Тільки для справжніх пані!

Як і де знайти роботу по душі

Як і де знайти роботу по душі

Для багатьох людей ранок починається з будильника, який як завжди дзвенить занадто рано і не вчасно. Повільно розплющуючи очі, ми думаємо про те, що цей день принесе нам багато нового і цікавого. Встаємо, йдемо вмиватися, снідати і їдемо в офіс. Ранковий місто завжди прекрасний. Сучасні висотки і хмарочоси змінюються будівлями сталінських часів, а різнокольорові вивіски і ресторани блищать і привертають увагу.

Ранкові промені сонця, ще з відтінками рожевого, відображаються у вікнах, чому місто стає схожим на чарівний світ, де всі живуть у мирі та злагоді, а всі мрії стають реальністю. Але ми цього не бачимо. Ми біжимо, запізнюючись на роботу. Як на автоматі проїжджаємо знайомі вулиці, пригальмовуємо на світлофорах і лаємося на дурних перехожих і водіїв, які також поспішають на свою нудну роботу. Думаю, багатьом знайома така ситуація. Пора знайти своє покликання і дізнатися, як знайти роботу до душі.

Чому важливо прагнути до більшого

Часто своє покликання ми вибираємо вже після 25 років, коли маємо вищу освіту, нав’язане батьками, дівчину/жінку і дітей, за якими треба доглядати і забезпечувати. З урахуванням всього цього ми просто не маємо часу на самовдосконалення. Всі батьки впевнені, що їх дитина буде втілювати їх власні мрії, але мало хто замислювався, що в майбутньому дитина буде мати свої мрії та плани на подальше життя. Психологія дорослих зрозуміла, часто вона шкодить дітям.

Деякі навіть вимушено ходять на нудну роботу. Проте не багато вирішуються змінити її та знайти своє покликання в іншому. Найчастіше причина – наша психологія, і криється вона в страху й нерішучості. Але варто тільки знайти своє покликання, цікаву роботу, так ранок буде здаватися радісним і погожим. Затримуватися на роботі буде приємно, так як геніальні думки будуть відвідувати Вас знову і знову. Ось чому ми в першу чергу заклинаємо вас: мрійте, думайте про те, що вам треба, вибирайте свою долю самі, отриньте всі перепони – тому що ніяких перешкод не існують, цей світ можна і потрібно змінити до кращого, тому що змінити світ на краще дуже просто!

З чого почати

Багато хто задається питанням «Як знайти роботу до душі?». Відповідь є. Від вас важливо лише бажання позбутися від рутини. Мріяти не шкідливо, шкідливо не мріяти.

У кожного в дитинстві була мрія. Хтось хотів бути космонавтом, хтось президентом, а хто-то навіть зараз дуже любить тварин. Не варто вважати, що це все дитячі фантазії, які ніколи не втіляться в реальність. Важливо зараз, вже маючи досвід за плечима, ще раз помріяти і тверезо оцінити свої здібності і можливості. Так, президентом стати малоймовірно, однак, швидше за все, ви любите і можете грамотно управляти людьми, можете стати гарним оратором і організатором. Тоді чому б не спробувати себе в ролі менеджера по персоналу, директора? Головне сказати собі: «Я можу!». І почати діяти.

Можливо, ви любите тварин і сподіваєтеся стати ветеринаром або волонтером. Найкраще записати свої бажання на папері і через добу ще раз переосмислити, щоб точно визначитися. Можливо, підсвідомість і допоможе визначитися, що ж ви насправді зможете досягти, але крім вас самих ніхто не може прочитати ваші думки. «Я можу», – скажете ви самі собі зробите своє життя саме такою, якою уявляєте її в мріях.

