Тільки для справжніх пані!

Татуаж брів в домашніх умовах — реально?

Татуаж брів в домашніх умовах - реально?

Зміст:

Звичайно, для кожної жінки виглядати красиво — це дуже важливо. Але щоб образ був ідеальним, необхідні чіткі риси: красивий контур губ, вигин брів… Тільки не кожній красуні пощастило, і природа не всіх обдарила ідеальною формою брів. На сьогоднішній час є способи, які допоможуть вирішити дану проблему. Ось тільки для підтримки хорошого результату їх слід повторювати постійно. А якщо часу зовсім немає, або його дуже мало? Що ж тоді — змиритися з тим, що даровано природою? Якщо миритися немає бажання, то можна вдатися до допомоги перманентного макіяжу або як його ще називають — татуажу брів.

Чи варто робити татуаж будинку?

Звичайно, щоб зробити татуаж брів, краще звернутися в салон до фахівців. Але може є можливість зробити татуаж брів в домашніх умовах? В даний час досить часто з’являються пропозиції виконати дану процедуру саме на дому. От тільки чи не небезпечно це, не принесе дана процедура шкоди? Звичайно, якщо дивитися з теоретичної точки зору, то немає нічого неможливого. Та й якщо в салон не звертатися, то і ціна буде набагато менше. Це тільки якщо дивитися з боку фінансів. Але насправді варто більш уважно до себе ставитися, і перш ніж іти на такий ризик, потрібно все зважити, і дізнатися всю інформацію. Просте пояснення — маленька ціна у домашнього майстра може бути завдяки тому, що якість матеріалу дуже низька. І передбачити, як шкіра до нього поставиться практично неможливо.

Що таке татуаж?

Що ж це таке – татуаж? Це процедура, яка дозволяє промальовувати правильну форму брів. Татуаж брів робиться спеціальною машинкою, в якій присутні одноразові наконечники і тонкі голки. Якщо все зроблено правильно і на належному рівні, то сама процедура не викликає больових відчуттів і ніяких травм не буде. Такий макіяж протримається майже три роки. А майстер допоможе підібрати форму, яка ідеально підійде для вашого типу обличчя.

Протипоказання до татуажу

Перш ніж зважитися на таку процедуру необхідно ознайомитися з протипоказаннями. Категорично забороняється робити татуаж вагітним і годуючим мамам. Менструація теж є перешкодою для проведення процедури. Звичайно ж, варто враховувати наявність алергії або більш серйозних діагнозів. Тобто, якщо є різні запалення або діабет, то не варто ризикувати, а краще відразу ж відмовитися від татуажу. Якщо досить недавно була перенесена операція, або ж є необхідність приймати препарати, за допомогою яких кров розріджується, то і в такому випадку не потрібно жертвувати собою заради краси. До речі, псоріаз, хвора печінка і нирки, астма, онкологія і епілепсія теж є протипоказаннями для перманентного макіяжу. Шкіра на бровах повинна бути чистою без рубців, і гнійників. Безпосередньо в день проведення процедури про каву слід забути, а також і про алкоголь. А ще краще попрощатися з такими напоями за пару днів до нанесення татуажу.

Види татуажу брів

Наступним кроком буде вибір виду татуажу. Їх усього два:

Як проводиться татуаж брів?

Отже, якщо все гаразд і ніяких протипоказань не виявлено, то майстер може приступити до нанесення макіяжу. Першим кроком буде підбір правильної форми брів. Далі пінцетом майстер рівняє брови і малює їх форму олівцем. Якщо все сподобалося, то майстер може сміливо приступати до процедури. Всі волоски видаляються за допомогою ножиць. Після цього майстер, за допомогою машинки, проробляє борозенки. Вони не надто глибокі. Саме в них і закладають барвний пігмент. Як тільки обидві брови готові, на них кладуть ватні диски, які заздалегідь просочили розчином.

Взагалі сама процедура не дуже тривала. Її продовження всього близько години. Та й особливої хворобливістю не відрізняється, тому і наркоз не потрібно. Але, перш ніж довірити своє обличчя рукам майстра переконайтеся, що він працює стерильним обладнанням і в рукавичках.

Після того, як процедура закінчена, слід уважно ставитися до брів. А саме: не терти їх і не здирати утворилася корочку. І, звичайно ж, варто уникати попадання води. Такі заходи просто необхідні в першу тиждень, якщо, звичайно, немає бажання зіпсувати весь результат. За допомогою ватної палички протягом першого дня після процедури слід акуратно прибирати сукровицу. Паличка повинна бути обов’язково сухий! Щоб не виникло зараження, можна мазати брови тетрациклінової маззю не частіше трьох разів на день.

Через місяць після нанесення перманентного макіяжу необхідно пройти корекцію. Якщо відхід був належний, то особливої коригування не потрібно. Звертатися потрібно буде періодично, адже не варто забувати, що колір фарби з часом тускніє. Якщо все зроблено якісно, то корекцію часто робити не доведеться.

Чи можна робити татуаж будинку самостійно?

Вивчивши технологію татуажу брів можна з повною упевненістю сказати, що татуаж — процедура не домашня і тим більше не слід робити самостійно! Проводячи цю процедуру в салоні у професіонала, який свій рівень може підтвердити дипломами та нагородами, хорошими відгуками клієнтів, ви можете отримати косметичні дефекти на обличчі, шрами, алергічні реакції. Та й взагалі все може закінчитися дуже плачевно. Наш вердикт — перманентний макіяж, а в даному випадку татуаж брів в домашніх умовах робити категорично не можна!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Сушка тіла в домашніх умовах: особливості, дієта, вправи

Зміст: Особливості сушіння тіла будинку Дієта при сушінні тіла Сушка тіла в домашніх умовах — вправи Щоб ваше тіло набуло привабливі обриси недостатньо просто обрати якийсь вид фізичного навантаження. Справа…

Профілактика варикозу — методи, рецепти, рекомендації від варикозу

Темні горбки і сіточка з вен не здатні прикрасити жіночі ніжки. Щоб цієї проблеми не допустити, жінки повинні дотримуватися деякі правила профілактики варикозу. Щоб не було варикозу, треба правильно сидіти…

Як розтягнути взуття в домашніх умовах?

Зміст: Як розтягнути шкіряне взуття Як розтягнути взуття зі штучної шкіри Як розтягнути замшеву або лакове взуття Як розтягнути взуття на розмір Багато знайома неприємна ситуація, коли придбана взуття, яка…