Тільки для справжніх пані!

Як називаються річниці весіль по роках, і що на них дарувати

Як називаються річниці весіль по роках, і що на них дарувати

Шлюб – одне з найзнаменніших подій в житті людини, тому його відзначають яскравим святом, який готують часом не один місяць. Однак торжеством стає не тільки саме весілля, але і її річниці. Кожна має своє символічне назва і зазначається відповідно. Тому всім вступають у шлюб і їх родичам важливо знати, які бувають річниці весілля і як їх прийнято відзначати.

Символіка щорічних урочистостей

Дата вступу в шлюб зазначається практично кожен рік. Офіційно не прийнято святкувати 16, 17, 19, 27, 28, 32, 36, 41-43, 51-54, 56-59, 61-64, 66-69, 71-74, 76-79, 81-89, 91-99 років. Деякі дати відзначаються некруглими (6 з половиною, 12 з половиною).

Назви річниць змінюються від більш «крихких» до більш «надійним», символізуючи тим самим поступове зміцнення відносин між чоловіком і дружиною. Якщо сімейне життя тривала до наступної дати, значить, стала міцніше. Всі значення мають тонкий психологічний підтекст.

Перелік річниці весіль і їх назви по роках:

Привітання

Задаючись питанням, що дарувати на ту чи іншу річницю, важливо передусім знати її правильна назва. Суть в наступному: подарунки повинні бути з того матеріалу, який символізує це свято:

Список подарунків, які відповідають назві весілля по роках, можна продовжувати дуже довго. Однак, окрім символіки, слід враховувати і переваги подружжя. Якщо їм не подобається матеріал, відповідний цієї річниці, якщо у них вже є такі речі в будинку, варто подумати і зробити щось більш корисне. Що стосується ювілеїв, то подарунки для них слід підбирати особливо ретельно, в першу чергу орієнтуючись на потреби і бажання винуватців торжества.

Святкування

Універсальних рад, як відзначати річниці весіль по роках, немає, але існують деякі рекомендації, пов’язані з тими чи іншими датами.

Безумовно, незважаючи на всі існуючі традиції, відзначати річницю потрібно так, як хочеться самим подружжю. Орієнтуватися на назву варто тим, хто не знає, як краще організувати торжество.

Для сімейних пар, їх родичів і друзів велике значення мають річниці весіль, а їх назви – гарний орієнтир для вибору подарунків і планування культурної програми.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як вивчити свою генеалогію і скласти родовід

Зміст статті: Проводимо сімейний опитування Звертаємося до інтернету Йдемо в архів Систематизуємо отримані відомості Час від часу дітям на уроках історії задають скласти своє генеалогічне дерево, дізнатися власну родовід. Однак…

Як вибрати ім’я для дитини

Зміст статті: Вибір імені – право батьків Подумайте про майбутнє своєї дитини Дотримуйтесь покликом серця Вибір імені для своєї майбутньої дитини у деяких батьків не викликає жодних проблем, коли як…

Speed dating: як позбутися від самотності за 5 хвилин

Зміст статті: Що таке speed dating, і кому він підійде Як проходить захід Як справити враження на швидкому побаченні Цілі на життя у всіх різні, але абсолютна більшість людей не…