Тільки для справжніх пані!

Властивості і застосування мигдалевого масла для вій

Властивості і застосування мигдалевого масла для вій

Масло мигдалю ще в давні століття було відомо своїми корисними властивостями. Спочатку воно (завдяки своїм протизапальним та регенеруючою особливостям) застосовувалося в лікуванні глибоких ран чи тяжкі опіки. Сьогодні ж з успіхом використовується мигдальне масло для вій і брів.

Корисні властивості

Масло мигдалю – це безбарвна, досить в’язка рідина, яку отримують з допомогою холодного пресування горішків, завдяки чому в ній залишаються всі корисні мікроелементи і вітаміни. Використовувати засіб у догляді за віями дозволяють його унікальні властивості:

Правила застосування

Для того, щоб отримати максимальний ефект від використання мигдалевого масла, слід знати деякі правила його зберігання і застосування.

Маски для вій

Масло мигдалю і саме характеризується масою корисних властивостей, які можна посилити з допомогою додаткових компонентів.

Знаючи особливості мигдалевого масла для вій, можна з успіхом використовувати його цілющі властивості не тільки в лікуванні ослаблених волосків, але й в профілактичних цілях для їх зміцнення і активізації росту.