Тільки для справжніх пані!

Як очистити енергетику будинку і поставити захист

Як очистити енергетику будинку і поставити захист

Зміст:

Будинок – це незламна фортеця, в якій людина хоче відчувати себе затишно і безпечно. Однак не завжди це виходить, адже енергетичний вплив ззовні, поганий вплив недоброзичливих гостей і навіть власний негативний настрій можуть істотно зіпсувати домашню атмосферу.

Як своїми силами очистити енергетику будинку і зміцнити його захист? У магії існує безліч ритуалів і змов, які допомагають провести енергетичну чистку і захиститися від негативного впливу ззовні. Сьогодні ми розглянемо найбільш прості, але дієві способи, які можна використовувати самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.

Позбутися від негативу в будинку

Якщо перебуваючи в рідних стінах, ви стали часто відчувати тяжкість і незрозумілу втому, то пора почистити своє житло. У цьому допоможе змова від чаклунства, який позбавить ваш дім від негативної енергетики, що заважає нормально жити.

Робити ритуал найкраще, коли в будинку більше нікого крім вас немає, або ж коли домочадці сплять.

Перед прочитанням змови потрібно підготуватися. На п’яту місячні добу, відразу ж після заходу Сонця, вмийтеся три рази прохолодною водою, надіти чисту вільний одяг (без поясів і застібок), зніміть прикраси і аксесуари, розпустіть волосся.

Поверніться до східної сторони і, тримаючи в руках церковну свічку, вимовте певні слова.

Це може бути молитва, спеціальний змова або ж фраза заздалегідь складена безпосередньо вами. Приміром, «Бережи мій будинок від негативу, злих чар, чорної напасті…»

В кінці обов’язково три рази вимовте слово «Амінь». При цьому ви повинні чітко усвідомлювати, що звертаєтеся до Бога і власним ангелу-охоронцю. Тепер повторіть те ж саме, по черзі повернувшись на захід, на південь і на північ.

Позбутися від прокльонів і злих чар

Якщо у вашому будинку побував недоброзичливець, проведіть після його відходу один простий ритуал. Це швидке захід допоможе вам прибрати всю негативну енергетику і злі помисли, що залишилися після відвідування нежданого гостя.

Візьміть в ліву руку свічку, в праву – віник і починайте помсти від центру свого будинку до порога, кажучи при цьому слова: «Вимітаю всі біди, жалі і злі чари. Амінь».

Зберіть сміття на газетку і обов’язково відразу ж винесіть із будинку. Свічка повинна догоріти повністю, її недогарок можна викинути у відро для сміття.

Встановити захист для дому

Коли ви почистіть енергетику в своєму будинку, необхідно встановити захист. Для цього потрібно заздалегідь приготувати дрібні цвяхи, церковну свічку і сіль.

Перед ритуалом зробіть ретельне прибирання в своєму будинку. А поки ушиваєтеся, читайте молитву «Отче наш».

Запаліть свічку і перемішайте цвяхи з сіллю. Зробіть смужки з отриманого складу уздовж всіх дверних і віконних прорізів (у другому випадку насипте суміш на підвіконня). При цьому повторюйте: «Мій будинок надійно захищений. Ніхто і ніщо не проникне в нього і не завдасть шкоди. Мої Слова міцні. Амінь».

Залиште все на ніч, а вранці зберіть сіль з цвяхами і викиньте подалі від свого житла. Свічка також має догоріти до кінця.

Якщо житлове приміщення просякнуте хорошою енергетикою, в ньому завжди буде затишно, тепло і спокійно, а домочадці будуть жити в злагоді і взаєморозумінні. Мир вашому дому!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Успішні ідеї для малого бізнесу

Багато мріють відкрити свою справу, перестати працювати «на дядю», але далеко не всі собі це дозволяють. І першою перешкодою на шляху до власного бізнесу стає, як правило, відсутність ідеї. Так-так,…

Як скласти бізнес-план самому: покрокова інструкція для «чайників»

Бізнес-план – це найцінніший документ, який допоможе вам сформулювати чіткі цілі, проаналізувати всі можливі труднощі і проблеми, а також способи їх вирішення. Як тонко підмітив англійський філософ і вчений Ернст…

Бізнес на дому для чоловіків: ідеї, які приведуть вас до успіху

Відкриття власної справи – важлива подія в житті будь-якого чоловіка. Але як не помилитися і вибрати той напрямок, який гарантовано буде приносити дохід? Насправді, всі найкращі бізнес-ідеї подає нам… саме…