Тільки для справжніх пані!

Видалення волосся на обличчі назавжди — 8 ефективних методу

Видалення волосся на обличчі назавжди - 8 ефективних методу

Зміст:

Незважаючи на те, що волосся на обличчі – це доля кожної жінки, далеко не кожному захочеться, щоб вони були видні і явно проступали над губою або підборідді. Тому кожна дама, яка хоч трохи піклується про себе і про свою зовнішньої привабливості все зробить для того, щоб спокійно дивитися на себе в дзеркало, не дратуючись з приводу волосся на обличчі.

На жаль, жінки не можуть дозволити собі, як чоловіки, щодня приводити своє обличчя в порядок, збриваючи волосся, так як ті в результаті стануть ще більш жорсткими, темними і стануть рости активніше. Однак не варто сумувати і опускати руки, так як живемо ми не в кам’яному столітті, і косметична галузь подбала про те, щоб прийти на допомогу тим, кому необхідно видалення волосся на обличчі назавжди.

Способи, щоб видалити волосся на обличчі назавжди

Способів, щоб видалити волосся на обличчі назавжди, не так вже й багато, але кожен з них по-своєму ефективний і допомагає впоратися з неприємністю. До того ж, в залежності від індивідуальних особливостей кожної жінки (чутливість до болю, тип шкіри, рясність рослинності тощо), цілком реально вибрати для себе якийсь із нижче перерахованих способів, щоб нарешті зітхнути спокійно, скинувши з плечей хоча б цю проблему.

Єдине, що потрібно враховувати, приступаючи до видалення волосся, це причину, по якій з’явилися волосся, а також наслідки того чи іншого способу їх депіляції. Самим розумним буде перед початком косметичної процедури порадитися з лікарем.

Отже, основних випробуваних і доступних способів видалення волосся вісім:

 • Гоління;
 • Вищипування;
 • Знебарвлення волосся;
 • Епіляція воском;
 • Видалення волосся кремом;
 • Електроепіляція;
 • Епіляція лазером;
 • Фотоепіляція.
 • Гоління волосся на обличчі, як спосіб позбавлення від них

  Гоління – найпростіший і найпоширеніший, але, на жаль, не самий ефективний спосіб видалення волосся.

  По-перше, лезо верстата найжорстокішим способом травмує ніжну шкіру обличчя, заносячи під мікропорізи мікроби і інфекцію, що загрожує подальшим роздратування і почервоніння ділянок шкіри, з яких видаляли волосся.

  По-друге, якщо ви почали регулярно голитися, то будьте готові до того, що ваші волосся почнуть рости набагато швидше. Тому збривання волосся з обличчя є не найкращим варіантом.

  Вищипування волосся на обличчі

  Одним словом, це боляче! Такий спосіб підійде тільки тим жінкам, у яких на обличчі волосся росте в дуже малій кількості, а самі волоски є тонкими. Як варіант радикального позбавлення від волосся, вищипування не годиться. Ця процедура, як і гоління, повинна проводитися із завидною регулярністю, і точно так само під час неї шкіра ні обличчі отримує великий стрес і ризик бути інфікованою в місці вищипування. Волосся після такого способу мало того, що будуть виростати заново, вони будуть рости ще набагато активніше. Пояснюється це дуже просто: в результаті вищипування до місць видалення волосся приливає кров, яка потім служить хорошою «грунтом» для того, щоб на місці вищипанного виріс новий, набагато більш сильний волосся. Однак, якщо інших варіантів немає, то набагато більш результативним буде вищипнути волосся, ніж їх зголити.

  Знебарвлення волосся

  Знебарвлення перекисом водню волосся на обличчі, як спосіб боротьби з ними, знайомий ще нашим матерям і бабусям, які й чути не чули про кремах для депіляції. Разом з тим, знебарвлення волосся є не стільки способом їх видалення, скільки способом маскування. Дозволити собі цю процедуру можуть тільки ті жінки, волосся на обличчі у яких ще досить короткі і м’які по своїй структурі. Перекис, випалить їх колір, зробить «вусики» непомітними, але не прибере їх з обличчя. Крім того, будьте готові до того, що процедуру доведеться повторювати знову і знову в міру відростання волосся. Активний склад агресивно буде впливати на шкіру обличчя, в більшості випадків дратуючи її. Тож і цей спосіб, доведеться відкинути в сторону.

  Епіляція воском

  Нарешті поступово ми перейшли до набагато більш результативним способів рятування від волось на обличчі назавжди (ну майже назавжди, принаймні на тривалий період). Справа в тому, що при епіляції воском або ж цукром разом з волоссям відбувається видалення і його цибулини, що значно пригальмує подальшим ріст волосини і значною мірою утончит його.

