Тільки для справжніх пані!

Як легко і швидко вивчити вірш

Як легко і швидко вивчити вірш

Часто необхідність вчити вірші викликає у школярів паніку. Більшість із них сприймає таке завдання як тяжке покарання. Дорослі теж скаржаться на пам’ять і труднощі із запам’ятовуванням текстів. Однак, познайомившись з деякими нескладними методиками, можна зрозуміти, як вивчити вірш досить швидко і без особливої напруги. Більше того, таке завдання під силу виконати в будь-якому віці. Отже, вчимо швидко вірші!

Методика швидкого заучування

Перш ніж братися за роботу, важливо створити спокійну тиху атмосферу, що дозволяє поринути в процес заучування. Як можна швидко вивчити вірш, не зосередившись на ньому?!

Далі потрібно слідувати простим правилам, які значно полегшать запам’ятовування.

 • На наступному етапі треба виписати всі незрозумілі слова і знайти в словнику значення – важко дуже швидко запам’ятати слово, не знаючи, що воно означає. Якщо вірш великий, у ньому багато незнайомих слів, краще виписати їх на окремий листочок.
 • Треба ще раз прочитати весь текст, осмислюючи кожне слово. Можна його переписати, диктуючи собі вголос. Така дія значно прискорить процес, так як включиться ще один вид пам’яті.
 • Людська пам’ять має властивість циклічності. Щоб швидко вивчити великий вірш, треба розбити його на частини, наприклад, чотиривірші, і кожне з них повторювати протягом декількох хвилин, влаштовуючи між ними 10-хвилинні перерви. Розбивати текст можна і на великі шматки, що виражають закінчену думку. Але вчити їх треба з листа, на який вірш було переписано.
 • Секрети швидкого запам’ятовування

  Ефективним прийомом, що прискорює процес, є доповнення заучиваемого вірші невеликими малюнками. Вони виражають зміст окремих фрагментів і дозволяють швидко і легко вивчити текст.

  У чому полягає допомога дитині

  Як швидко вивчити вірш напам’ять з дитиною? Дітям важко запам’ятати текст самостійно, особливо якщо в ньому є слова або фрази, значення яких вони не розуміють. Тому їм потрібна допомога дорослих. Поради наступні:

  Інші способи

  Метод дуже ефективний і користується успіхом.

  Немає універсальних способів, як швидко вивчити вірш напам’ять. Адже кожна людина індивідуальна, не всі можуть відразу ж навчитися чому-небудь. Але якщо частіше вчити вірші, пам’ять можна натренувати. Тоді навіть заучування великих обсягів тексту перестане бути проблемою.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як і що бачать новонароджені діти

  Зміст статті: Особливості зору в такому віці Як саме вони сприймають зорову інформацію Коли чадо стає здатним розрізняти кольори Побачити світ і мати можливість насолоджуватися цим дивом протягом усього життя…

  Як і скільки зберігається грудне молоко в холодильнику і при кімнатній температурі?

  Зміст статті: Про умови зберігання грудного молока Правила зберігання грудного молока Як підготувати молоко до годівлі Молоді мами часто змушені на деякий час відлучитися від свого малюка, довіряючи турботу про…

  Як робити інгаляції при нежиті для дітей?

  Зміст статті: Чому дітям слід робити інгаляції при нежиті? Ингалирование для дітей: основні правила Розчини для інгаляцій: народні рецепти і традиційна медицина Давно доведено, що інгаляції при нежиті у дітей…