і систем. А виведення токсичних продуктів тютюнового диму здійснюється з подвоєною силою!

З метою якнайшвидшого оздоровлення організму після відмови від куріння фізичні вправи можна поєднувати з дихальною гімнастикою і СПА-процедурами. Список також можна доповнити масажем, показаним для нормалізації функцій кровообігу.

Правильне харчування

Для відновлення здоров’я колишнього курця важливо забезпечити йому правильне і повноцінне харчування, насичене вітамінами і корисними речовинами. Медики рекомендують у цьому випадку спеціальне меню, розроблене для лікування системних захворювань. Входять в нього фрукти, овочі, злаки – корисні продукти, приготовані щадними методами (варіння, тушкування) або у свіжому вигляді.

Народні рецепти

Після відмови від сигарет очищення легенів і всього організму в цілому можна проводити за допомогою домашніх відварів і коштів. Ось кілька рецептів:

При вживанні даних рецептів відбувається відновлення здоров’я по всіх фронтах: нормалізується робота органів дихання, поліпшується стан шкіри, легені очищаються від слизу, а організм – від токсинів.

Овочі і фрукти, здатні «вигнати» нікотин

Після відмови від сигарет організм здатний самостійно очиститися від токсинів, правда, займе цей процес не один місяць. Щоб прискорити відновлення і перебороти депресію, має звичай нападати на колишніх курців, застосовуйте всі вищеописані заходи в комплексі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як самостійно кинути палити в домашніх умовах швидко і легко?

Зміст статті: Сім простих кроків до свободи від нікотину Харчування і спосіб життя в перехідний період Які відвари і настої допомагають у боротьбі з курінням? Тверде рішення кинути палити –…

Як можна допомогти чоловікові кинути пити

Зміст статті: Використання пропаганди здорового способу життя Психологічна допомога як спосіб відмовитися від згубної звички Лікарська допомога при пияцтві Як лікувати залежність в побуті Як допомогти чоловікові кинути пити, щоб…

Як куріння може впливати на роботу серця: страхітливі факти

Зміст статті: Факти і статистика Як саме сигарети діють на серцево-судинну систему? Як відмовитися від сигарет? Кількість серцево-судинних захворювань, що закінчуються летальним результатом, збільшується з кожним роком. І одним з…