Тільки для справжніх пані!

Скільки виходить нікотин із організму людини

Скільки виходить нікотин із організму людини

Абсолютно кожен знає про існування нікотину і про ту шкоду, яку він завдає організму. Тим не менш, є безліч дивовижних фактів, і не тільки про те, скільки виводиться нікотин. Наприклад, те, що він міститься в деяких овочах і фруктах, і в такому вигляді він може бути навіть корисним. Але про все по порядку: скільки часу нікотин виходить з організму, як довго триває цей процес і про багато іншого.

Отже, скільки ж потрібно часу?

На це питання, на жаль, немає точної відповіді. Час, скільки нікотин виводиться з організму, залежить не тільки від віку, але і генетики самої людини. Не менш важливо стан здоров’я, спосіб споживання нікотину або стаж куріння. Але скажімо напевно: швидко вивести через кілька годин або день — навряд чи вийде.

Але є кілька загальних правил, які допоможуть розібратися, скільки вивітрюється нікотин. Після куріння (або інших способів прийому наркотичного засобу) нікотин починає виходити невеликим об’ємом. Таким чином, через дві години його стає в два рази менше. Ще через дві години його кількість зменшитися вдвічі, так буде тривати до того моменту, доки організм повністю не позбавиться від нікотину. Приблизно на третю добу він буде повністю очищений, якщо нова порція нікотину не вступала в тіло.

З-за старості виникають проблеми з процесами обміну речовин в організмі, тому, чим старше стає людина, тим довше і складніше нікотин виводиться з крові.

Не Можна забувати, що, чим міцніше сигарети, тим більше в них шкідливих речовин. Скільки виходить в даному випадку нікотин із організму? Набагато довше і приносить організму більшої шкоди. Всі речовини, які потрапляють в наше тіло, проходять через органи, що очищають нашу кров від шкідливих речовин. Для людей з хворими нирками вживання нікотину принесе більше шкоди.

Будова сигарети

Позбавлення повинно бути не тільки від нікотину, але і від всіх смол і токсинів, що містяться в сигареті. Після куріння вуглекислий газ повністю виходить з організму і крові в період дорівнює одній добі. Смоли і сажа виходять протягом півроку, у разі тривалого і інтенсивного куріння термін складе кілька років.

Наскільки довго нікотин тримається в крові?

Для початку необхідно розібратися, як нікотин потрапляє в кров. Найчастіше через легені, але при жуванні тютюну проникнення стає значно інтенсивніше.

Після першої затяжки нікотин через легені потрапляє відразу в судини. З-за циркуляції крові він дуже швидко розходиться по організму. Нікотин здатний провокувати спазм судин, що призводить до їх звуження. Різко підвищується артеріальний тиск, найчастіше цей симптом людина помічає самостійно.

Стінки судин не в змозі завжди пропускати отрута, тобто з ним взаємодіяти. Тому з’являються захисні нарости, які призводять до закупорювання судин. При цьому крові складніше насититися киснем, з-за чого з’являються тромби. Це все призводить до погіршення пам’яті, хвороб серця, крові та головного мозку.

При курінні відбувається викид в кров адреналіну. У зв’язку з чим підвищується рівень холестерину, що призводить до більш тяжких наслідків.

Відповідно, після відмови від куріння судини відновлюють свою еластичність і повертаються в нормальний здоровий стан. Після відмови від сигарет всі речовини, накопичені в організмі і тілі людини, будуть очищатися і поступово все вивітриться з організму. Такий процес очищення відбувається дуже довго, кілька років.

Чи можна прискорити вивітрювання нікотину з організму?

Як вивести нікотин швидше? Розглянемо це питання. Для прискорення очищення організму варто дотримувати деякі правила:

Скільки днів необхідно, щоб в організмі не залишилося нікотину? Зазвичай близько двох днів. Однак для повного очищення організму від всіх смол потрібно 3-4 місяці. І ви нарешті зможете в прямому сенсі зітхнути на повні груди.

Що може перешкодити позбавленню від нікотину

До нікотину швидко відбувається звикання. І з часом це переростає в залежність, коли починає здаватися, що сигарети допомагають – наприклад, розслабитися у потрібний момент або, навпаки, зосередитися. Навіть ця протилежність ефектів наводить на думку, що щось тут не так і всі плюси куріння просто вигадані самим залежним людиною.

Що ж може більше перешкодити позбавленню від нікотину? В першу чергу — психологічна прив’язаність до процесу. Після відмови від паління може залишатися бажання покурити знову. І з психологічної складової боротися буде складніше. Однак є безліч книг і фільмів, присвячених тому, як кинути палити.

Наприклад, всесвітньо відома книга Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити», завдяки якій мільйони людей позбулися від цієї шкідливої звички.

Що стосується фізичних аспектів, то перешкодити процесу очищення організму від нікотину може безліч факторів:

Так, варто зауважити, що алкоголь — один з головний «супротивників» людини в боротьбі з курінням, так як він провокує ще більше бажання знову повернутися до сигарет. Випиваючи, навряд чи людина зможе довго протриматися. А навіть якщо він володіє залізною силою волі, через алкогольних напоїв виводитися нікотин із організму все одно буде набагато повільніше. Тому відмова від куріння дуже бажано супроводжувати і відмовою від алкоголю.

Користь нікотину: міф чи реальність

Коли ми говоримо про куріння, звичайно ж, міф. Проте варто все-таки розібрати в питанні. Існує нікотинова кислота або B3, яка не є нікотином в тому вигляді, в якому люди споживають його, наприклад, під час куріння сигарет. Дана кислота потрібна організму під час посилених фізичних навантажень, при вагітності і жаркому кліматі. B3 захищає організм від вільних радикалів і може навіть запобігати розвиток раків клітин. Але, як вже було сказано, не варто порівнювати нікотин в чистому вигляді з B3 — між ними мало спільних властивостей. У 1993 році вчені і лікарі з університету штату Мічиган проводили цілі дослідження, присвячені питанню вмісту нікотину в овочах. В результаті було з’ясовано, що в 10 кг баклажанів міститься 1 мкг нікотину, таку дозу можливо отримати лише через три години пасивного куріння. Тому ми з впевненістю заявляємо, що користь нікотину — це міф.

І все-таки: через скільки ж нікотин виходить з організму? Як швидко можуть проходити ці процеси? Вивести речовина з тканин тіла нескладно, чого не скажеш про системах організму — найбільш повільно тютюнові продукти виводяться з травних і очищувальних систем. Тому збалансоване харчування, достатні фізичні навантаження і робота над собою — головні помічники в боротьбі з курінням!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Працюємо над свідомістю: як кинути курити раз і назавжди

Зміст статті: Стадії нікотинової залежності Вступаємо в боротьбу Звертаємося до спеціальним методикам Звільняємося від залежності Кожен курець постійно твердить собі про необхідність зав’язати з шкідливою звичкою. Однак перейти від слів…

Прості народні засоби від алкоголізму: захист самої природи

Проблема алкоголізму є якимсь каменем спотикання для слов’янського народу. Випити наші люди люблять і у свята, і з горя. Розрахунок за роботу часто досі здійснюється через природний продукт – пляшку…

Примусове і добровільне лікування від алкоголізму: коли варто вірити в казку

Зміст статті: Всі вмовляння неефективні! Лікування з сумнівним ефектом Гіпноз – не панацея Метод, який діє Родичі людини, що йде в запої – по-справжньому нещасні люди. З-за чужий залежності їх…