Тільки для справжніх пані!

Цікаві і затребувані професії для дівчат

Цікаві і затребувані професії для дівчат

Один з найбільш важливих питань у житті – питання правильного вибору професії. У суспільстві завжди розуміли, що жінка – це берегиня домашнього вогнища та родинних цінностей. Тому існує думка, що робота повинна бути на другому плані або повинна бути в житті взагалі. Як бути? – Якщо ваша особистість вимагає соціальної активності, ви хочете піти на роботу, тоді вперед! Звичайно, вам доведеться поєднувати сім’ю і роботу. Іноді це здається важким і складним, але це можливо. Тому ми пропонуємо до уваги цікаві професії для дівчат, зібрані в список.

Фотограф

В час розвитку інформаційних технологій професія фотографа стала загальнодоступною. З представниками цієї сфери мистецтва жителі стикаються постійно. Фотографії в газетах, модних журналах і документах – справа їх рук.

Сьогодні фотограф як професія втрачає певні межі. В силу того, що мистецтво фотографії – більше технічне, ніж творче, оволодіти певними знаннями може кожен. Вам потрібні навички, щоб цим займатися, і талант, щоб впроваджувати нове і неординарне у фотографію. Для отримання необхідних для професії навичок запишіться на курси і купіть потрібне обладнання. І звичайно, практика, практика і ще раз практика!

Особисті якості фотографа:

Тренер з фітнесу

Фітнес–тренер – це людина, керівний тренуваннями. Він підбирає індивідуальний або груповий комплекс вправ, а в подальшому стежить за технікою виконання. Люди, які займаються під керівництвом тренера, значно збільшують результативність тренувань.

В залежності від напрямку професії фітнес-тренер може працювати в тренажерному залі і спеціалізуватися на таких видах фітнесу для жінок, як аеробіка, пілатес, йога. Тренер також радить, який раціон потрібен людині, як розподілити навантаження поза занять і як правильно дотримуватися режиму дня.

Освіта в цій стезі жінці краще здобувати вищу і профільну. Підходить як спортивне, так і медичне. Вам знадобляться знання з анатомії, біології, фізіології та дієтології.

Особисті якості фітнес-тренера:

Флорист

Флористика – це мистецтво. Вона є одним з найпопулярніших жіночих хобі. Чому ж не перетворити її в професію? Робота флориста полягає в створенні чудес з квітів. Оформлення букетів, підбір рослин у горщиках для інтер’єру, прикраса вітрин магазинів і весільних автомобілів – все це в руках флориста.

Любов до квітів нескінченна. Вони не просто змушують захоплюватися собою, вони розкривають почуття пробуджують фантазію. Якщо ви жінка з творчою натурою і не уявляєте життя без квітів, ця професія для вас.

Особисті якості флориста:

Кондитер

Торти: сирні, вафельні, бісквітні. Тістечка: заварні, кремові повітряні. Кондитерська спеціалізація в кулінарії підійде ласунам. Кондитер – це справжній кухар, створює солодкі шедеври.

Більшу частину робіт кондитер виконує вручну за допомогою різних інструментів. Це перетворює професію кондитера в мистецтво. Кожна людина, навіть коли він не голодний, хоче солодкого. Тому ця професія – завжди потрібна, вона постійно приносить прибуток.

Особисті якості кондитера:

Стюардеса

Стюардеса – це професія, про яку мріють багато жінок з дитинства. Нові враження, цікаві пасажири, загадкові подорожі. Цікаво, що першим стюардом був чоловік. Одна з компаній запросила його на борт літака в 1928-му році. А літак, на якому він працював, вміщував всього чотирьох пасажирів.

У даній професії потрібно не тільки володіти необхідними навичками, але і мати приємну зовнішність і красиву мову, досконало володіти англійською мовою. Не завжди потрібно вчитися в університеті, щоб стати стюардесою, іноді досить пройти курси в авіакомпанії.

Особисті якості стюардеси:

Аніматор на дитячих святах

Це одна з найвеселіших, але аж ніяк не простих жіночих робіт. Вам потрібно ретельно підготуватися. Вивчити дитячу психологію і отримати кілька навичок, наприклад, робити звірів з кульок або наносити грим. А ще розшукувати костюми і розробляти сценарії.

Влаштуватися на роботу аніматора можна без спеціальної освіти. Але чи буде вона приносити вам дохід, залежить тільки від вас. Адже підкорити дитячі серця не завжди буває легко.

Список особистих якостей аніматора на дитячих святах:

Бібліотекар

Бібліотека – це неповторне приміщення, яке сприяє вихованню дітей, підвищення професіоналізму, розвитку інтелекту, розширення кругозору та духовного збагачення. Ця робота – давня, їй більше 4500 років. В XIX столітті, щоб потрапити на роботу в імператорську публічну бібліотеку Росії, недостатньо було вищої освіти. Потрібно було знання французької, німецької та грецької мов. Зараз жінка-бібліотекар повинна добре володіти комп’ютером, швидко читати і міркувати.

Бібліотекар працює як з книжками, так і з людьми. Він дає поради відвідувачам і допомагає у виборі літератури. На ньому лежить відповідальність за залучення людей до читання. Якщо ви хочете нести цю місію і любите читати, це професія для вас.

Особисті якості бібліотекаря:

Фінансовий консультант

Там, де ще донедавна працювали тільки чоловіки, тепер працюють і жінки. Успішний фінансовий консультант – це фахівець, який розбирається в самих різних речах. Від довгострокового фінансового планування до юридичних та податкових аспектів, пов’язаних зі страховими виплатами. Від основ виробництва до психології продажів. У тому, що у фінансових консультантів світле майбутнє, ніхто не сумнівається.

У досвідченого й успішного фінансового консультанта кожен день насичений і неповторний. Наприклад, часто ранок починають з проведення тренінгів та зборів, потім дзвінки і зустрічі з клієнтами. А починати кар’єру фінансового консультанта ніколи не пізно. Ви можете працювати в двох напрямках. Перший напрямок – удосконалюватися в продажах, друге – у страховій діяльності.

Список особистих якостей фінансового консультанта:

Отже, вибір професії визначає подальшу долю людини, тому важливо правильно прийняти рішення ще в молодості. Відповідайте на питання, що ви хочете отримати від професії і як хочете в ній реалізуватися, і дійте. На старт, увага, марш!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Заробляти гроші цілком реально: як почати?

Зміст статті: Власний ресурс Зовнішні ресурси Можливості для новачків Як використовувати соцмережі Висновок Маючи бажання працювати в інтернеті, новачок стикається з масою незрозумілих речей питань: де і що робити, як…

Високооплачувані професії та спеціальності для дівчат

Зміст статті: Кращі спеціальності для дівчат Бухгалтер Візажисти і стилісти Стоматолог Реклама Стюардеса Фітнес-інструктор Фотограф Вже давно минули ті часи, коли чоловік був годувальником, а жінка – берегинею домашнього вогнища….

Вибір майбутньої професії

Зміст статті: Визначаємося з вибором Робота з розрахунку Спеціальність за душі Часто кожна людина рано чи пізно стикається з питанням вибору своєї майбутньої спеціальності. У більшості випадків це відбувається в…