Тільки для справжніх пані!

У маленької дитини випадає волосся: чи є привід для занепокоєння

У маленької дитини випадає волосся: чи є привід для занепокоєння

У кожної людини впродовж усього життя постійно змінюються волосся: старі випадають, відростають нові. Це стосується і дітей. Іноді цей процес протікає настільки інтенсивно, що може налякати батьків. Здається, що скоро волосся у малюка зовсім не залишиться. Необхідно розібратися, чим викликано такий стан, як розпізнати патологію та що робити, якщо в дитини випадає волосся.

Випадання як варіант норми

Не завжди інтенсивне випадання волосся свідчить про наявність патології. Є три періоди в житті дитини, коли він найбільш схильний цього явища:

Якщо волосся лізуть занадто сильно, і у малюка з’являються залисини, варто все-таки звернутися до лікаря за додатковою консультацією, щоб він порадив, що робити.

Або все ж патологія?

Не завжди причини випадіння волосся у дітей нешкідливі. Іноді процес не може припинитися сам по собі. Існує безліч інших причин, через які псується зачіска. У цьому випадку необхідно дізнатися, з-за чого сильно лізуть волосся. Потім слід вжити заходів щодо усунення причини. Із-за чого може початися випадання волосся у дітей?

Крім того, випадання волосся може бути симптомом ряду захворювань:

Також у дитини можуть сильно випадати волосся після операцій і перенесених захворювань. Наприклад, хворі на рак і пройшли курс хіміотерапії діти повністю лисіють.

Як вчинити?

Якщо протягом декількох днів у дитини спостерігається сильне випадання волосся, необхідно звернутися до лікаря. Спочатку малюка терапевт огляне. Якщо це не вікове явище, то він призначить ряд обстежень, щоб встановити причину захворювання.

Малюка обов’язково потрібно показати трихолога. Цей лікар спеціалізується на питаннях здоров’я локонів. Після всіх оглядів і аналізів медики зможуть встановити причину, чому в дитини випадає волосся. Потім буде призначено лікування, що підходить для конкретного захворювання. Якщо проблема викликана нервовими розладами, то дитині знадобляться консультації психолога. Нічого страшного в цьому немає. І, найголовніше, батькам не варто займатися самостійним лікуванням дитини. Це може погіршити стан його волосся.

Тим, хто не може сидіти склавши руки і дивитися, як малюк лисіє, можна дати кілька порад. Ці прості заходи допоможуть підтримати здоров’я волосся і не заподіють шкоди. Їх же можна використовувати для профілактики проблеми. Отже, що треба робити при випаданні локонів?

Сильне випадання волосся у дітей може стати серйозною причиною для занепокоєння, тому необхідно проконсультуватися у фахівця, а не займатися самолікуванням або сподіватися, що проблема зникнемо сама по собі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Висип на обличчі: чому з’являються «цятки» у новонародженого

Зміст статті: Формування гормонального фону Алергічні реакції Поява висипки при інфекційних захворюваннях Гнійничкові висипання Псоріаз Часто молодих мам хвилює висип на обличчі у новонародженого, що з’явилася в перші тижні або…

Зригування у новонароджених після годування: профілактика, причини, допомога

Зміст статті: Поширені приводи для зригування Патологічне зригування Як відрізнити зригування від блювоти? Коли необхідна допомога лікаря? Що робити під час зригування? Зригування у новонароджених – це попадання незначного об’єму…

Спеціальна дихальна гімнастика для дітей: секрети використання

Зміст статті: Чому важливо правильно дихати Користь для дітей Протипоказання Правила проведення Приклади ігор на дихання Кожна людина знає про користь кисню для організму. З дитинства всім твердять про важливість…