Тільки для справжніх пані!

Як можна заробити грошей студенту?

Як можна заробити грошей студенту?

Всім відомо, що сучасні студенти – одна з найбідніших каст на сьогоднішній день. Більшість з них, звичайно, отримує державну стипендію, але її рідко коли вистачає хоча б на тиждень. Деяким можуть допомагати батьки, але і цього недостатньо. Адже студентство – така пора, коли хочеться постійно відпочивати і веселитися, а для цього потрібні гроші.

Тому вже з перших курсів молоді люди починають задаватися питанням, як заробити гроші студенту. Адже більшості роботодавців необхідні працівники з відповідною освітою і досвідом. Ні того, ні іншого у студентів поки немає. А якщо врахувати, що учні безпосередньо залежать від розкладу занять, то роботу знайти важко.

Більшість молодих людей влаштовуються офіціантами, кур’єрами, автомойщиками. Це відмінний спосіб заробити трохи грошей, наприклад, підробляти влітку. Але під час навчання буде важко. Особливо якщо враховувати, що при роботі офіціантом часто доводиться працювати ночами. Потрібно відпрацювати зміну, а потім відправлятися на навчання. Природно, це позначається на навчанні.

Є більш прості способи, як заробити студенту. Потрібно лише проявити трохи винахідливості і підійти до вирішення проблеми нестандартно.

Реально заробити

Чому то в головах у людей вкорінилася думка, що заробляти в інтернеті неможливо. Вони вважають, що кругом один обман, а в інтернеті можна тільки розважатися.

Насправді інтернет – це багато мільярдна галузь. Сучасні організації давно почали вести активну підприємницьку діяльність в інтернеті. Адже це набагато вигідніше. Так вони можуть заощадити на:

Насправді працівники самі не розуміють, наскільки дорого вони коштують компанії, і мова тут не тільки про зарплату. Природно, організаціям набагато простіше знайти працівника в інтернеті і платити йому по факту за виконану роботу. Саме тому WWW – це відмінна можливість, як заробити студенту. Причому все залежить тільки від працьовитості. В інтернеті тисячі професій – і не можуть заробляти лише ліниві.

Біржі фріланса

Перше, з чого необхідно почати студентам при пошуку роботи в інтернеті, це біржі фрілансу. Стартовий поріг на них досить низький. Всього за кілька місяців можна самостійно на практиці освоїти нову для себе професію. Зрозуміло, що одразу не вийде заробляти великі суми. Зате трохи напрацювавши досвід, а найголовніше, рейтинг, можна буде отримувати пристойні гроші. Рейтинг – це те, на що замовники дивляться в першу чергу, коли вирішують, яким з фрілансерів віддати замовлення.

Професію можна знайти будь-яку, в залежності від того, що ближче по духу. Найпоширеніші професії в інтернеті наступні:

При бажанні можна заробляти і більш рідкісними професіями, наприклад, звукорежисером або художником.

Що стосується реальних відомостей про заробіток, то сказати якісь точні цифри складно. Адже все залежить від того, як працювати. Наприклад, копірайтер – одна з найпоширеніших в інтернеті професій. Справжні професіонали своєї справи можуть заробляти від 1000 $ в місяць. Щоправда, заради справедливості варто зауважити, що на біржах вони працюють рідко, хоча теж з цього починали. Однак є й такі, хто спробував написати пару статей, не зміг заробити навіть 1000 рублів і вирішив, що це суцільний обман. Загалом, головне не лінуватися.

Копірайт – це дійсно відмінний варіант для студента, оскільки він не залежить:

Можна самостійно розпланувати свій день так, щоб встигнути повчитися, попрацювати і відпочити. Плюс завжди будуть гроші.

Партнерські програми

Партнерські програми – це заробіток для ледачих. Все, що потрібно, це знайти в інтернеті партнера, з яким хотілося б працювати, і отримати у нього партнерську посилання на який-небудь товар або послугу. Необхідно поширити цю посилання по інтернету, і кожен раз, коли користувачі будуть по ній переходити і що-небудь купувати, на ваш рахунок будуть капати гроші. Такий, свого роду, пасивний дохід. Один раз попрацювавши, можна буде отримувати гроші, поки не розкуплять весь товар. А адже можна поширити і не одну посилання.

Заробіток на творчості

В інтернеті існує безліч ресурсів, де можна продавати свої творчі роботи. Наприклад, фотографії. Зараз такий час, що практично у кожного постійно з собою фотоапарат, вбудований в гаджет. Навіть просто марно клацаючи затвором, можна випадково зробити кілька цікавих знімків. А вже якщо дійсно розбиратися, то можна і пристойно заробляти. В інтернеті є кілька спеціальних сервісів, на яких можна завантажувати свої знімки і продавати їх.

Крім цього можна створювати і продавати вірші. Не меншою популярністю користується живопис. Особливо якщо вміти малювати портрети, можна досить швидко напрацювати клієнтську базу і малювати на замовлення за хороші гроші.

Купити що-небудь непотрібне, щоб продати що-небудь не потрібне

Це може здатися дивним, але на великих торгових площадках на подобу Avito і Ebay люди купують абсолютно все. Від старої непотрібної одягу до справді корисних речей.

Тут може бути два варіанти, можна посидіти трохи на сайті і купити щось таке, на що можна зробити націнку, а потім перепродати. Тільки обов’язково крім ціни варто враховувати доставку та інші можливі витрати так, щоб у підсумку самому не опинитися в мінусі.

Звісно, для того, щоб щось купити, потрібно трохи грошей. Можна вчинити інакше. Треба добре пошукати у себе вдома. У кожного є речі, якими давно вже ніхто не користувався. Їх і варто виставити на продаж.

Власний сайт

Ще одним хорошим варіантом заробітку для студентів є ведення власного сайту або блогу. У наш час люди постійно щось шукають в інтернеті. Починаючи від того, як приготувати омлет і до того, як правильно купити автомобіль чи квартиру. І для кожного тематичного запиту має бути свій сайт.

Багато чого буде залежати від кількості відвідувань. Адже основний заробіток з сайтів йде з розставленими на них реклами. А рекламодавцям потрібно, щоб їх рекламу переглянуло якомога більше користувачів.

Звісно, щоб отримувати більш-менш відчутний дохід, над сайтом потрібно попрацювати. В першу чергу, сайт потрібно створити. Адже далеко не всі розуміють, як це можна зробити.

Сайт можна замовити у інших фрілансерів. Однак за їх працю доведеться заплатити. Також можна придбати вже готовий ресурс. В інтернеті безліч торгових майданчиків, де користувачі продають і купують сайти.

Подальший дохід буде прямо залежати від вкладених в ресурс зусиль. Це відмінне підмога для студентів, оскільки сайт не вимагає постійної присутності. Його розвитку можна приділяти від декількох годин до декількох днів в тиждень.

Звідси можна зробити простий висновок: соромно сидіти без грошей, коли навколо стільки можливостей. Маючи тільки один комп’ютер, доступ в інтернет і пару годин в день, вже можна заробляти. А якщо є навички, креативність і бажання, то до кінця навчання, можливо, і не доведеться шукати роботу.