Тільки для справжніх пані!

Ворожіння на чаї: як правильно гадати, як розшифрувати знаки

Ворожіння на чаї: як правильно гадати, як розшифрувати знаки

Зміст:

Щоб дізнатися про своє майбутнє, не обов’язково звертатися до професійних магам або ж проводити складні чаклунські ритуали самостійно. Достатньо лише задіяти побутову магію, для якої потрібні лише підручні предмети і ваша віра в те, що ви робите.

Правила ворожіння на чаї

Основні правила ворожіння з використанням чаю чимось схожі з ворожінням на кавовій гущі, однак трактування знаків, які складаються з чаїнок, істотно відрізняється.

Для передбачливий заходи необхідно правильно заварити чайний напій. Для цього потрібно взяти дрібнолистовий чай, насипати чайну ложку в кухоль чисто білого кольору (без малюнків і візерунків) і залити окропом.

Не допускається додавання цукру або інших інгредієнтів. Крім цього, чай повинен самостійно охолонути – для його остужения забороняється додавати холодну воду.

Як тільки чай трохи охолов, необхідно взяти чашку в ліву руку і випити дрібними ковтками. На дні повинні залишитися чаїнки і зовсім небагато рідини. Чашку різко перевернути на біле блюдце і залишити на п’ять хвилин.

Розшифровка символів

Перед початком розшифровки символів, необхідно провести уявну лінію, як би розділяючи дно і стінки чашки на дві половинки. Одна частина буде розповідати про ваше майбутнє, інша (та, що ближче до ручки) – про майбутнє ваших близьких. Після цього можна переходити тлумачення, включивши свою фантазію і уяву.

Якщо ж чаїнки не склалися певні фігури, а залишилися в хаотичному стані, то, швидше за все, у вашому житті не відбудеться якихось глобальних змін. І це теж непогано, адже стабільність – один з важливих критеріїв психологічного спокою, від якого в який-то мірі залежить і наше майбутнє.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як очистити енергетику будинку і поставити захист

Зміст: Позбутися від негативу в будинку Позбутися від прокльонів і злих чар Встановити захист для дому Будинок – це незламна фортеця, в якій людина хоче відчувати себе затишно і безпечно….

Успішні ідеї для малого бізнесу

Багато мріють відкрити свою справу, перестати працювати «на дядю», але далеко не всі собі це дозволяють. І першою перешкодою на шляху до власного бізнесу стає, як правило, відсутність ідеї. Так-так,…

Як скласти бізнес-план самому: покрокова інструкція для «чайників»

Бізнес-план – це найцінніший документ, який допоможе вам сформулювати чіткі цілі, проаналізувати всі можливі труднощі і проблеми, а також способи їх вирішення. Як тонко підмітив англійський філософ і вчений Ернст…