Тільки для справжніх пані!

Велика користь та незначна шкода від бджолиного підмору

Велика користь та незначна шкода від бджолиного підмору

Народна медицина використовує у великій кількості рецепти, основу яких складають продукти бджільництва. Відомо, що вони мають лікувальні властивості. Серед них найменше популярний бджолиний підмор. Він показаний і при авітамінозі, і при гіпертонії, і в разі позбавлення від простатиту. Обмежене його застосування пов’язане в основному з проблемами придбання. Найкраще про постачання домовитися з бджолярами безпосередньо.

Для цього продукту сировина рідко одержують штучно. По своїй суті він являє тіла померлих бджіл. Причини загибелі повинні бути природні, тоді немає загрози для організму, адже жало комах містить отруту. Отримати лікувальний підмор можна наступним чином:

Підмор не повинен мати цвілі, неприємного запаху або ознак гниття. Тому якість сировини безпосередньо залежить від того, наскільки уважно ставиться пасічник до будиночків для бджіл. Зберігати продукт досить легко. Необхідно знайти сухе місце і забезпечити приплив кисню, щоб він провітрювався постійно.

Бджолиний підмор, користь і шкоду якого постійно обговорюються, може використовуватися різними способами.

Цілющі властивості продукту

Приймати цю сировину можна практично всім. Його можна вживати всередину або використовувати для зовнішніх цілей. Від простатиту і шкірних захворювань допомагають примочки або компреси. Корисні властивості бджолиного підмору пов’язані з наступними фактами:

Завдяки своєму багатому складу бджолиний підмор дозволяє вирішувати широкий спектр проблем зі станом організму, якщо його застосування здійснюється регулярно та у відповідності з інструкціями.

Брати в різних видах продукт слід:

Люди, які стали приймати цілющі продукти на основі такої сировини, відчувають також підвищення тонусу, зниження нервозності. У жінок нормалізується менструальний цикл і поліпшується лактація.

Способи застосування

Популярним є застосування настоянки на підморі.

Щоб отримати її, необхідно:

Засіб потрібно Приймати щодня по чайній ложці протягом 30 днів у якості розтирань. При наявності простатиту також від настойки слід відмовитися.

Свіжий відвар бджолиного підмору часто зустрічається на столах у тих, хто є прихильником народних рецептів. Приймати його радять теплим або холодним. Можна вливати відвар в чай. Застосування обмежується добовим об’ємом в 400 мл

Готувати його потрібно щодня. Інакше лікувальні властивості зникнуть. Процес виглядає так:

Приймати можна по кілька чайних ложок протягом дня. Якщо додавати відвар в чай, то кількість можна збільшити.

Від простатиту і шкірних захворювань допомагають компреси з розпарених підмору. Для цього потрібно обдати окропом унікальна сировина. Далі треба обернути його вологою бавовняною тканиною або серветкою. Після досягнення температури розпарених підмору в 40 градусів, можна прикладати компреси до потрібних місцях.

Цей же відвар дозволяє шляхом промивання очей або полоскання рота кожні дві години прибирати симптоми кон’юнктивіту або стоматиту відповідно.

Не так часто готують з підмору лінімент. Він являє собою суміш речовини і рослинного масла. Настояти його потрібно протягом двох тижнів. Після чого засобом рекомендовано змащувати ті місця, в яких є болі чи ознаки порушень. Для ліквідації простатиту препарат також підходить.

Обмеження до використання

Алергічна реакція на бджолиний підмор буває в 2% випадків. Тому при схильності до висипань, свербежу та іншим явищам краще відмовитися від нього.

Індивідуальна непереносимість також може служити підставою для відмови від прийому. Підмор, протипоказання до застосування якого не настільки великі, не корисний вагітним жінкам. Бджолина отрута може викликати небажані реакції у вигляді скорочення матки або змінити процес розвитку плоду.

У разі гострої фази гастриту, виразок, простатиту, при наявності кровотеч, продукти з підмором потрібно скасовувати.

Приймати щодня без перерв будь-які напої або настоянки з бджолиними тільцями не варто. Ці рекомендації актуальні і при простатиті. Ставитися до подмору потрібно як до лікарського засобу, тому необхідні паузи в прийомі. Обов’язково уточнювати у постачальника, коли був зібраний підмор, щоб зберігати його не більше року з цього моменту.

У цілому, якщо немає протипоказань, слід включити цей дивовижний продукт в свій раціон.