Тільки для справжніх пані!

Як лікувати заїди на губах? Народні седства лікування заїд, ліки та профілактика

Як лікувати заїди на губах? Народні седства лікування заїд, ліки та профілактика

Зміст:

Сьогодні багато людей стикаються з появою на губах маленьких тріщинок. В народі їх називають заїдами, в медицині — хейліт і ангулит. Тріщини зазвичай утворюються в куточках губ і супроводжуються болючим дискомфортом під час розмови, прийняття їжі або посмішки. На їх місці часто з’являються гнійнички, роздратування і почервоніння. У деяких випадках на місці заїди може утворитися ерозія. Якщо не терміново прийняти заходи по лікуванню заїд, з’явиться відчуття болю, яка буде виникати при будь-якому контакті з губами. Звичайна розмова, прийняття їжі або води будуть супроводжуватися ниючим болем. Під час вживання солоної чи кислої їжі болючість і роздратування посилюється.

Запустивши лікування заїд у важких випадках, люди повністю відмовляються від їжі і будь-якого руху ротом. Не отримавши належного лікування на місці маленьких і раніше нешкідливих заїд утворюються виразки кровоточать ранки. Чому виникають заїди на губах до кінця не вивчено, вони можуть з’явитися в будь-якому віці, у будь-якої людини. Однак медициною помічена тенденція їх появи навесні і восени на тлі загального. На сьогоднішній день для боротьби з заїдами існують профілактичні, медикаментозні і народні засоби. Отже, як лікувати заїди на губах?

Профілактика виникнення заїди на губах

У профілактичних цілях рекомендується прийом вітаміну В2, який міститься в:

Вживаючи щодня вищеперелічені продукти можна поповнити організм вітаміном, який необхідний для профілактики виникнення заїд.

Заїди на губах — народні засоби лікування

Як вилікувати заїди — ліки і медиакменти

Аптеки пропонують для лікування заїду сучасні засоби: Левомеколь, Ирускол, Д-пантенол, эритромициновая або тетрациклінова мазь. Представлені мазі мають широкий спектр застосування в комплексі з трав’яними або масляними примочками, заїди пройдуть швидше. Крім того, можна робити примочки розчину ретинолу ацетат.

Заїди в куточках рота псують зовнішній вигляд, завдаю біль і дискомфорт, тому не варто пускати її поява на самоплив. Не чекайте, коли тріщинка пройде, дійте негайно.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Свербіж шкіри на нервовому грунті: причини, лікування, ліки, народні засоби

Зміст: Чому на нервовому грунті з’являється свербіж? Як відрізнити свербіж на нервовому грунті від інших шкірних захворювань? Профілактика і лікування свербежу шкіри на нервовому грунті У ряді випадків нервово-психічні перевантаження…

Як боротися з безсонням? Поради і засоби народної медицини

Зміст: Як позбавитися від безсоння — поради Засоби народної медицини від безсоння Інсомнія або безсоння – це порушення нічного сну. Людина, яка страждає від безсоння, не може заснути, перевертається в…

Засоби від печії: кращі народні домашні засоби від печії, ліки і таблетки від печії

Зміст: Народні домашні засоби від печії Засоби лікування печії – ліки і таблетки від печії Засоби від печії при вагітності Краще швидке засіб від печії Як уникнути появи печії: способи…