Тільки для справжніх пані!

У яких жінок закохуються?

У яких жінок закохуються?

Питання, як сподобається чоловікам, хвилює всіх жінок без винятку: від учнів у школі дівчаток до статечних ділових леді. Кожна дівчина прагне бути привабливою, чарівною, милою. Тих панянок, які користуються популярністю у протилежної статі, відкрито засуджують за легковажність і легковажність, підозрюють в аморальності, але однаково тихо заздрять і мовчазно захоплюються. Чим окремі жінки здатні викликати неймовірний інтерес у чоловіків? Гіпнозом, біохімією феромонів, просто магією і чаклунством? А може вони лише володіють якимись специфічними особистісними рисами і власним природним шармом, тягнуть сильна стать, немов метеликів на світло? У яких жінок все-таки закохуються?

Безсумнівно першим, що кидається в очі чоловікам, це Яскрава і доглянута зовнішність дівчини. Не дарма кажуть, що зустрічають по одягу. Це і макіяж, виконаний якісної, дорогою косметикою, свіжий акуратний манікюр, стильна стрижка або вміла укладання, вдало підкреслює фігуру одяг. Приваблива зовнішність відіграє велике значення при знайомстві: весь цей ансамбль здатний допомогти звернути увагу на його володарку.

Однак це ще далеко не все, адже Ретельно підготовлений антураж вражає лише при зустрічі, при більш близькому знайомстві одній зовнішності стає не достатньо. Адже в басейні, на пікніку або навіть рано вранці після ночі роботи над звітом виглядати неймовірно сексуально буде досить проблематично. Без підкріплення чимось ще, інтерес вашого шанувальника стане згасати. На другому побаченні На перший план вперто виступають особистісні риси.

Існують три категорії дівчат, кожна з яких по-своєму залучає представників сильної статі: перші — це жінки, що володіють яскравою красою, другі – розумом і багатим внутрішнім світом, треті — добрі і лагідні господині. Але на жаль, Часто поєднати ці три типу може тільки ідеальна жінка, ну або уявна подруга. Однак Окремо їх можна зустріти досить часто, тому знаходите у себе подібні риси і беріть на озброєння:

Крім інтелекту в спілкуванні з чоловіком і оточуючими взагалі значення мають внутрішні якості особистості, такі як доброта, комунікабельність, сумлінність, акуратність, доброзичливість, тактовність, оригінальність.

В яких все-ж дівчат закохуються? У всяких: красивих, розумних, яскравих, жіночних, харизматичних, покірливих. Неможливо передбачити, яка саме ваша риса підкорить людини поруч з вами. Але по-справжньому люблять тих, які здатні любити самі у відповідь. Бережіть кохання вашого чоловіка, дорожіть нею, розумійте і підтримуйте його, і все повернеться вам сторицею.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як керувати емоціями? 4 важливих поради

Зміст: До чого можуть призвести емоції? Як же правильно керувати емоціями? Спектр людських емоцій широкий і різноманітний. Одні з них приємні для нас, інші діють гнітюче і не самим кращим…

Як вийти заміж? 10 порад від практикуючого психолога

Зміст: Щоб вийти заміж, вирушайте на пошуки нареченого Де можна познайомитися з майбутнім чоловіком? Важливі кроки, щоб вийти заміж Навіть найзатятіші кар’єристки і успішні бізнес-леді хоч у глибині душі, але…

Знайомства в Інтернеті. Поради дівчатам від психолога для вдалих знайомств в мережі

Серед різноманітних благ індустріально – технологічного прогресу, якими не втомлюється нас балувати цивілізація, є знайомства в соціальних мережах. Подібний спосіб пошуку судженого або судженої є дуже зручним, адже єдине зусилля,…