Тільки для справжніх пані!

Як часто потрібно змінювати свою зубну щітку?

Як часто потрібно змінювати свою зубну щітку?

Зубна щітка – незамінний засіб особистої гігієни. Про те, скільки разів на день необхідно чистити зуби, знає кожен, а от як часто потрібно міняти зубну щітку – відомо далеко не всім.

Проте саме якістю такого пристосування визначається те, наскільки ефективно буде очищатися поверхню зубів і прилеглих до них тканин. Тому важливо зубну щітку замінити своєчасно.

Навіщо зубну щітку потрібно міняти

Багато людей не приділяють належної уваги стану своєї зубної щітки і готові змінити її тільки після того, як вона повністю втратила форму. Це неправильний підхід, адже інструмент в подібному стані не здатний забезпечити нормальну гігієну ротової порожнини.

Сигнали про те, що пора замінити щітку

Отже, як часто міняти зубну щітку? Фахівці стверджують, що заміну необхідно здійснювати один раз в 3 місяці. Це максимально допустимий час. Однак ця цифра може змінюватися в залежності від виробника та якості цього предмета гігієни. Заміну рекомендується проводити в наступних випадках:

Правила використання та зберігання зубної щітки

До питання, як часто треба міняти зубну щітку, слід підходити індивідуально. Хтось це робить часто, а хтось-ні. Тим не менш важливо не перевищувати максимально допустимий термін експлуатації – 3 місяці. При цьому необхідно дотримувати основні правила використання та зберігання цих засобів для чищення:

Тепер ви зрозуміли, що дуже важливо приділяти належну увагу вибору, зберігання і заміни цього інструменту. Чиста, якісна і зручна зубна щітка – запорука здорової та красивої усмішки.