Тільки для справжніх пані!

Як можна знайти друзів в інтернеті

Як можна знайти друзів в інтернеті

Піти на контакт з людиною, який хоче познайомитися з вами – це одне, і зовсім інше – першим зав’язати розмову з незнайомою людиною. Деяким це дається з великими труднощами із-за сорому, якихось комплексів, невпевненості в собі, страху бути відкинутим або осмеянным. Так і виходить, що у них зовсім немає друзів, вони самотні і їм нема з ким навіть поговорити.

Якщо ви один з них, сидіть вдома, нікуди не вибираєтеся, але хотіли б дізнатися, як знайти друзів в інтернеті і стати комунікабельнішою, то дана стаття повинна вам допомогти. Пошук нових знайомих набагато легше на просторах інтернету. Ви не бачите співрозмовника і знаєте, що він не бачить вас, а значить, буде оцінювати не за вашого зовнішнього вигляду і поведінки, а по манері мислення і розмови. В інтернеті легко завести друзів за інтересами, з якими завжди буде що обговорити. А пізніше, можливо, ви будете впевнені в тому, що відносини взаємно приємні, зможете побороти себе і вийти на живе спілкування.

Щоб завести друзів в Мережі, вам потрібно проявляти активність. Покажіть свій інтерес до людини або спільноти людей, з якими ви хотіли б познайомитися. Залишайте коментарі, пишіть відгуки на форумах. Можна написати особисте повідомлення людині, в цьому немає нічого непристойного або ганебного. Просто будьте доброзичливим, ввічливим і чемним з співрозмовником.

Сайти за інтересами

Напевно, у вас є якесь хобі, ви захоплюєтесь музикою чи спортом. А може, ви обожнюєте свою професію і приділяєте їй не тільки робочий час? Шукайте таких же, як ви. Людей з тими ж захопленнями. Пошук співрозмовників з аналогічним мисленням не складе труднощів, якщо ви відвідаєте сайт, присвячений конкретній темі, яка вас хвилює. Є майданчики, де збираються початківці письменники і журналісти, музиканти та художники. На кулінарні сайти щодня заходять тисячі любителів «постряпать» і професійних кухарів. Там ви зможете не тільки поспілкуватися з людьми, що розділяють ваше хобі, але й отримати масу корисних порад від більш досвідчених учасників.

Знайти знайомих за інтересами дуже просто в соціальних мережах. На сторінці в розділі особистої інформації кожен може розповісти про своїх улюблених книгах, піснях, комп’ютерних іграх, а також професії. Найпопулярніші соціальні мережі мають мобільні додатки, тому спілкування стає ще зручніше, і ви можете вести бесіду з людиною незалежно від місця розташування. На цих сайтах можна знайти і старих друзів, однокласників, зв’язок з якими давно втрачена. Бути може, вони теж шукають вас і хотіли б знову почати спілкування. Як кажуть, старий друг краще нових двох.

Прикладами соціальних мереж Facebook, Вконтакте, Twitter, а також Youtube. У випадку останнього вам не вдасться занудьгувати. Це найбільший відео-хостинг на просторах Всесвітньої Павутини. Тут можна знайти і подивитися відео на будь-які теми. Крім того, відеоролики можна коментувати, підписатися на канали авторів, відео-блогерів, створити свій канал і розміщувати власний контент.

Діти теж хочуть спілкування

З часів появи інтернету народилося ціле покоління, яке не уявляє, що колись життя існувала без комп’ютерів. Ці діти буквально з пелюшок починають борознити простори Мережі, яка інколи може бути небезпечною для них. На щастя, існують спеціальні дитячі сайти і соціальні мережі. Наприклад, віртуальні ігрові майданчики, де дитина може пограти в дочки-матері поодинці. Це зручно, коли батьки зайняті, а малюк єдиний в сім’ї. Для маленьких модниць є сайт Stardoll. Це співтовариство паперових інтернет-ляльок, присвячений моді. Пошук необхідного досить простий для користувача молодшого віку, хоча нинішні діти справляються з завданнями і складніше.

Якщо ваш син захоплюється коміксами, книгами, іграми, фентезі тощо і при цьому має труднощі в спілкуванні з однолітками, то цікавою темою для нього стане питання, як завести друзів в інтернеті. Природно, йому захочеться, щоб друзі поділяли його захоплення, а знайти таких йому допоможуть тематичні сайти. Наприклад, любителям Смішариків сподобається Шарарам (smeshariki. ru) – тут діти можуть грати з героями улюбленого мультфільму, спілкуватися і навчатися. Сайт ClassNet – для школярів, які бажають знайти нових друзів та отримати допомогу в навчанні.

Віртуальних майданчиків з’являється все більше, однак живого спілкування вони не зможуть замінити повністю, особливо дітям. Постарайтеся допомогти своїй дитині подружитися з ким-то в реальному житті – це може бути товариш по гуртка або секції, однокласник або сусід.

У пошуках другої половини

Пошук супутника життя дається нетовариським людям ще важче, ніж пошук нових знайомих. А бути одному не хочеться нікому. Як би людина не виглядав, яким би незалежним ні здавався, все одно він мріє про другий половині. Але не варто впадати у відчай, адже є сайти знайомств.

У відносин, бійок в мережі, є плюс. Перш, ніж почати зустрічатися, люди пізнають один одного ближче. Говорять на різні теми, цікавляться заняттями один одного, політичними поглядами, світоглядами, способом життя. Ви будете в курсі шкідливих звичок вашого супутника. Він дасть вам знати, якщо не зможе витерпіти будь-які ваші пристрасті. Про найбільш відомих сайтах, де пошук друга або подруги серця не потребує великих зусиль, ви дізнаєтеся далі.

Це найпопулярніша і найбільша майданчик для віртуальних знайомств. Тут ви зможете поспілкуватися з людьми зі всієї планети. Щорічно люди, які знайшли один одного на цьому сайті, починають зустрічатися в реальності, а частина з них одружується. Match. com має простий пошук та навігацію, а також надає своїм користувачам безкоштовний тест на сумісність, регулярну розсилку з анкетами представників протилежної статі.

Цей сайт має широку базу користувачів. Його особливість у тому, що він не пропонує самостійний пошук, а закликає пройти тест, що визначає вашу особистість і характер. На основі результатів він знаходить найбільш підходящих претендентів.

Хоча хороша організація і точний пошук і не виділяють Plenty of fish із загальної маси подібних майданчиків, сайт може похвалитися тим, що щодня на ньому реєструється близько 30 тис. одиноких користувачів. Тут пара знайдеться кожному.

Безумовно, інтернет може стати хорошим помічником і спростити пошук нових знайомих та старих друзів. Але не варто забувати, що Всесвітня Павутина до цих пір є самим неконтрольованим простором. Тут саме роздолля для шахраїв і хакерів. Тому, перш ніж з головою занурюватися у віртуальне спілкування, потрібно запам’ятати кілька моментів.