Тільки для справжніх пані!

Сонник — книга уві сні

Сонник - книга уві сні

Зміст:

Книга уві сні ототожнюється з отриманням знань і самим сновидцем. Іноді може передбачати прийдешні події. Сонники допоможуть розібратися в тлумаченні цього неоднозначного образу.

До чого сниться книга по соннику Міллера

Трактування сну, в якому фігурує книга, багато в чому залежить не тільки від її зовнішнього вигляду, але і від того, які дії здійснював з нею сновидець. Якщо примарилася звичайна книжка, то сплячого чекає приємне проведення часу в компанії близьких друзів.

Коли уві сні хтось підносить в подарунок ошатний фоліант, то слід очікувати поліпшення матеріального становища. Важкий том, знайдений на полицях домашньої бібліотеки, обіцяє наяву шану і повагу, а тоненька дитяча книжка, випадково виявлена на горищі або в коморі, говорить про надмірну інфантильності сплячого.

Читання книги уві сні теж можна витлумачити по-різному. Все залежить від того, якого роду була література. Взагалі, читання будь-якої книги є символом отримання знань і мудрості. Але існує більш детальна трактування:

 • Читання старовинного фоліанта – сновидінню доведеться остерігатися, бо зло буквально ходить за ним по п’ятах, очікуючи кращого моменту для нападу.
 • Читання книги іноземною мовою – заслужене визнання і подяку за виконану роботу.
 • Читання Біблії – зустріч з глибоко віруючими людьми.
 • Читання любовних романів – заспокоєння буде гаданим.
 • Вивчення підручника – труднощі виявляться наслідком неправильно зробленого вибору.
 • Робота зі словником – доведеться виконувати чиєсь доручення.
 • Читання брошури – легковажну поведінку ще нікого не доводила до добра.
 • Читання альманаху – намічається поїздка в інше місто буде небезпечною і невдалою.
 • Читання адресної книги – поповнення сімейства.
 • Вивчення прибутково-видаткової книги – кількість боржників збільшиться.
 • Якщо приснилася книга в добротному, твердій палітурці, то це обіцяє одержання прибутку, але коли привиділася книга в м’якій палітурці, то збитки не змусять себе довго чекати. Розірваний або сильно пошарпаний книжковий тому – вірна ознака, що сновидець не цінує те, що має, з-за чого він завжди і всім незадоволений.

  Книга. Тлумачення по соннику Ванги

  Практично будь-яка книга, побачена уві сні, символізує мудрість і знання. Такий сон обіцяє виявлення в собі здатності передбачати деякі події. Але щоб відкрився «третє око», мало побачити книгу в нічних мареннях, треба ще дещо зробити. Приміром, якщо сниться книга, а сновидець без праці читає написи на незнайомій йому мові, то бути йому великим віщуном. Правда, такий сон сниться раз на сто років і не кожному.

  Пригрезившийся книжкова шафа, багатий книгами, символізує життєвий шлях. Якщо людина стоїть перед такою конструкцією, але вагається з вибором книги, то це означає лише одне: в реальності він ще не вибрав свою дорогу, і в цьому питанні у нього виникли деякі труднощі. Якщо процес затягується або сновидець мовчки відходить від шафи, то це говорить про його нерішучості і боягузтва.

  Книжковий тому з розірваними сторінками – це попередження, що одне легковажне рішення може зруйнувати все, що створювалося роками. Можливо, це стосується бізнесу, а може бути, і сімейних відносин.

  Одержати уві сні в подарунок книгу – добре. Це говорить про природній мудрості та добре розвинутій інтуїції сновидця. Такі достоїнства можна сміливо назвати Божим Даром, адже не кожна людина ними нагороджується. Старовинний фоліант з незрозумілими магічними знаками сниться тому, хто занадто багато про себе загордився.

  Побачити книгу уві сні. Трактування по Фрейду

  Книга – це суто жіночий символ, що втілює репродуктивні органи. Таким чином, читати уві сні книгу, значить, наяву прагнути до збільшення числа своїх коханок. Перегортання сторінок говорить про те, що сновидець не сприймає свої любовні романи і жінки для нього – лише засіб для задоволення сексуальних потреб. Розглядання книжкового тома – явна ознака того, що людину цікавлять лише платонічні стосунки з представниками протилежної статі.

  Коли жінці сниться книжкове достаток, це означає лише одне: вона ризикує залишитися одній, присвятивши своє життя науки чи мистецтва. Можливо, що їй скоро доведеться вступити в гомосексуальний зв’язок, щоб задовольнити свою цікавість і урізноманітнити особисте життя. Для чоловіка такий сон є доказом того, що він користується успіхом у жінок, і інтерес до нього згасне не скоро.

  Коли людина боїться взяти в руки книгу, то це вказує на те, що він боїться першої фізичної близькості, а досвідченого ловеласа просто страшно вступати в інтимні стосунки з новим партнером. Розірвана на шматки книга – бажання зайнятися грубим сексом з елементами садомазохізму. Покупка нової книжки обіцяє швидку зраду, а подарувати комусь уві сні авторський примірник, значить, мати прагнення зайнятися сексом з новим партнером.

