Тільки для справжніх пані!

Сушка тіла в домашніх умовах: особливості, дієта, вправи

Сушка тіла в домашніх умовах: особливості, дієта, вправи

Зміст:

Щоб ваше тіло набуло привабливі обриси недостатньо просто обрати якийсь вид фізичного навантаження. Справа в тому, що така стратегія може привести до ситуації, коли м’язи розвиваються і ростуть, але залишаються під шаром жиру. Тобто вплив, надану на зовнішність, буде мінімальним.

Виникнувши в середовищі професійних спортсменів, сьогодні набирає популярності і у любителів таке явище як сушка тіла. Означає воно примусове максимальне спалювання підшкірного жиру і надлишком рідини. Тіло дійсно «висихає», позбавляючись від зайвої, підкреслюється рельєф м’язів.

По суті, це цілий комплекс дій, до якого слід підходити грамотно і відповідально. Сушка тіла в домашніх умовах може проводиться ефективно, інформаційна підкованість – важливий крок до успіху в цьому починанні.

Особливості сушіння тіла будинку

Перше, на що потрібно звернути увагу – протипоказання.

Звичайно, ідеальним варіантом перед самостійною сушінням тіла в домашніх умовах була б консультація лікаря. Але якщо вдатися до неї немає можливості, варто пам’ятати, що до основних проблем зі здоров’ям, що виключає сушку, відносяться:

По-друге, сушіння не повинна тривати постійно. Це лише тимчасова міра, яка дає швидкий і хороший результат, але будучи безперервної, вона здатна завдати організму шкоди. Оптимальною є двотижнева сушка, відбувається не частіше, ніж раз на рік.

Її мета – завершити перетворювальні процеси. А значить, їй належить бути після тривалих занять спортом і збалансованого харчування протягом як мінімум півроку. Недотримання цієї умови веде до втрати тілом будь-якої форми, а разом з нею і потенціалу для подальшого вдосконалення. Адже для того, щоб позначити рельєфні м’язи, потрібно щоб вони вже існували.

Важливо, що при правильному підході підсушитися можна і в домашніх умовах, але звернутися в фітнес клуб буде набагато зручніше. Кваліфікований фахівець складе необхідну програму дій, допоможе в її здійсненні та проконсультує з будь-якого питання.

Дієта при сушінні тіла

Основний принцип дієти при сушінні тіла для чоловіків і жінок свідчить: менше вуглеводів, більше білків. Відповідно, всі містять вуглевод продукти майже повністю вилучаються з раціону. Як відомо, це хліб і зернові, включаючи крупи, сахароза і фруктоза.

Фрукти і сухофрукти, горіхи, солодощі – під суворою забороною.

М’ясо – білкова їжа, але і її рекомендується обмежити. Особливо це стосується жирних його різновидів, таких як свинина і яловичина. Тільки дієтичне м’ясо підкріпить результат.

Але що ж тоді можна їсти? Відповідь: молочні продукти і рибу. Перевага при цьому віддається сиру і морським мешканцям.

Поступово доведеться скорочувати калорійність харчування. Бажано з цього й починати, щоб послабити стрес для організму при переході до сушіння. У будь-якому випадку, раціон розбивається на частки у приблизному співвідношенні: 10% — рослинні жири, 40% — повільні вуглеводи, 50% — білки.

Харчуватися потрібно часто, від 6 до 10 разів на добу, помірними порціями, утримуючись від їжі 2 години до і після тренування.

Водний баланс – теж один з ключових моментів. Кожен день слід випивати 2-2,5 л. Причому саме води, не чаю, не кави або інших напоїв. Напої – це рідина, але не вода.

Сушка тіла в домашніх умовах — вправи

Фізична робота може бути різноманітною. Головне зробити акцент на аеробних і кардіо навантаженнях. Хтось вибирає одне з двох, хто їх поєднує. Але проводити їх потрібно не рідше 3 разів на тиждень.

Слід виконувати велику кількість вправ, збільшуючи число підходів і прискорюючи темп. Час на відпочинок краще скоротити. Однак, від занять з тренажерами і вагами немає потреби зовсім відмовлятися, можна скоротити ваги і збільшити число повторень.

Надзвичайно корисна скакалка. Кілька підходів по 5-10 хвилин, включені в тренінг, за жиросжигающему впливу складно переоцінити.

Біг, особливо на відкритому повітрі, може виступити в якості доповнення до навантаження, так і самостійної тренуванням. У першому випадку досить присвятити йому півгодини, у другому – 1-1,5 години.

Як альтернатива прийнятна ходьба, плавання, пілатес, бодіфлекс або командні види спорту: баскетбол, футбол.

Час для занять підбирається індивідуально, але вважається, що вранці спортсмен спалює в середньому на 20% більше енергії, ніж в інший час доби.

Отже, зробити своє тіло приємним для будь-якого погляду можливо виключно власними зусиллями. Ефективної сушка в домашніх умовах «буде після довгих тренувань, підкріплених раціональної дієтою. Не можна нехтувати порадами знаючих людей, чи то лікар, тренер або друг.

Але насамперед здоров’я – базис сили і краси. Так що насильство над собою неприпустимо, а ретельне вивчення проблеми та її нюансів строго обов’язково.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Профілактика варикозу — методи, рецепти, рекомендації від варикозу

Темні горбки і сіточка з вен не здатні прикрасити жіночі ніжки. Щоб цієї проблеми не допустити, жінки повинні дотримуватися деякі правила профілактики варикозу. Щоб не було варикозу, треба правильно сидіти…

Як розтягнути взуття в домашніх умовах?

Зміст: Як розтягнути шкіряне взуття Як розтягнути взуття зі штучної шкіри Як розтягнути замшеву або лакове взуття Як розтягнути взуття на розмір Багато знайома неприємна ситуація, коли придбана взуття, яка…

Як освітлити волосся в домашніх умовах — 4 кращих народних засоби

Зміст: Хімічні способи освітлення волосся Натуральні засоби освітлення волосся Багато дівчат мріють стати блондинками, або просто вражати оточуючих світлим волоссям. Як можна освітлити волосся в домашніх умовах на тон або…