Тільки для справжніх пані!

Видалення волосся на обличчі. Як позбутися від волосся на обличчі?

Видалення волосся на обличчі. Як позбутися від волосся на обличчі?

Зміст:

Волосся на жіночому обличчі – це, безумовно, явище незвичайне. Однак природа іноді любить пожартувати і результатом таких жартів стає жіноча проблема, пов’язана з иудалением волосся на обличчі. Особливо доставляють неприємності волосся темного кольору, які суттєво спотворюють жіночу зовнішність. В даному випадку позбавлятися від волосся доводиться в будь-якому випадку. Що ж, можна взяти бритвений прилад і збрити всю рослинність? Ні, саме таку процедуру проводити не можна ні в якому разі. Збривання волосся призведе лише до більш активного їх зростанню і більш щільною рослинності. Сучасна косметологія пропонує безліч засобів для видалення волосся. Правда, багато хто з цих коштів, допомагають лише короткочасно. До того ж косметичні засоби в деяких випадках можуть провокувати запалення шкіри. Як же? Поговоримо про ефективні методи видалення волосся на обличчі.

Видалення волосся на обличчі — знебарвлення

Можна спробувати застосувати знебарвлення волосся. В принципі, цей спосіб дозволяє отримати непоганий результат, але вимагає систематичного проведення процедури. Разом з тим, якщо досить довгий час вдаватися до цієї процедури, не виключено поступове зникнення волосяного покриву. Технологія полягає у використанні розчину, виготовленого на основі перекису водню, нашатирного спирту і дистильованої води. Залишається тільки припускати, якими можуть бути наслідки після тривалого застосування даного розчину. Але якщо хтось і ризикне, можна рекомендувати перед процедурою змащувати шкіру кремом для обличчя, або оливковою олією. До відома, кажуть ефект знебарвлення дає також лимонний сік.

Видалення волосся на обличчі воскова маска

Існують більш радикальні технології видалення волосяної рослинності на обличчі. Одна з таких технологій – маска з воску. Видалення волосся на обличчі проводиться за рахунок нанесення розігрітого воску на область шкіри з рослинністю. Після того як шар воску застигає, одним рухом зривають маску разом з волоссям.

Є ще одна технологія – арабська. Тут використовується нагрітий мед, який змішують з лимонним соком. Теплу суміш наносять на область з рослинністю і чекають, коли вся маса застигне. Потім кінчиками пальців рук застиглу медову масу поступово скачуються, очищаючи, таким чином, ділянка за ділянкою. Потрібно відзначити, що цей метод досить ефективний і благотворно впливає на шкіру, по дії схожий з шугарингом.

Видалення волосся на обличчі — електрокоагуляція

Нарешті, можна спробувати використовувати сучасні способи, наприклад, подібний спосіб элетрокоагуляции. Проте навряд чи знайдеться жінка, здатна довгий час виносити біль, якою супроводжується дана процедура. Та й з точки зору ефективності, електрокоагуляція часто не приносить тих результатів, які б хотілося отримати. У будь-якому випадку, вдаючись до будь-якого із зазначених методів, не можна ігнорувати консультацію лікаря.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як підібрати одяг по типу фігури. Які існують типи фігури?

Знову нічого вдягти… Кожна жінка хоч раз, але говорила цю фразу. При цьому шафа може бути сповнений нарядів. Так добре вигляд в магазині, вдома ці ж речі не складаються у…

Як виглядати молодше? Поради, як стати молодше?

Зміст: Відпочинок щоб виглядати молодше Прогулянки для молодості Правильне харчування щоб виглядати молодо Креми, маски для омолодження шкіри Міміка і її роль на молодість Виглядаємо молодше за допомогою оновлення гардеробу…

Народні засоби для росту вій. Рецепти масок і компресів для вій

Зміст: Масло для росту вій Маски для росту вій Відвар для прискорення росту вій У всіх людей війки постійно відростають і випадають. Кожна окрема вія живе близько півроку. Однак відростити…