  До чого сниться книга по Універсальному соннику

  Книга – це символ достатку і пошани. Бізнесмена, який побачив у сні будь-яку книжку, очікує укладення дуже вигідних угод, а простого трудівника чекає швидке підвищення по службі або отримання додаткового доходу.

  Якщо автору книги сниться, що його творіння направили в друк, це означає, що в разі реального виходу видання його будуть підстерігати дрібні неприємності, а труднощів уникнути не вдасться. Книга, не допущена до друку, віщує швидку втрату творчого натхнення.

  Якщо читач, освоює уві сні наукову літературу, розуміє зміст прочитаного, значить, його зусилля будуть винагороджені. Недочитанное або незрозуміле твір віщує всілякі перешкоди і труднощі, які скоро виникнуть. Приміщення, буквально завалений книгами, явно вказує на те, що людина знаходиться на правильному шляху і всі рішення, які б він не прийняв, будуть єдино вірними і правильними.

  Купуючи старі, пошарпані книги, можна бути впевненим у тому, що вірні друзі ніколи не залишать в біді і завжди нададуть посильну допомогу. Викинути книгу, значить накликати на свою голову біди і неприємності. Подарувати кому-то древній фоліант, значить, втратить частину свого майна. Отримати такий подарунок – викликати інтерес у протилежної статі.

  До чого сниться книга по соннику 21 століття

 • Велика книга – швидкий кар’єрний ріст;
 • Брошура – впливові люди запропонують свою допомогу і всіляке сприяння, якщо сновидець виконає деякі їх доручення, які можуть носити кримінальний характер;
 • Читати книгу – знайомство з приємною людиною;
 • Буквар – ситуація, яка може бути дурною або кумедною;
 • Детектив – скоро в житті сплячого станеться подія, яка його сильно потрясла;
 • Бестселер – нечуване багатство і небачений шану;
 • Писати книгу – незадоволення своїм місцем роботи або займаної посади;
 • Готувати манускрипт до друку – виграш у лотерею, отриманий спадок або матеріальну винагороду, тобто, легкі гроші, здобуті без особливої праці;
 • Купівля книжки – принести користь не тільки собі, а й суспільству;
 • Падають із полиць книжки або звалився книжковий шафа – заняття, що не приносять ніякої користі або складнощі у спілкуванні з колегами по роботі;
 • Книжкова шафа без книг – погіршення матеріального становища або злидні;
 • Книжкова шафа, доверху набитий книжками – сита, забезпечене життя;
 • Книга, прикута ланцюгом – дивні події.
 • До чого сниться книга по соннику чаклунки Медеї

  Будь-яка книга є джерелом інформації, причому, не тільки майбутнього, але й минулого. Якщо людині сниться книга, значить, він намагається знайти життєву правду, дізнатися своє майбутнє або дати тверезу, об’єктивну оцінку всім діям, які він вже зробив у своєму житті.

  Побачив уві сні Біблію, відкриються всі таємниці, і він дізнається те, чого не знають інші. Сновидець зможе відповісти на одвічне питання: «У чому сенс життя?» і його більше не буде лякати все незвідане і таємниче, бо він легко знайде всьому пояснення.

  Відкрита книга, з чітко пропечатанним текстом, служить знаком того, що досвід, яким володіє сплячий, обов’язково стане в нагоді іншим людям. Закрита книга – вірний ознака швидкого розкриття якоїсь страшної таємниці. Можливо, це якась змова чи спроба очорнити чесне ім’я сновидця, яка не зможе прикинутися в життя.

  Побачене уві сні книгосховище або бібліотека віщує досягнення високого становища в суспільстві. Правда, для цього доведеться неабияк потрудитися. Переписувати від руки чужу книгу або виписувати з неї інформацію – це добрий знак. Значить, всі труди не будуть марними, і робота принесе результат.

  Але якщо, від нічого робити, сидіти і навмисно псувати книжку (малювати в ній картинки, черкати або рвати сторінки), то в найближчому майбутньому не варто чекати подарунків від Долі, бо вона щедра і добра до тих, хто готовий долати труднощі, не втрачаючи при цьому оптимізму.

  Інші варіанти сну, в якому фігурує книга  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сняться монети? Сонник — монети уві сні

  Зміст: До чого сняться монети по соннику Міллера Побачити монети уві сні. Трактування по Фрейду Монети уві сні. Сонник Ванги До чого сняться монети по соннику Симона Кананіта До чого…

  До чого сниться телевізор? Сонник — телевізор уві сні

  Зміст: До чого сниться телевізор по соннику Міллера Сниться телевізор. Тлумачення за Фрейдом Приснився телевізор. Сонник Ванги До чого сниться телевізор з Езотеричного соннику До чого сниться телевізор з Сімейного…

  До чого сниться акула уві сні

  Зміст: До чого сниться акула по соннику Міллера? Акула уві сні — сонник Ванги Що значить: приснилася акула — трактування по Фрейду До чого сниться акула по Сучасному соннику До…