Тільки для справжніх пані!

Як легко розрахувати правильний календар овуляції для зачаття дівчинки

Як легко розрахувати правильний календар овуляції для зачаття дівчинки

Ви думаєте зачати дитину і хочете, щоб народилася дівчинка? Можна збільшити шанси завагітніти, використовуючи правильну таблицю овуляції, щоб дізнатися дні, коли організм найбільш готовий до вагітності і зачаття дитини того ж статі, якого ви хочете. З точки зору медицини, можна розрахувати стать дитини. Для цього навіть не потрібні гроші, а лише трохи вашого часу. Але для того щоб використовувати календар зачаття дівчинки, для початку розберемося в базових термінах.

Що таке овуляція

В першу чергу, щоб розрахувати майбутній стать дитини, визначте точну дату овуляції. Вона відбувається, коли яйцеклітина пересувається з яєчників в фаллопієві труби і готова до запліднення. Це часто відбувається в середині жіночого циклу. Але це час по-різному для кожної жінки.

Після 20 тижнів розвитку дівчинка вже має 2 мільйони незрілих яйцеклітин у своїх яєчниках, але до часу народження втрачається до 75% цих яйцеклітин. В результаті при появі на світ більшість жінок володіє половиною мільйона незрілих яйцеклітин. Вони дозрівають до того часу, коли дівчина вступає в період статевого дозрівання.

Після переміщення яйцеклітини в фаллопієві труби сперматозоїд запліднює її, потім вона рухається в матку. Під час овуляції стінки матки товщають, щоб підготуватися до прийняття плода. Але якщо яйцеклітина не запліднюється, матка починає кровоточити, в результаті чого у жінки відбуваються місячні.

Невірним твердженням є те, що якщо у вас відбуваються місячні – присутній і овуляція. Насправді це не так. У багатьох жінок при високій кількості естрогенів наростає внутрішня оболонка матки. І раз на місяць вона кровоточить, причому сильніше, ніж при звичайних місячних.

За справжню овуляцію, що відбувається у жінки, відповідає гормон прогестерон. Його наявність призводить до контрольованого організмом кровотечі. Коли приходить період завагітніти, а жінка не завагітніла після акту кохання – це може статися через відсутність у неї овуляції. Якщо у вас є підозри на подібний недуга, проконсультуйтеся з гінекологом.

Ознаки овуляції

Існує вісім ознак овуляції, це:

У жінки необов’язково будуть проявлятися всі ознаки овуляції, їх може бути всього декілька. Це не заважає запланувати народження дівчинки. Але якщо ні однієї ознаки у вас не спостерігається, зверніться до лікаря.

Календар овуляції

Завагітніти можна тільки під час овуляції, причому іноді жінки прагнуть зробити розрахунок овуляції для зачаття дівчинки або хлопчика. Найкращим способом розрахувати потрібний результат є вимірювання температури (базальної).

Для початку заведіть таблицю, куди кожен день будете записувати температуру і всі зміни в організмі. Далі почніть його заповнювати в період місячних, просто позначаючи кількість днів, які вони тривають. Після закінчення кожних місячних вимірювати базальну температуру. Її вимірювання можна проводити градусником у роті, піхву або товстій кишці. Виберете, який вам зручний спосіб.

Щоб правильно все розрахувати, знімати показники температури потрібно в один і той же час доби, це важливо. Перед вимірюванням має пройти 3-4 години спокійного сну, тому краще це робити вранці, після пробудження. Щоб не забувати про процедуру, можна встановити будильник. Відразу запишіть показники. Після вимірювання температури протягом місяця намалюйте графік, знизу написавши день циклу, а зліва – температуру. Якщо у вас нерівний цикл, проробляти процедуру не менше півроку.

Після складання таблиці вирахуйте дні овуляції. Найменша температура в циклі свідчить про овуляцію. Це приблизно 14-й день. Багато жінок помилково вважають, що овуляція відбувається, коли піднялася температура. Але якщо почала підніматися температура, овуляція вже відбулася. Коли точно визначено настання овуляції, ви можете запланувати стать дитини.

Легко визначити сприятливі дні для зачаття дитини допоможе наш онлайн калькулятор овуляції.

Використання календаря для зачаття дівчинки

Буде у вас хлопчик або дівчинка, повністю залежить від статевих клітин чоловіка. Клітини, які переміщують дівчаток, дуже важкі і потужні, живучі, аж до двох днів у статевих шляхах жінки, але вони повільно пересуваються. Тому в день овуляції легкі сперматозоїди, тобто хлопчики, швидше досягають яйцеклітини.

Що ж відбувається у зворотному випадку, за кілька днів до овуляції або через три дні після овуляції? Відповідно, швидкі, але короткоживучі сперматозоїди, що несуть хлопчиків, до моменту запліднення вже закінчують своє існування. А важкі клітини, що несуть дівчаток, якраз до цього моменту і знаходять яйцеклітину. Таким чином, можна легко вибрати час для зачаття дівчинки, але за умови регулярного циклу.

Зачаття дівчинки при нерегулярному циклі

Ваш цикл може бути нерегулярним з різних причин. Однак при такому положенні справ не зовсім ясно, як дізнатися, коли у вас буде овуляція, не що запланувати стать дитини. Нерегулярність циклу (яка може бути не тільки наслідком стресу, застуди, неправильне харчування, а також різних захворювань) може завадити, коли ви намагаєтеся зачати дівчинку. Якщо проблема спровокована прийомом препаратів, проконсультуйтеся з лікарем і призначити інше лікування.

І все ж можливо і тут знайти підхід до зачаття дівчинки. Ви повинні вимірювати температуру і складати таблицю, а при регулярному циклі (по системі, описаної вище). Якщо ви після всіх вимірювань не впевнені, чи є у вас овуляція чи ні, можна купити тести в аптеці. Тепер, коли ви знаєте, коли відбудеться овуляція, легко буде вибрати 3 дні перед нею для зачаття дівчинки.

Дієта і планування статі дитини

Фахівці провели експеримент. Протягом двох місяців перед зачаттям майбутні батьки дотримувалися необхідної системи живлення. Одні після вживання продуктів, багатих на кальцій і магній, народили дівчаток. А решта, в раціоні яких перебувало багато калію і натрію, стали батьками хлопчиків.

Тому, щоб зачати дівчинку, додайте в раціон:

Так хлопчик чи дівчинка? Це перше питання після зачаття, на який з нетерпінням чекають відповідь мами і тата. І в будь-якому разі, планування майбутнього статі дитини не тільки принесе вам бажаний результат, але і зміцнить шлюб, привнесе в життя нові можливості, в сім’ї з’являться нові цікаві теми для розмови і більше приємних спроб зачати малюка.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як легко і швидко прибрати живіт після пологів: комплекс занять

Зміст статті: Особливості жіночого організму Коли дозволяється почати вправлятися після пологів? Правила виконання вправ Комплекс тренувань для преса Як довго потрібно вправлятися? Материнство – найбільша радість для жінки, проте після…

Як змінюються груди при вагітності

Після зачаття у кожної жінки відбувається гормональний «сплеск» у всьому організмі. І майбутньої матусі вкрай важливо знати, якою буде груди під час вагітності. Як тільки запліднилась яйцеклітина, в тілі жінки…

Як вилікувати застуду під час грудного вигодовування

Зміст статті: Трохи раніше… Малюк і мамина хвороба Що приймати категорично не можна? Грудне годування і антибіотики Чим лікувати простудні захворювання? Лактаційний період накладає на молоду маму чимала кількість обмежень….