Тільки для справжніх пані!

Вправи для збільшення грудей

Вправи для збільшення грудей

Зміст:

Пружна, красива і висока жіноча груди, поза всяким сумнівом, є гордістю будь-якої жінки. Зрозуміло, не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися бездоганними пропорціями цієї хвилюючої чоловіків частини тіла. Велике значення тут мають такі фактори, як вік, грудне вигодовування, спадковість, коливання ваги, харчування, спосіб життя і багато іншого. Але навіть при наявних проблемах зі станом грудей можна істотно поліпшити ситуацію. Головне, як і в кожному починанні, не сидіти склавши руки, а вже сьогодні почати регулярний догляд за нею, виконуючи Вправи для збільшення грудей.

Визначальне значення для формування і підтримки гарної форми мають регулярні Вправи для збільшення грудей. Безпосередньо в самій грудей м’язи відсутні, тому накачати її, як, скажімо, прес або ноги, неможливо. Проте, регулярно виконуючи комплекс простих фізичних вправ для м’язів підтримують, можна значно поліпшити її стан, підняти, збільшити, зробити більш пружною і сексуальною.

Комплекс нескладних вправ для збільшення грудей

Пропонуємо увазі всіх жінок, для яких ця проблема є актуальною, Комплекс нескладних вправ для збільшення грудей.

1. Віджимання. Це найкраща вправа для підтримки тонусу грудей. Воно помітно піднімає груди, сприяє поліпшенню її форми, плюс до того, не займає значної кількості часу і місця, а вашим помічником може стати навіть меблі для дому. Так, якщо вам важко віджиматися від підлоги, ви можете почати заняття з віджимань від стільця або дивана, поступово збільшуючи навантаження. Головне – регулярність. Не потрібно думати, що результат виявиться вже через пару тижнів. Але два-три місяці щоденних віджимань за 20-30 разів неодмінно дадуть позитивний ефект.

2. «Східне» вправа. Потрібно скласти прямо перед собою долоні приблизно на рівні грудей. Потім повільно і з достатнім зусиллям притиснути долоні один до одного. Зафіксувати їх у напруженому стані на кілька секунд, а потім розслабитися. Робити потрібно мінімум три підходи по 20 разів.

3. Вправи з гантелями. Встати прямо, витягнути вперед руки з гантелями за 1.5-2 кг, повільно розвести в сторони, потім знову звести їх. Зробити 3 підходи по 15 разів. Потім повторити аналогічну вправу, але не стоячи, а лежачи на спині. В останньому випадку можна тримати руки прямо, а можна – зігнувши їх під кутом 90°.

4. Плавання. Регулярні заняття плаванням добре зміцнюють груди і дозволяють тримати її в хорошому тонусі. Крім цього, вони допомагають зберегти в цілому відмінну фігуру і гарне самопочуття.

5. Вправа «стіна». «Стіна» — дуже хороша вправа для збільшення грудей. Для його виконання вам необхідно стати у дверному прорізі і впертися руками в одвірок. Тисніть на косяк так, як ніби ваша мета — зрушити його з місця. Виконуйте вправу 1 хвилину, після чого трохи нахиліться в отвір, щоб збільшити навантаження на груди і знову продовжуйте тиснути. тиснути треба з усієї сили, щоб м’язи грудей відчули справжню навантаження.

6. Вправа «лижниця». Для виконання вправи для збільшення грудей «лижниця» вам необхідно взяти гантелі і виконувати рухи руками, що нагадують відштовхування двома палицями при їзді на лижах. Зверніть увагу, що вправа ви повинні поробляти як можна повільніше, піднімаючи руки від стегна на рівень грудей і повільно опускаючи їх назад. Спина при цьому повинна бути прямою. Вправа для збільшення грудей «лижниця» необхідно робити 6 разів по 3 підходи.

7. Віджимання від стільця. Встаньте спиною до спинки стільця, впершись об нього руками. Ноги під кутом 30-45 градусів витягніть вперед. Приступаємо до вправи: опускаємо тіло, згинаючи руки і повертаємося у вихідне положення. Вправу слід робити 8 раз в 3 підходи.

Закінчуючи комплекс вправ для збільшення грудей необхідно зробити Розтяжку для заспокоєння організму і розслаблення м’язів. Для виконання розтяжки повисіть, якщо є можливість схопитися за верх дверного прорізу, або постійте з опущеними руками, взявши гантелі по 1,5-2 кг.

Мотивація для регулярного виконання вправ по збільшенню грудей

Наостанок зазначимо, що Основна проблема всіх жінок, періодично приймаються за збільшення і поліпшення стану своєї грудей – відсутність терпіння. Прочитавши десь про черговий суперсистеми Вправ для збільшення грудей, вони швидко спалахують, завзято беруться за це заняття, але проходить тиждень-інша, і ентузіазм згасає. Відбувається це тому, що багато бажають досягти швидких результатів без особливих зусиль. Коли ж ці результати зволікають, мотивація закінчується. Так от, не треба винаходити велосипед: наведений вище комплекс вправ цілком здатний істотно поліпшити зовнішній вигляд грудей. Потрібно лише терпіння і сила волі. Для жінок, у яких є проблеми з цим, можна рекомендувати сфотографувати стан грудей перед початком вправ, потім через три-чотири тижні регулярних тренувань, потім – через два місяці. Наочні результати приємно здивують і додадуть мотивації для подальших занять. Вже місяць-то протриматися в стані кожна жінка.

Сподіваємося, що ці вправи і наведені поради допоможуть вам знайти груди, якої ви будете пишатися. Пам’ятайте: головне, щоб подобалося в першу чергу вам самим. Тоді й чоловіки не перестануть захоплюватися вашою грудьми!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як позбавитися від лупи? Народні засоби від лупи

Зміст: Ялівець від лупи Герань проти лупи Нирки і листя бука, берези і дуба Кропива від лупи і себореї Сік лимона + оливкова олія Цибульна маска від лупи Корінь лопуха…

Як прибрати жир на боках?

Зміст: Як прибрати жир з боків: фізичні вправи Як прибрати жир на боках: бодіфлекс Як прибрати жир з боків: електроліполіз Як прибрати жир на боках: масаж, прогулянки, плавання Жир на…

Червона помада: правила нанесення

Зміст: Червона помада для брюнеток Червона помада для блондинок Як фарбувати губи червоною помадою? Виробники косметики помітили цікавий факт – з настанням кризи попит на червону помаду різко збільшився. З…