Тільки для справжніх пані!

Як легко і швидко прибрати живіт після пологів: комплекс занять

Як легко і швидко прибрати живіт після пологів: комплекс занять

Материнство – найбільша радість для жінки, проте після народження малюка іноді з’являється невеликий животик. Фігура трохи псується з-за зайвого жиру. Вихід є завжди: ми розповімо, як прибрати живіт після пологів, перших або других, повернути гарну талію і позбутися від жиру.

Особливості жіночого організму

Деякі жінки вважають, що ідеальний живіт можна отримати тільки за допомогою схуднення. Але цей метод неправильний, щоб прибрати живіт після пологів, вам знадобиться тільки вибрати правильний спосіб життя. Ми вам розповімо, з допомогою яких вправ прибрати зайві кілограми з живота. Для початку вам потрібно знати, що при будь-якій масі жировий прошарок буде розподілятися нерівномірно, так що важливіше співвідношення ваги жиру і всього тіла, а не маси і зростання.

Нормою для звичайної жінки є близько 25% жиру, причому майже половина його знаходиться в районах грудях, сідницях, стегнах. Дівчата і пані, довго займаються спортом, мають його близько 16%. Жінкам не слід знижувати цей показник нижче 16-17%, а кількість жиру в 10-15% і зовсім може бути небезпечним для здоров’я.

На період вагітності збільшується жировий прошарок. Організм робить це для зігрівання, кращого захисту плоду. Живіт росте, а разом з ним розтягуються і м’язи. Після пологів вони неспішно приходять у вихідне стан, однак жир, що накопичився за цей період, так і залишається. В цій ситуації найкращим виходом буде знизити відсоток жиру в організмі, і в той же час зміцнити м’язи преса, надати їм бажану форму.

Коли дозволяється почати вправлятися після пологів?

Перед тим як дізнатися, як прибрати живіт після пологів, потрібно згадати про те, що потрібен час для відновлення породіллі. Для звичайних пологів цей термін становить близько 7 тижнів, а ось після кесаревого розтину – не менш ніж 2-3 місяці. Починати раніше буде небезпечно, адже шви можуть розійтися, підвищиться тиск усередині живота. З цієї причини краще почекати і не приступати до фізичних навантажень занадто рано.

Навіть в цей час очікування можна зайнятися чимось корисним. Адже щоб прибрати живіт після пологів, потрібні не тільки вправи, але і правильне харчування. Спробуйте змінити свій раціон, прибравши жирну і шкідливу їжу (тільки не сідайте на виснажливу дієту) – це позитивно позначиться і на якості вашого молока, і на здоров’я в цілому. Наприклад, вистачить того, що ви приберете дуже калорійну їжу і солодке. Після відновлення можна приступити до вправ.

Правила виконання вправ

Є багато спеціальних комплексів вправ, які можуть допомогти досягти відмінних результатів, прибрати зайвий жир і отримати плоский живіт. Причому потрібно знати, для чого потрібно те або інша вправа, як його потрібно виконувати. Для цього достатньо прочитати наступний список правил:

 • Перед кожним тренуванням проводьте розминку або зарядку. Розігріті м’язи будуть захищені від можливих травм і пошкоджень, а вам буде простіше виконувати вправи, щоб позбутися живота після пологів. Для розминки вистачить 5-10 хвилин, просто робіть кругові рухи для суглобів рук і ніг (якщо ви займаєтеся в домашніх умовах), або ж здійсніть невелику пробіжку.
 • Під час занять тримайте м’язи напруженими, намагайтеся робити всі вправи правильно. Сенс в тому, що 30 правильно виконаних повторень дадуть більше користі, ніж 100, але зроблені абияк.
 • Займайтеся з високою інтенсивністю. Як було сказано раніше – потрібно тримати м’язи в напрузі, тому всі вправи для живота після пологів не можна проводити повільно, як і відпочивати занадто довго між підходами. Вище інтенсивність – краще результат.
 • У тому випадку, якщо ви ніколи не займалися або не робили цього досить тривалий час, починати треба поступово. Робіть один підхід кожної вправи, стільки, скільки зможете: відштовхуватися далі будете від цієї кількості. Поступово доводите до двох, а потім до трьох підходів. Коли відчуєте, що стало занадто легко, знову виконуйте один підхід з максимально великою кількістю повторень.

