Тільки для справжніх пані!

Вода і мед – цілющий напій для зміцнення здоров’я

Вода і мед – цілющий напій для зміцнення здоров'я

Користь меду вже давно ні в кого не викликає сумнівів. Тим не менш, ефективність певних способів його застосування доведена порівняно недавно, навіть якщо вони і використовуються вже не перше сторіччя. Вода з медом – суміш, яку ще наші предки випивали натщесерце для збереження і зміцнення свого здоров’я.

Завдяки застосуванню цього цілющого засобу можливо поліпшити загальне самопочуття, зміцнити імунну систему, тим самим підвищуючи опірність організму різним інфекційним захворюванням. Крім того, медовий напій гарний для підтримуючої терапії та профілактики ряду серйозних захворювань.

Перед застосуванням цього загальнозміцнюючий корисного засоби слід порадитися з лікарем. Не варто використовувати його, якщо є ймовірність виникнення шкірної реакції. Навіть якщо до цього не виникало симптомів гіперчутливості при прийомі меду, потрібно обмежувати його вживання у разі схильності до алергії на інші продукти або ж пилок.

Цілющі властивості напою

Користь води з медом застосовується з метою терапевтичної корекції безлічі захворювань, до числа яких відносяться:

Універсальний характер дії напою дозволяє використовувати його для лікування ряду патологічних процесів. Але потрібно пам’ятати, що цей засіб, незважаючи на свою користь, є додатковою, а не єдиним. Не можна нехтувати рекомендаціями лікарів щодо лікування основної патології.

Тепла вода з медом здатна надавати кілька видів дій на організм, а саме:

Якщо вживати напій перед сном, то він сприяє запобіганню набряклості, оскільки «відтягує» на себе надлишок рідини. Якщо випивати засіб натщесерце і з ранку, то воно стимулює розщеплення жирових відкладень. Ця особливість напою сприяє його застосування для складання різного роду дієт з метою зниження маси тіла.

Імуностимулюючі властивості меду дозволяють використовувати засіб для лікування простудних патологій і хронічних процесів. Застосування напою вранці надає також глистогінний ефект завдяки тому, що він формує несприятливі для існування паразитів умови, що призводять до гальмування їх розвитку і загибелі.

Медова вода успішно застосовується для терапії трофічних виразок, а також ранових процесів з млявим перебігом. Це обумовлено загоюючими і дезинфікуючими властивостями кошти. Завдяки поєднанню кількох активних дій користь такої рідини стає незаперечною.

Способи прийому

Слід зазначити, що для приготування напою краще застосовувати живу природну воду без кип’ятіння, для збереження всіх її корисних властивостей. Також необхідно стежити за температурою рідини. Для максимального засвоєння слід прогрівати напій до 50 градусів, але не більше.

Час прийому кошти також визначає його ефективність відносно різних біологічних процесів. Наприклад, вживання медової води вранці посилює метаболічні реакції та підвищує загальний життєвий тонус. Якщо випивати напій ввечері, то це сприяє розслабленню і підготовці організму до нічного сну. Слід зазначити, що завдяки низці досліджень, встановлена така закономірність:

Завдяки цьому була розроблена оптимальна схема застосування медового напою. Її суть полягає в наступному:

Для зниження ваги слід випивати вранці стакан теплої води з медом на голодний шлунок, попередньо додавши туди лимонний сік. При цьому рекомендується виключати зі звичного раціону борошняні вироби. Користь медового напою в такому випадку полягає не тільки в зменшенні маси тіла, але і нормалізації метаболічних реакцій, що важливо при бажанні скинути зайві кілограми.

Рецепт приготування напою

Для приготування цілющого напою слід розчинити десертну ложку меду в склянці теплої води. Це дозволяє отримати приблизно 30% розчин, який надає максимальний біологічний ефект.

Багато рецепти також містять додаткові компоненти для посилення цілющих властивостей напою. Приміром, часто рекомендують додавати в медову воду лимонний сік і імбир. Це засіб чудово втамовує спрагу, а також сприяє зміцненню імунітету і життєвої сили організму.

Користь застосування медового напою доведена численними дослідженнями. Лікарі рекомендують його використовувати в якості засобу терапії та профілактики багатьох захворювань внутрішніх органів. Але слід розуміти, що це зілля не повинно бути єдиним способом лікування захворювань, його слід застосовувати як додатковий метод корекції патологічного процесу. Тоді успіх буде забезпечений!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Вітамін К: користь для організму, в яких продуктах міститься

Зміст статті: Роль вітамінів До і норма їх споживання Основні джерела філлохинон Звідки отримують менахінон? Вітаміни групи К (або нафтохінони) були виявлені і досліджені данськими, швейцарськими та американськими вченими в…

Смачний і корисний компот з домашніх сухофруктів

Зміст статті: Користь напою Як приготувати? Завжди корисний напій? Компот з сухофруктів (іноді називається узвар) – напій з високою біологічною цінністю. Його корисні властивості підвищать імунітет, зміцнять серцево-судинну систему і…

Вітамін F – в чому полягає його біологічна роль?

Зміст статті: Значення для організму Як засвоюється? Дефіцит речовини: симптоми Надлишок речовини: симптоми Харчові джерела Вітамін F являє собою ненасичені жирні кислоти, які наш організм самостійно не виробляє. Дана речовина…