Тільки для справжніх пані!

Відбілювання зубів в домашніх умовах. 8 способів відбілити зуби вдома

Відбілювання зубів в домашніх умовах. 8 способів відбілити зуби вдома

Зміст:

Всі ми хочемо мати красиву, білосніжну усмішку, адже вона говорить про нашому відмінного здоров’я, фінансове благополуччя і є запорукою успіху і впевненості в собі. Відбілювання зубів можна провести різними способами: звернутися до стоматології, придбати пасти для відбілювання, гелі і т. д. Але сьогодні ми поговоримо про більш доступному для всіх методі – відбілювання зубів в домашніх умовах.

Що таке відбілювання зубів?

Перш, ніж розглядати рецепти домашнього відбілювання зубів, розглянемо, що являє собою дана процедура.

Відбілювання зубів в домашніх умовах, так і у стоматолога – зміна відтінку зуба з темного на світлий, шляхом впливу на верхні шари зубної емалі.

У зв’язку з тим, що відбілювання зубів передбачає фізичний або хімічний вплив на емаль, перед проведенням процедури необхідно відвідати стоматолога. Тільки професіонал може правильно встановити текстуру ваших зубів і дати рекомендації по їх відбілювання, інакше ви можете отримати неоднорідний відтінок, зруйнувати емаль і спровокувати різні захворювання. Тому пам’ятайте, стоматологія – обов’язковий етап між вашим рішенням відбілити зуби і самою процедурою відбілювання!

Відбілювання зубів в домашніх умовах: паста, лимон, сода

Відбілити зуби в домашніх умовах можна за допомогою спеціальних відбілюючих паст та гелів, лимона і соди.

Відбілюючі пасти – найпоширеніше засіб відбілювання зубів в домашніх умовах. Дія відбілюючих паст полягає в тому, що вони і очищають, і вибілюють. Однак слід пам’ятати, що такими пастами не можна користуватися більше місяця – емалі потрібен відпочинок.

Відбілювання зубів лимоном і содою. Щоб відбілити зуби лимоном, достатньо їх натирати лимонної кіркою. Якщо ви для відбілювання вирішили вжити соду, то її слід нанести на марлю, після чого розтирати зуби. Незважаючи на загальнодоступність методу, він досить ризикований, так як може травмувати зубну емаль, що призведе до підвищеної чутливості зубів.

Відбілюючі гелі – засіб, який ефективно і швидко роблять вашу посмішку білосніжною. Індустрія краси і здоров’я представляє нам кілька видів гелів, які відрізняються як за складом, так і за методом використання.

 • Наносимо гель пензликом на зуби і даємо йому висохнути. Гель не змиваємо і не прибираємо, він розчиняється під дією слини. Даний метод відбілювання зубів за допомогою гелю найбільш безпечний, так як не пошкоджує емаль, але й ефект доведеться чекати десь 2 тижні.
 • Поміщаємо гель в індивідуальну капу, яку одягаємо на зуби під час нічного сну. Чим довше каппа на зубах, тим швидше вони стануть білосніжними. Недолік даного методу відбілювання зубів за допомогою гелів – руйнівні властивості перекису водню, в результаті чого емаль стоншується і виникає підвищена чутливість зубів.
 • Якщо ви зробили протезування зубів, то відбілюючі гелі застосовувати не варто, так як вони призначені тільки для відбілювання зубів.

  Відбілювання зубів в домашніх умовах народними засобами

  Джерело народної мудрості сповнений різними рецептами відбілювання зубів в домашніх умовах. Розглянемо найбільш цікаві та ефективні методи відбілювання зубів народними засобами.

  Відбілювання зубів в домашніх умовах народними засобами – заняття ризиковане, так як ви можете добитися не білосніжної посмішки, а пошкодженої емалі, адже невідомо як ваші зубки відреагують на водень, золу або масла. Тому перш, ніж проводити маніпуляції з зубами, зверніться до стоматолога!  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як збільшити груди в домашніх умовах?

  Зміст: Збільшення грудей за допомогою пластичної операції Креми і гелі для збільшення грудей Вакуумні апарати для збільшення грудей Вправи і дихальна гімнастика для збільшення грудей Будь-яка жінка хоче мати красиві,…

  Маски для вітамінізації і зволоження шкіри: рецепти кращих масок для зволоження шкіри обличчя

  Який свіжою і ніжною стає наша шкіра після масок! Домашні маски для обличчя роблять більш сильний вплив, ніж креми, тому що більш інтенсивно насичують шкіру киснем, вітамінами, а також зволожуючими…

  Боротьба з целюлітом

  Зміст: Стадії розвитку целюліту Як перемогти целюліт? Домашні засоби від целюліту Целюліт, який у повсякденному житті ми звикли називати «апельсиновою кіркою», є досить поширеним захворюванням і визначається медициною як «жирова…