Тільки для справжніх пані!

Сонник — таблетки уві сні

Сонник - таблетки уві сні

Зміст:

Таблетки уві сні виступають символом швидкого вирішення наболілої проблеми. Популярні сонники на прикладах детально розкажуть, до чого сниться зазначений спосіб.

До чого сняться таблетки по соннику Міллера

Пригрезившиеся уві сні таблетки віщують успішність незначного заходи. Чоловік, шукає таблетки, просто приречений на серйозні грошові витрати, а жінку глотающую таблетку, чекають якісь тривоги і печалі.

Бачити упаковку таблеток, значить, стати жертвою злих язиків або заздрісників. Уважне читання анотації до пігулок говорить про педантичності і скрупульозності сновидця, а якщо він повинен, але відмовляється їх приймати, то це означає, що режим не потребує допомоги ззовні.

Бачити таблетки уві сні. Тлумачення за Фрейдом

Хто купує у сні таблетки, той дуже велику увагу приділяє інтимному житті. Для жінки подібне сновидіння означає одне: вона дуже боїться небажаної вагітності і цей страх її «дістає» навіть уві сні. Пошуки таблеток – це символ загрожує венеричного захворювання, якого можна уникнути, якщо бути більш розбірливим у виборі своїх партнерів.

Що значить: наснилися таблетки? Сонник Ванги

Всякого, хто побачить у сні таблетки, чекає важка хвороба. Можливо, це буде серйозний психічний розлад, від якого доведеться довго і посилено лікуватися. Не виключено, що офіційна медицина в цьому випадку буде безсила і хворому сновидінню — прямий шлях до народним цілителям. Розсипані по землі таблетки – поганий знак. Це означає, що світ уб’є нова, досі невідома хвороба, панацею від якої знайдуть не скоро.

До чого сняться таблетки по Сімейному соннику

Приймати уві сні таблетки, значить виявляти надмірну турботу про своє здоров’я. Є ризик завдати шкоди власному організму. Повноцінний відпочинок – це те, що може позбавити сновидця від його уявних проблем і поліпшити самопочуття.

Якщо приснилося, що хтось просить таблетки, то це означає, що який-то добре знайомий людина потребує допомоги сновидця. Купівля таблеток віщує появу захворювань органів ШКТ.

До чого сняться таблетки по соннику А. Васильєва

Що сниться таблетка віщує проблеми зі здоров’ям. Є сенс завчасно відвідати лікаря і не чекати ускладнень. Самолікування тут не допоможе.

Купувати таблетки, значить, висловлювати стурбованість станом здоров’я, але найчастіше, ці страхи не мають під собою ніякого підґрунтя. Викидати таблетки – і добре, і погано. Подібне сновидіння означає, що людина вже захворіла, але має шанс на повне одужання.

Таблетки по Універсальному соннику

Таблетка може символізувати як почуття безпеки, так і нездійсненні ілюзії. Всякий, кому пригрезится таблетка, бажає швидко позбутися давно назрілої проблеми. Це може бути зайва вага, боргові зобов’язання або щось подібне.

Можливо, що сновидець бажає розірвати шлюб чи розстатися вже з нелюбом людиною. Коли незнайомець дає уві сні таблетку, то це обіцяє конфлікти з рідними і розбіжності з колегами по роботі.

До чого сняться таблетки — варіанти сновидіньДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться ліки? Сонник — ліки уві сні

Зміст: До чого сняться ліки по соннику Міллера Що значить: побачити ліки у сні? Трактування по Фрейду Приснилися ліки. Сонник Ванги До чого сняться ліки по Сучасному соннику Що значить…

До чого сниться космос? Сонник — космос уві сні

Зміст: До чого сниться космос по соннику Міллера Космос у сні. Сонник Ванги Що значить: наснився космос? Тлумачення за Фрейдом До чого сниться космос по соннику Лоффа До чого сниться…

До чого сняться зірки? Сонник — зірки уві сні

Зміст: До чого сняться зірки по соннику Міллера Зірки уві сні. Сонник Ванги Що значить: наснилися зірки? Тлумачення за Фрейдом До чого сняться зірки по соннику Юнони До чого сняться…