Оцінка реальності мрії

Глянувши на листок, на якому ви написали свої думки і бажання, варто викреслити те, що здається зовсім неадекватним чи неможливим для виконання. У результаті повинно вийти від сили 7 пунктів, які оцінюють ваші можливості. Головне вирішити для себе «що я можу». А краще зрозуміти, що ви робите краще за інших. Наука психологія рекомендує написати свої улюблені заняття:

Аналіз

Якщо ви знаєте, що ваше покликання, наприклад, доглядати за тваринами, але думаєте, що це нікому не потрібно, – можливо, ви помиляєтеся. Навіть тварини потребують любові. Ви в силах організувати волонтерський клуб допомоги бездомних тварин, а потім і працювати у ветеринарній клініці, продавати товари для кішок або надавати послуги по стрижці. Важливо усвідомити, як саме ви зможете реалізувати свої здібності. Навіть звичайні покупки одягу можуть бути альтернативою роботі в офісі. Здобути професію таємного покупця, зробити свій сайт, на якому будете писати відгуки про новинки. Важливо розуміти, що гроші – не головне. Якщо ви будете займатися тим, що вам цікаво, ви з легкістю знайдете спосіб, як з цього отримувати непоганий прибуток.

Допомога з боку

Якщо вам самим важко визначитися, що у вас виходить найкраще, то можна звернутися за допомогою до близьких друзів і рідних. Кажуть же, що з боку видніше. Можливо, ви просто не помічаєте в собі деякі якості. Такий простий підхід, але дає дуже хороший результат. Батьки допоможуть згадати ваші інтереси в дитинстві, які ви з якихось причин закинули. А друзі скажуть, які риси хотіли б перейняти у вас. Можливо, це будуть ораторські здібності, цілеспрямованість, прагнення до вивчення нових мов. Крім того, близькі люди допоможуть знайти своїх знайомих в даній сфері або підказати слушні ідеї, які ви зможете втілити в життя. У кожному разі, думка зі сторони не буде зайвим.

Плани на майбутнє

Будь-який план повинен мати певну послідовність дій. Тому правильним буде не кричати «Я можу!» і бігти намагатися осягнути неосяжне, а поступово продумати кожен крок. Краще завести щоденник, в який ви будете записувати свої думки і плани на день. Психологія людини така, що при зміні діяльності організм швидко звикне до змін. Це пов’язано з інстинктом самозбереження. Тому важливо послухати себе.

Найкращим кроком буде не різке припинення звичного життя, а поступове вибудовування нової: кожен день робити для себе щось нове. Таким чином, через деякий час ви будете займатися саме тим, чим хочете, і це буде приносити вам тільки позитивні емоції. Своє покликання ви зрозумієте відразу. Ви захочете цим займати добу безперервно, забуваючи про їжу і необхідності поспати. І ви не впізнаєте себе через деякий час. Станете зовсім іншою людиною, яка любить своє життя і готова привнести в неї щось нове і прекрасне. Гасло «Я можу!» стане вашим вічним супутником.

Якщо ж ви хочете дуже багато, то спробуйте все і поступово. В один день одна, інший інше. Поступово ви зрозумієте, де ваше покликання і чого ви хочете від життя. Як знайти роботу до душі? – Важливо не залишатися там, де нудно. Навіть не сумнівайтеся і починайте прямо зараз пошуки – не сидіть вдома, мрійте, а потім втілюйте свої мрії в реальність, це проста психологія!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як без проблем заробити з нуля

Зміст статті: Перший бізнес-план Продавайте знання Продавайте продукцію Продавайте послуги Заробіток на дому Правила великого заробітку Відсутність грошей і досвіду – не привід відмовлятися від ідеї почати свою справу. Для…

Як заробляти, мало працюючи: чи це можливо?

Зміст статті: Працювати якомога менше, заробляючи більше Знайдіть свій шлях і удосконалюйтеся Створіть свій бренд Працюйте від душі Як отримувати дохід, не працюючи: практичні поради Які види пасивного доходу існують?…

Цікаві і затребувані професії для дівчат

Зміст статті: Фотограф Тренер з фітнесу Флорист Кондитер Стюардеса Аніматор на дитячих святах Бібліотекар Фінансовий консультант Один з найбільш важливих питань у житті – питання правильного вибору професії. У суспільстві…