  Перевагою цього способу є його дешевизна і доступність. Так як віск можна придбати практично на кожному кута, а саму процедуру провести, не звертаючись за допомогою до косметолога.

  Впевнені, що ви знаєте про те, що для епіляції в цьому випадку вам знадобиться не звичний нам віск, а його косметичний вигляд, який випускається в таблетках або ж платівках.

  Надалі віск розплавляється на вогні або водяній бані і наноситься шпателем або особливої паличкою на область рослинності. Якийсь час знадобиться на те, щоб він застиг, а потім різким рухом рукою віск видаляється з обличчя разом з волоссям.

  Так як процедура є досить болючою, краще видаляти не все волосся відразу, а окремі їх ділянки – один за іншим. Після закінчення екзекуції винагородити свою шкіру за муки і змастіть її жирними кремами, які наситять шкіру і знімуть роздратування.

  Епіляція воском також не є засобом позбавлення від волосся назавжди, але її результат – досить тривалий, ефект від якого зберегтися, як мінімум 2 тижні. Повторно епіляція воском проводиться, коли волосся на обличчі відросли по довжині не менше 5 мм.

  Видалення волосся на обличчі кремом для депіляції

  Цей спосіб також є бюджетним варіантом вирішення проблеми, але не позбавить від неї назовсім. Видалення волосся відбувається під впливом спеціальних складів, на основі яких зроблено косметичний засіб. Ці склади руйнують білки волосся, і він випадає.

  Недоліком способу є те, що результат є не довговічним, ріст волосся жодним чином не сповільнюється і не зменшується їх кількість. Крім того, крем, як і всяка хімія, підійде не кожному типу шкіри і здатний викликати серйозні роздратування на тих ділянках обличчя, які піддалися процедурі. Тому перш ніж використовувати той чи інший крем для депіляції, спершу протестуйте його на ліктьовому згині, і ні в якому разі не користуйтеся кремами, термін придатності яких минув.

  Електроепіляція — один з кращих способів видалення волосся на обличчі назавжди

  На сьогоднішній день електроепіляція є одним з найбільш дієвих способів, що дозволяють позбутися від волось на обличчі назавжди. Принцип дії наступний: косметична тонка голка, проникаючи в волосяну цибулину, руйнує її за допомогою проходить через голку струму. Надалі ріст волосся сильно сповільнюється або ж вони перестають рости зовсім.

  За такою процедурою варто звертатися тільки до досвідченого і перевіреного косметолога. Не варто звертатися до досвідченому майстру, так як у випадку невдачі на шкірі в місцях проникнення голки залишаться рубці.

  Епіляція лазером

  Спосіб підійде тільки в тому випадку, якщо ви є брюнеткою, так як лазер розпізнає тільки темне волосся, руйнуючи їх фолікули. Як і у випадку з електроепіляцією, видалення волосся лазером повинно проводитися в стерильних умовах грамотним фахівцем.

  Фотоепіляція — кращий сучасний метод видалення волосся на обличчі назавжди

  Фотоепіляція – найсучасніший спосіб вирішення проблеми — видалення волосся на обличчі назавжди, і, напевно, самий безпечний з усіх існуючих, так як руйнування волосся відбувається під впливом світла. Єдиним підводним каменем у цьому випадку може стати той, що особливо ніжна шкіра в результаті фотоепіляції може отримати опіки.

  Вище ми розповіли про всі доступні способи видалення небажаного волосся на обличчі, а який з них вибрати, вирішувати тільки вам. Тільки радимо задуматися, якщо проблема не стоїть перед вами дуже гостро, варто вдаватися до всіх цих методів і травмувати шкіру заради видалення двох-трьох волосків на обличчі?  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як пофарбувати брови в домашніх умовах? Детальна покрокова інструкція

  Зміст: Як вибрати фарбу для брів? Інвентар для фарбування Фарбуємо брови в домашніх умовах. Етапи. Як доглядати за бровами після фарбування Кілька порад наостанок, як фарбувати брови в домашніх умовах…

  Масаж банками від целюліту для схуднення

  Зміст: Що таке антицелюлітний баночний масаж? Які банки підходять для масажу, де їх купити? Техніка масажу банками Масаж банками від целюліту – відгуки Антицелюлітний масаж банками для схуднення — відео…

  Татуаж брів волосковим методом — що це таке, як проводиться?

  Зміст: Що таке волосковий татуаж? Як він проводиться? Як зробити татуаж брів волосковим методом в домашніх умовах? Волосковий татуаж – відгуки На жаль, не кожна дівчина від природи має гарну…