Тільки для справжніх пані!

Як боротися із застудою нирок: лікування і профілактика

Як боротися із застудою нирок: лікування і профілактика

Більшість з нас знає недостатньо про механізмах та процесах людського тіла. Тому, коли з’являються проблеми з тим чи іншим внутрішнім органом, вирішувати їх потрібно з допомогою фахівця. Якщо з’являються симптоми вірусного захворювання, до яких приєднують біль у попереку, утруднене і хворобливе сечовипускання, іноді з кров’ю, це говорить про запальних процесах, або, по-простому, про те, що людину наздогнала застуда нирок.

Запускати такі напасті ні в якому разі не можна, тому перше, що потрібно зробити у випадку подібного нездужання – піти на прийом до лікаря. Тільки професіонал встановить причину і призначить адекватне лікування, причому зробить це після лабораторних аналізів.

У чому причини напасті?

Те, що почалося запалення нирок у жінок і у чоловіків, що може бути обумовлено наступними факторами:

Які захворювання ховаються за болем у нирках?

Коли ми думаємо, що у нас болять нирки при застуді, тому що ми їх переохолодитися, важливо знайти дійсну причину напасті. Захворювання органів, які лежать в даній області, досить різноманітні:

Як розпізнати хворобу?

Симптоми застуди нирок починаються з банального ГРЗ. Тобто, перше, що може з’явитися – це озноб, відчуття ломоти у всьому тілі, гіпертермія, тобто підвищена температура, втома, головний біль і важкість. Однак незабаром, якщо у вас застуженние нирки, відчуваються і інші ознаки:

Ускладнення

При застуді нирок симптоми будуть посилюватися, якщо лікування проблеми виявиться неналежним.

До того ж безвідповідальний підхід загрожує наслідками і ускладненнями.

Діагноз «застуда нирок» свідчить про наявність бактерій, і, якщо з ними не боротися, вони проявлять себе знову. Ось ймовірні ускладнення при такому сценарії:

Дитячий нефрит

Особливої уваги заслуговує нефрит у малюків. Якщо ознаки застуди нирок у дорослої людини очевидні, він може їх описати та пояснити, то в дитячому віці про точні причини нездужання можна тільки здогадуватися. Важливо вчасно звернутися за допомогою до лікаря і почати лікування.

Маленька дитина може тільки показати своїм виглядом, як йому погано. Він стає примхливим і млявим.

Якщо у дитини піднімається температура, зменшується кількість сечовипускань, які набувають хворобливий характер, змінюється забарвлення і вид сечі, варто негайно шукати допомоги у фахівців.

Діти до року ходять «по-маленькому» практично щогодини, малюки до трьох років – приблизно 10 разів, до п’яти років – 7-8 разів, а до десяти – близько семи разів на добу. Тільки в підлітковому віці людина починає мочитися п’ять-шість разів, і така норма буде зберігатися все життя.

Як проходить діагностика?

Візуального огляду лікаря-нефролога і пальпації недостатньо – таким чином точно визначити хворобу неможливо. Стандартні симптоми при застуді нирок можуть говорити про необхідність різного лікування. Тому сучасна медицина використовує два методи обстеження. У сукупності вони допоможуть зрозуміти, що ж з нирками і як можна їх вилікувати:

Як проходить лікування?

Провівши необхідні дослідження і отримавши їх результати, лікар, швидше за все, призначить наступну схему лікування:

Які трави можна пити?

Отже, які є вирішення проблеми, що робити, і, якщо застудив нирки, як правильно себе вести? Чи можна щось зробити, якщо стали проявлятися ознаки нефриту? Єдине, що не потребує рецепта лікаря, хоча й бажана консультація з ним, це застосування уресептиков рослинного походження.

Виключенням є вагітність – вживання трав при виношуванні дитини не повинно відбуватися безконтрольно.

Польовий хвощ, листя брусниці і суниці, подрібнений корінь петрушки заварюють в гарячій воді (1 столова ложка на склянку) протягом години і п’ють по третині склянки три рази в день. Добре доповнить раціон при лікуванні брусничний морс, який також володіє здатністю «витягати» запалення.

Заходи профілактики

Щоб уникнути напасті, яка змусить пролежати деякий час в ліжку і доставить масу неприємних відчуттів, варто дотримуватися деяких запобіжних заходів:Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Інфаркт у чоловіків: за якими ознаками розпізнати проблему

Зміст статті: Що таке інфаркт? Розрив серця Чим обумовлений інфаркт? Гендерний фактор Як розпізнати інфаркт? Що зробити? Деякі небезпечні стани можливо запобігти, якщо вчасно схаменутися. Однак найчастіше виходить так, що…

Використання калини при застуді

Зміст статті: Корисні властивості Показання та протипоказання Кращі рецепти Заготівля на зимовий період Кількість корисних властивостей, якими володіє калина, дійсно величезна. Дана ягода – ефективний засіб від багатьох хвороб. Вже…

Затяжний нежить у дитини: як вилікувати цю напасть?

Зміст статті: Причини затяжного нежитю Симптоми захворювання Лікуємо затяжний нежить без ліків Лікування алергічного нежитю Лікуємо затяжний нежить за допомогою народних засобів На перший погляд, нежить – це дрібниця, але…