  Далі повторюєте процедуру точно так само. Ще одне правило: дихайте правильно. На виході прес потрібно напружувати, при цьому втягуючи живіт і розслабляючи грудну клітку. На вдиху також тримайте прес напруженим. Займатися пресом потрібно 3-4 рази на тиждень, краще залишати один день для відпочинку між заняттями. Не рекомендується їсти за годину до і після тренування. Тепер, коли ви обізнані про всіх умовах, можна почати вправи для живота після пологів.

  Комплекс тренувань для преса

  Як прибрати живіт після пологів? Після розминки, коли ви розігрілися і підготувалися, можна приступати. Комплекс простий, і, крім того, виконувати його можна в домашніх умовах.

 • Лягаємо на спину, руки зводимо за потилицею. Вправа робиться таким чином: на видиху відриваєтеся від підлоги лопатками і одночасно згинаєте ноги в колінах, намагаючись підтягти коліна до грудної клітки. Живіт тримайте втягнутим. Далі розводимо ноги – праву випрямляємо, але тримаємо в повітрі, а коліно лівої ноги тягнемо до протилежного ліктя. Чергуєте ноги, роблячи короткі вдихи.
 • Так само лягаємо на спину, тільки з трохи зігнутими ногами, а руки тримаємо вздовж тулуба. Ваше завдання – втягнувши живіт, якомога вище піднімати таз. Коли відчуєте, що вище не виходить, затримайтеся в такому положенні на півхвилини. Під час вправи сідничні м’язи не повинні брати участь, так що намагайтеся їх не напружувати, а працювати іншими.
 • Починаємо з положення лежачи на спині, підтягнувши коліна до грудей. Руки розведіть в різні боки, упирайтеся ними в підлогу. Тепер відриваємо сідниці від підлоги, переносимо стегна в одну сторону, тримаючи коліна разом, але не торкаючись підлоги, а потім у вихідне положення. Далі повторюємо так само, але в іншу сторону. Дихаємо рівно і плечі тримаємо тільки на поверхні, не рухаючи.
 • Схоже початкове положення: лежимо на спині, руки зводимо за потилицею. Ноги згинаємо, стопами потрібно стояти на поверхні підлоги. Піднімаємо плечі, підтягуючись руками вперед на видиху, вдиху повертаємося. Можна збільшити складність, якщо затримуватися в такому положенні на деякий час. Найголовніше в цій вправі – виключити роботу м’язів шиї, працювати саме пресом, слідкуйте за цим. Хороша вправа, щоб прибрати живіт після пологів.
 • Лягаємо, як у другій вправі, з тією відмінністю, що ноги потрібно підняти і зігнути в колінах. Отже, суть в тому, що вам потрібно піднімати таз, ніби ви робите «берізку», але не так високо. На руки намагайтеся не впиратися, а працювати саме потрібними м’язами. Вправу не треба робити різко – краще повільніше, щоб відчувалася робота м’язів тазу.
 • Тепер ви знаєте, яким чином прибрати живіт після перших або других пологів, але вам напевно цікаво, скільки на це піде часу.

  Як довго потрібно вправлятися?

  Отже, ми розповіли вам кращі прийоми, щоб живіт після пологів став плоским, а жир щез. При дотриманні всіх рекомендацій вже через пару місяців м’язи преса стануть куди міцніше, ніж раніше. А значить, ви отримаєте чудову тонку талію, яка залежна від тих же м’язів.

  Але це ще не все: щоб зберегти фігуру, продовжуйте займатися, до цього часу ви звикнете до правильного способу життя. Головне, добре харчуватися і не забувати про фізичні навантаження. Здорова і щаслива мама — все, що потрібно дитині.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як змінюються груди при вагітності

  Після зачаття у кожної жінки відбувається гормональний «сплеск» у всьому організмі. І майбутньої матусі вкрай важливо знати, якою буде груди під час вагітності. Як тільки запліднилась яйцеклітина, в тілі жінки…

  Як вилікувати застуду під час грудного вигодовування

  Зміст статті: Трохи раніше… Малюк і мамина хвороба Що приймати категорично не можна? Грудне годування і антибіотики Чим лікувати простудні захворювання? Лактаційний період накладає на молоду маму чимала кількість обмежень….

  Як жінці не розповніти під час вагітності

  Зміст статті: Що відбувається з тілом жінки під час вагітності Харчове поведінка майбутньої мами Фізична активність Не думати про вазі день і ніч Думки про зайву вагу відвідують кожну жінку,…