Тільки для справжніх пані!

Сонник — чорна собака. До чого сниться чорна собака уві сні

Сонник - чорна собака. До чого сниться чорна собака уві сні

Зміст:

Собака в сновидіннях майже завжди символізує одного. Тлумачення сновидінь залежить від того, доброзичлива собака була уві сні або агресивна, йшла вона назустріч або тікала від Вас. Колір також відіграє визначальну роль.

Вважається, що білий колір і всі світлі кольори означають щось позитивне, а чорне – навпаки: насувається лихо, горе, прикрощі. Перевіримо, чи так це, вивчивши тлумачення сновидіння з чорною собакою по різних сонникам.

До чого сниться чорна собака з різних сонникам

Особливості тлумачення

До чого ж все таки сниться чорна собака? Резюмуємо все вищесказане. Як видно, хоч тлумачення й різноманітні, але все ж простежується одна загальна риса – негатив з боку близьких та друзів.

Однак сни можна трактувати і виходячи з дій, якими супроводжується поява чорного пса уві сні. Якщо приснився собака вела себе доброзичливо по відношенню до вас, грала, бігала поруч, виляла хвостом – це досить сприятливі ознаки.

Якщо ви годували собаку уві сні, то це може передвіщати нове і несподіване знайомство. Вважається, сто приснився породиста собака приносить щастя і достаток. Якщо ж ви є щасливим господарем чорного пса і вам прийшов уві сні саме він, то це обіцяє успіх у справах.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться сире м’ясо? Сонник — сире м’ясо уві сні

Зміст: Сире м’ясо — сонник Майя До чого сниться сире м’ясо — сонник Міллера Сонник Езотеричний і Антоніо Мененгетти Сире м’ясо — сонник Хассе До чого сниться сире м’ясо по…

До чого сниться диван або крісло? Сонник — диван, крісло

Дуже часто уві сні нам бачиться меблі. До чого сниться диван, крісло або дитяче ліжечко, колиска? Сонники впевнені: найчастіше предмети меблів є лише тлом, але іноді навіть такі нюанси мають…

До чого сниться хліб? Сонник — хліб

Зміст: До чого сниться хліб — сонник Міллера Сонник Ванги — до чого сниться хліб Сонник Фрейда — приснився хліб, що це означає? Сонник Юнони — до чого сниться хліб…