Тільки для справжніх пані!

Як можна зварити кукурудзу в качанах у каструлі?

Як можна зварити кукурудзу в качанах у каструлі?

Скільки часу і як варити кукурудзу в качанах, щоб максимально зберегти всі корисні речовини, містяться в ній? – Відповідь на це питання не так простий, як здається на перший погляд. Однак треба спробувати в ньому розібратися.

«Початок» здоров’я

Що потрібно кукурудзі? – Вона любить тепло, і саме тому на південь Воронезької області її практично не садять. Але для жителів середньої смуги і східних околиць нашої неосяжної країни ця культура відома дуже добре. Правда, в основному росіяни воліють її споживати у вигляді:

При цьому багато жителів Росії незаслужено ігнорують свіжі й молоді качани кукурудзи, які майже завжди можна купити на овочевому ринку або магазинах. Не варто забувати: правильно приготований початок цієї культури (в тому числі заморожений) має в своєму складі таку велику кількість корисних речовин, що легко може конкурувати з визнаними лідерами ринку за вмістом вітамінів і мінеральних речовин (помідори, морква і навіть квасоля).

Чим же так корисна для людського організму кукурудза і скільки корисних речовин вона містить? Її основне унікальна якість – це збалансованість вітамінів, макро — і мікроелементів в сукупності з білком. Зміст останнього, до речі, в неї майже таке ж, як і в м’ясі, що робить кукурудзу незамінною для людей, які сповідують здоровий спосіб життя та харчування.

Існує ще одна якість цієї культури, за що її необхідно любити і постійно включати в щоденне меню. Мова йде про її незамінних амінокислотах і ненасичених жирних кислотах. Людський організм має потребу в них, причому постійно. Так що їжте молоду кукурудзу в качанах стільки, скільки хочете, – це чудова на смак збалансована по вітамінам органічних мінералів та інших корисних речовин їжа. Скільки? – Просто знайте міру. Але щоб ефект від її споживання був максимальним, потрібно дотримуватися ряду правил, що стосуються її термічної обробки.

Готуйте правильно – буде смачно і корисно

Здається, ну чого складного може бути у варінні качанів кукурудзи? – Кинув овоч в каструлю з водою, посолив, після деякого часу (кипіння) витяг продукт – і «гризи» собі в своє задоволення! Однак не все так просто. Є вимоги до цієї процедури, які необхідно виконувати. Зрештою, треба знати якість кукурудзи, яку ви готові піддати термічній обробці. Скільки триває цей процес? – Адже ми ж хочемо, щоб цей дивовижний овоч не тільки зберіг свої смакові якості, але і всі поживні речовини, якими так багатий.

Найкраще варити «царицю полів» в каструлі. Причому кукурудза може бути як молодий (молочна), так і зрілою. Варто знати, що дана культура, при всьому своєму розмаїтті, умовно поділяється на два типи: харчову і кормову. Перша – солодка і більш смачна. Особливо її люблять діти, що не дивно – маленькі зерна дуже ароматні, з незабутнім триваючим смаком. Але і кормові сорти, що використовуються в тваринництві, мають своїх шанувальників. Якщо ж ви вирішили зварити молоду кукурудзу (нехай навіть і заморожену) ранніх харчових сортів, то вам на цей процес потрібно трохи часу – від 15 до 60 хвилин. Інша справа – пізні сорти цієї культури, призначені для корму худоби. На термічну обробку даного продукту (до повної готовності) знадобиться набагато більше часу – від 2 до 5 годин.

Таким чином, намагайтеся купувати для самостійної варіння молоду харчову кукурудзу і бажано зірвану зовсім недавно. При виборі цього продукту дивіться на його так звану «одяг» – вона повинна, як мінімум, бути присутнім і бути зеленою. Якщо це так, то вже добре – значить свіжий овоч. Якщо ж листя жовті і потьмяніли, то це означає тільки одне – ви «нещасливий» володар кукурудзи, яка втратила свою стиглість, смак і корисні властивості. Так що будьте уважніше. Тим більше, існує легкий і загальновідомий тест, який допоможе вам визначити якість качана.

Смачна молода молочна кукурудза при легкому натисканні пальцем на одну з її зерен виділяє сік. Беріть сміливо цей продукт – і вперед на кухню ставити каструлю для варива. Підійде і скороварка, а також чавунець або казан. Тільки пам’ятайте, ємність в обов’язковому порядку повинна бути щільно закрита кришкою. Для збереження в кукурудзі комплекту вітамінів та інших поживних речовин варіть її на невеликому вогні. Термічний процес необхідно підтримувати при температурі приблизно 250-300 градусів за Цельсієм. Таким чином, якщо ви хочете правильно і смачно варити кукурудзу в качанах, то необхідно здійснити наступні операції:

Багато запитають: «А скільки солі?» – Та ніскільки! Сіль зробить оброблену культуру менш соковитою і смачною. Продукт вважається готовим в розвареному виді, коли зерно можна легко прожувати. Вживати в їжу кукурудзу краще всього відразу ж після того, як вона приготувалася.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як використовувати водорості спіруліни для схуднення?

Зміст статті: Ефективність спіруліни в боротьбі із зайвою вагою Правила прийому Рекомендації Для людей із зайвою вагою питання його нормалізації завжди стоїть досить гостро. Поради по схудненню, модні дієти, спеціальні…

Як дівчині набрати м’язову масу: розробляємо правильний раціон харчування

Зміст статті: Основні умови Рекомендовані продукти Заборонені продукти Побудова раціону Рекомендації Режим харчування, якого необхідно дотримуватися дівчатам з метою набору м’язової маси, дещо відрізняється від чоловічого раціону для отримання того…

Як і чому потрібно правильно пережовувати їжу

Зміст статті: Коли починається процес травлення? Що далі? Користь правильного пережовування А чи довго трапезувати? Протягом століть люди замислюються над питанням, яким має бути здорове харчування людини. Але навіть серед…