Тільки для справжніх пані!

Як боротися з безсонням? Поради і засоби народної медицини

Як боротися з безсонням? Поради і засоби народної медицини

Зміст:

Інсомнія або безсоння – це порушення нічного сну. Людина, яка страждає від безсоння, не може заснути, перевертається в ліжку всю ніч в пошуках зручної пози. І це стан повторюється з ночі в ніч. Надалі безсоння може призвести до виникнення серйозних проблем зі здоров’ям.

Основна причина безсоння – це розлади психіки, повсякденні стреси, неправильний спосіб життя, погані умови для сну. Як же позбутися від безсоння? Як боротися з безсонням? Як вилікувати інсомнія? Візьміть собі на озброєння наступні поради.

Як позбавитися від безсоння — поради

 • Дотримуйте режим дня. Для того щоб організм дорослої людини відпочив і відновився, потрібно не менше 7-8 годин. Привчіть себе лягати спати і прокидатися в один і той же час. Знаючи про свої проблеми з нічним сном, не лягайте відпочивати вдень. Перетерпите сонливість, накопичте втома, і тоді ви зможете легко заснути вночі.
 • Якщо ввечері у вас не виникає бажання спати, то не варто рано лягати в ліжко. Займіть себе спокійною і монотонною роботою, яка допоможе розслабитися. Це може бути читання книг, вишивання або в’язання, перегляд легкого і спокійного кінофільму.
 • Намагайтеся не брати роботу додому, щоб виконати її ввечері. Також залиште на ранок рішення всіх серйозних домашніх проблем і прийняття рішень. Дайте можливість мозку просто відпочити.
 • Щоб позбавитися від безсоння, дотримуйтесь режим харчування. Ваш вечеря повинен закінчитися до 19 годин. Не їжте на ніч жирну і важкі для перетравлення їжі. З повним шлунком вам буде дуже важко заснути. Прийом міцних і тонізуючих напоїв бажано припинити за 2-3 години до сну. Перед сном рекомендується випити чашку кефіру або теплого молока.
 • Регулярні заняття спортом, особливо плавання, зміцнюють всі системи людського організму, в тому числі і нервову. А спокійні і міцні нерви – запорука гарного сну. Якщо у вас немає можливості регулярно займатися спортом, то привчіть себе до щоденних вечірніх прогулянок. Походіть по парку або набережної, подихайте свіжим повітрям, подумайте про хороше. Ці дії допоможуть вам розслабитися і налаштуватися на позитивний результат нічного сну.
 • Готуйте правильно до сну спальню і постіль. Кімната, де ви спите, має добре провітрюватися. Якщо дозволяють погодні умови, то вікно або кватирка повинні бути відкриті всю ніч. Доступ свіжого повітря забезпечить міцний і здоровий сон. Подумайте і про постільні речі. Ортопедичний матрац, невелика м’яка подушка, постільна білизна з натуральних тканин – це ті важливі дрібниці, які відповідають за якісний сон. З собою у постіль можна взяти мішечки, всередині яких збір із заспокійливих трав: меліси, м’яти, валеріани, хвої.
 • Психологи рекомендують людям, що страждають від безсоння, оволодіти спеціальними прийомами розслаблення. Це може бути медитація або просто занурення в приємні спогади і мрії. Повний релакс можна отримати, слухаючи запис класичної музики, звуків дощу, шуму моря, шелестіння листя.
 • Перевіреним і ефективним засобом проти безсоння є заняття сексом перед сном. Відчуття розслаблення і заспокоєння, яке приходить після сексуальної розрядки, як ніяке інше засіб, позитивно впливає на здоровий сон.
 • Засоби народної медицини від безсоння

  В боротьбі з безсонням можна використовувати і такі рецепти народної медицини.

  Навчіть себе заспокоюватися, розслаблятися, прагнете до здорового способу життя і проблеми з безсонням залишать вас назавжди.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Засоби від печії: кращі народні домашні засоби від печії, ліки і таблетки від печії

  Зміст: Народні домашні засоби від печії Засоби лікування печії – ліки і таблетки від печії Засоби від печії при вагітності Краще швидке засіб від печії Як уникнути появи печії: способи…

  Причини печії. Чому з’являється печія — 7 причин печії

  Зміст: Неправильне харчування — головна причина печії Виразкова хвороба і гастрит як причина печії Причини печії — неправильний спосіб життя Ще одна причина печії — слабкі м’язи стравоходу Пошкодження черевної…

  Сода при печії: шкідливо, як пити, коли і скільки? Сода від печії при вагітності

  Зміст: Сода при печії — чому вона допомагає, як працює? Сода при печії — рецепт, пропорції, як, коли і скільки брати Шкідлива сода при печії? Сода від печії при вагітності…