Тільки для справжніх пані!

Товстіють від вживання пива?

Товстіють від вживання пива?

На сьогоднішній день пиво є одним з найпопулярніших алкогольних напоїв. Торговельні мережі просто рясніють різними сортами, а рекламісти намагаються подати їх максимально привабливо. Однак насправді від пива один тільки шкоду. У цій статті розглянемо його вплив на фігуру.

Товстіють від пива? Подібне питання можна часто почути, і відповідь не менш популярний. Пінний напій призводить до появи животика, який стає візитною карткою його споживачів. Може, причина збільшення талії не пов’язана з споживанням пива, чи все-таки люди поправляються від великих порцій хмільного напою?

Сильний пол

Багато чоловіків люблять пінний напій, а деякі настільки «підсаджуються», що починають асоціювати пиво з відпочинком. Звичайно ж, розслабитись після трудового дня можна і потрібно іншим шляхом, тільки не кожен хоче фантазувати. В результаті регулярного вживання маємо значну прибавку у вазі. Поява зайвих кілограмів у чоловіка може бути обумовлено великими порціями пива, тільки мало хто зможе зізнатися в цьому.

Почати треба з того, що пиво – продукт калорійний. Для розуміння досить привести калорійність одного літра темного пива, яка буде варіюватися в межах 400-700 ккал. Як правило, світле пиво має меншу енергетичну цінність, але і 300 нерозтрачених ккал буде цілком достатньо для появи жирових відкладень на животі.

Від пива товстіють з тієї простої причини, що 2 літри і невелика солона закуска буде співмірною половині добової енергетичної норми. Виходячи з цього, повнота у чоловіка є закономірним наслідком. Якщо кількість випитого напою постійно зростає, треба звертатися за допомогою до фахівця. Висока ймовірність розвитку залежності, від якої не так просто позбутися самостійно.

Чому, коли вага починає стрімко рости, багато продовжують грішити сидячим способом життя, ігноруючи свою пивну залежність? Велика кількість пінного напою затуманює свідомість, і людина вже не віддає собі звіту в кількості випитого. Дієтолог тут зможе допомогти тільки в тому випадку, якщо людина почне контролювати свої енергетичні надходження і витрати.

Випивають люди менше рухаються, а тому і швидко поправляються. З цієї причини більшість фахівців (дієтологів і наркологів) настійно рекомендує повна відмова не тільки від солодкої і жирної їжі, але і від алкоголю. Фітоестрогени можна віднести до однієї з причин підвищення ваги, але її не варто розглядати як основну.

У лікарів немає особливих причин приховувати результати досліджень, які підтверджують той факт, що збільшення естрогену (жіночого статевого гормону) спостерігається у всіх, хто зловживає хмільним напоєм. «Гормони жінки», вырабатываясь в чоловічому організмі, порушує роботу ендокринної системи. Більшість представників сильної половини людства зауважує поява таких симптомів:

Чому всі ці зміни розвиваються у чоловіків? Вся справа у зміщенні гормонального балансу, пов’язаного з підвищеним виробленням речовин, що блокують метилтестерон. Згодом чоловік втрачає свою фігуру, перетворююсь в жінкоподібну особину.

Прекрасна стать

Говорячи про чоловічу проблему, не можна забувати про те, що від пива товстіють і представниці прекрасної половини людства. На допомогу приходить вищеописана статистика, на підставі якої можна зробити відповідні висновки. Один літр пива можна порівняти по калорійності з шоколадним батончиком або 100 грамами пломбіру.

Для того, щоб фігура у жінки залишалася такою ж міцною, треба докласти чимало зусиль в тренажерному залі. Після випитої пляшки пива треба буде побігати на доріжці не менше 15 хвилин або покрутити педалі протягом 25 хвилин. Представниці прекрасної статі повинні зрозуміти, що немає особливої різниці в кількості випитого напою. Пивний живіт – закономірний наслідок зловживання, і розвиток ожиріння – питання часу.

Крім того, що дівчата поправляються, до цього додається малоприємний набір у вигляді зниженого голосу і хрипоти. Немає жодних гарантій того, що пристрасть до пива не викличе зниження лібідо або проблеми в менструальному циклі. Найкращий вихід із ситуації – повна відмова від хмільного напою, тоді фігура буде продовжувати радувати.

Чому з’являються зайві сантиметри на талії від безалкогольного пива? Відповідь буде вкрай простий. Справа в тому, що в будь-якому вигляді пива є певний набір калорій, який залежить від міцності. Звичайно ж, безалкогольна версія містить не так багато калорій, на відміну від «звичайної» версії, але і обсяги споживання будуть набагато більше. Говорячи про калорійність такого напою, треба пам’ятати не тільки про фортеці, але і кількості.

Винні закуски?

У більшості країн пиво вважається «рідким хлібом», оскільки його основа – ячмінні зерна. Багато людей продовжують сперечатися щодо калорійності самого напою, але сумнівів щодо закусок не з’являється ні в кого.

Як правило, до пива замовляють солоні продукти, що володіють високою калорійністю, це:

Такий нескладний набір може привести до сильного ожиріння, особливо, якщо поглинати такі продукти часто. Похід в магазин за пляшкою пива рідко обмежується тільки цим напоєм. Прийшовши додому, можна побачити в чеку перелік продуктів, які не принесуть ніякої користі організму. У більшості випадків, це буде щось з вище наведеного списку.

Вершина проблеми із зайвою вагою пов’язана з закусками до пінному напою. З’ївши жменю висококалорійних закусок, треба приготуватися до появи зайвих кілограмів. Необхідно також відзначити, що пиво – напій, що володіє хитрою здатністю – підвищенням апетиту. Це обумовлено низкою причин, серед яких:

Кожен, хто хоче схуднути, повинен зрозуміти, що треба відмовитися не тільки від пінного напою, але і від супутніх закусок. І нарешті, не забувайте, що поява зайвих кілограмів – лише одне з зол від вживання пива. Чим довше буде прогресувати залежність, тим більше ризиків розвитку захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Тут же удар по печінці і загальне зниження імунітету. А користі, що б там не стверджували рекламщики, в результаті ніякої! Так чи варта гра свічок?Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Скільки виходить нікотин із організму людини

Зміст статті: Отже, скільки ж потрібно часу? Наскільки довго нікотин тримається в крові? Чи можна прискорити вивітрювання нікотину з організму? Що може перешкодити позбавленню від нікотину Користь нікотину: міф чи…

Працюємо над свідомістю: як кинути курити раз і назавжди

Зміст статті: Стадії нікотинової залежності Вступаємо в боротьбу Звертаємося до спеціальним методикам Звільняємося від залежності Кожен курець постійно твердить собі про необхідність зав’язати з шкідливою звичкою. Однак перейти від слів…

Прості народні засоби від алкоголізму: захист самої природи

Проблема алкоголізму є якимсь каменем спотикання для слов’янського народу. Випити наші люди люблять і у свята, і з горя. Розрахунок за роботу часто досі здійснюється через природний продукт – пляшку…