Тільки для справжніх пані!

У світі «живої їжі»: сироїдіння як спосіб схуднути

У світі «живої їжі»: сироїдіння як спосіб схуднути

Яких результатів добиваються люди, які вирішили схуднути за допомогою сироїдіння? Проект legkopolezno. ru проливає світло на одну з найбільш популярних методик позбавлення від зайвих кілограмів.

Треба розуміти, що сироїдіння — це не просто чергова новомодна система харчування, а ціла культура, унікальна філософія. На користь сироїдіння говорить як мінімум той факт, що при нагріванні продукту вище 40-45°С більшість вітамінів і цінних ферментів руйнуються.

Якщо ви вирішили перейти на сироїдіння, ваш зразковий денний раціон буде виглядати так:

Подібна дієта хороша тим, що ви не обмежуєте себе певним набором продуктів і можете змінювати свій раціон трохи не щодня. Але у кожної медалі є зворотна сторона.

Який ефект дасть сира дієта?

Незважаючи на всі свої переваги, сироїдіння — не кращий варіант для схуднення. Вважається, що через 1-2 місяці після дієти людина повинна повернутися до свого звичного раціону. Але цього часу недостатньо навіть для того, щоб організм повністю перебудувався. Різкий перехід на таке харчування чреватий неприємними симптомами: відчуття голоду, загальна слабкість та повільність.

Якщо дана дієта вас цікавить лише як засіб для схуднення, краще відмовитися від цієї затії — загублені кілограми все одно повернуться. А от про те, щоб зробити сироїдіння чином живлення, варто всерйоз задуматися – практика показує, що люди, які харчуються виключно живий натуральною їжею, володіють міцним імунітетом, сповнені енергією та… стрункі! Причому кілограми зникають природним шляхом. Головне – не поспішати: досвідчені сироїди радять новачкам міняти свій раціон поступово.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

В яких продуктах харчування міститься цинк?

Зміст статті: Для чого необхідний мінерал? Складаємо меню правильно Принципи засвоєння Працюючи на клітинному рівні, такий мінерал, як цинк, всебічно впливає на людський організм. Він регулює обмінні процеси та приймає…

В яких продуктах харчування містяться вітаміни групи B

Зміст статті: B1 B2 B3 B5 B6 B7 B9 B12 Вітаміни – життєво необхідні компоненти, які беруть участь у всіх обмінних процесах. Нестача цих речовин не кращим чином позначається на…

В яких продуктах харчування найбільший вміст протеїну?

Зміст статті: Білок тваринного походження Протеїни рослинного походження Скільки нам необхідно протеїну? Протеїн – це головний будівельник клітин нашого організму. Без його участі неможливо нормальне функціонування органів і систем, від…