Тільки для справжніх пані!

Як лікувати вітрянку? Чим її мазати?

Як лікувати вітрянку? Чим її мазати?

Зміст:

Вітрянка – це дуже заразне вірусне захворювання, яке виражається у вигляді сильних висипань і підвищення температури. Найбільш сприйнятливим до даного вірусу є діти, особливо перших п’яти років. і дорослого однакове і залежить від тяжкості захворювання. Отже, як лікувати вітрянку, ніж її мазати? Давайте розглянемо медикаментозні і немедикаментозні методи лікування вітрянки.

Немедикаментозні методи лікування

Все лікування вітрянки спрямована на зменшення симптомів захворювання. Дотримання простих правил обов’язково допоможе полегшити стан. При вітряній віспі необхідно:

Медикаментозне лікування

У зв’язку з тим, що вітрянка відноситься до групи вірусних захворювань, призначення антибіотиків є недоцільним. Вони можуть прописуватися тільки в разі виникнення серйозних ускладнень. Утворення додаткових інфекцій пов’язане з розчісуванням наявних висипань. Тому дуже важливо зменшити свербіж.

Найбільш часто для лікування вітрянки прописують жарознижуючі та антигістамінні препарати. Особливу увагу необхідно приділити зовнішнім засобам. В першу чергу згадаємо про зеленку, адже вітрянка асоціюється саме з нею. Хочемо звернути вашу увагу на те, що зеленка жодним чином не лікує вітрянку, не сприяє швидкому загоєнню бульбашок, а лише допомагає відстежити час появи останніх висипань. А це важливо, так як людина перестає бути заразною через 5 днів після появи останнього бульбашки. Кожен пухир маститься окремо за допомогою ватної палички.

Якщо висип дуже сильно свербить, рекомендують наносити цинкову мазь. Також можна вжити ліки з противірусною дією. До них відноситься ацикловір і герпивир. Дуже ефективним для полегшення стану вважається лосьйон на основі каламина.

Народні методи лікування вітрянки

При вітряній віспі можна використовувати різноманітні народні методи лікування. По кілька разів на день рекомендують робити примочки, мазати вітрянку відварами. Для цього використовують відвари кори дуба, ромашки і шавлії.

Якщо висипання є у роті необхідно проводити полоскання з розчином фурациліну.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Свербіж і температура при вітряній віспі

Зміст: Температура при вітряній віспі Свербіж при вітряній віспі Свербіж і температура при вітряній віспі — нормальне явище. Для здорової дитини дане захворювання не представляє особливої небезпеки. Дорослі переносять вітрянку…

Як швидко вилікувати застуду? Рецепти і поради, щоб швидко вилікувати застуду в домашніх умовах

Зміст: Зміцнення імунітету — профілактика застуди Як швидко вилікувати застуду — часник, мед і цибулю Народні засоби від температури Як швидко вилікувати застуду — позбавляємося від нежитю й кашлю Виникає…

Як лікувати чиряк? Що таке чиряк або фурункул, його причини та ознаки?

Зміст: Як виглядає чиряк? Його симптоми і ознаки Види чирьев Причини появи фурункулів. Чому виникає чиряк? Як вилікувати чиряк в домашніх умовах? Медикаментозне лікування фурункула Ускладнення і наслідки Фурункул (або…