Тільки для справжніх пані!

Скільки разів можна робити кесарів розтин?

Скільки разів можна робити кесарів розтин?

Кесарів розтин – порожнинна операція, яка проводиться для штучного розродження. Останнім часом вона стає дуже популярною, проте дане втручання все ж є серйозною процедурою. У зв’язку з цим його виконують тільки при наявності суворих показань. Багато хто цікавиться, скільки разів можна робити кесарів. Це питання дійсно дуже важливий і вимагає чіткої відповіді.

Варто виконувати операцію?

Звичайно ж, при відсутності показань операцію не виконують. Багато пацієнток бояться народжувати, побоюючись сильної болі. Однак ці відчуття зникають, як тільки дитина з’являється на світ. Страх – це не показання до хірургічного втручання!

Народження малюка – природний процес, причому в ідеалі він не повинен викликати біль. Кесарів розтин вважається серйозним оперативним втручанням, яке може викликати побічні ефекти.

Ускладнення даної процедури непередбачувані і можуть негативно вплинути на здоров’я жінки. Тому рішення про проведення такої операції беруть виключно на підставі суворих показань. Емоції і переживання жінки не повинні бути приводом для такого втручання.

У деяких випадках виникають ситуації, коли вагітність супроводжується якими-небудь аномаліями. Це підвищує ризик штучних пологів. У таких випадках з’являється чимало питань, одне з яких – скільки разів можна робити кесарів розтин.

Допустима кількість операцій

Кесарів вважається полостным втручанням, яке передбачає розтин матки та черевної порожнини. Після того, як малюка дістануть, потрібно накласти шви. Варто враховувати, що розріз і шов на матці завжди роблять в одній області, скільки б не доводилося виконувати дану процедуру.

Розрізи і створюють підвищені загрози. Операція має вельми серйозні наслідки. До них відносять розбіжність матки і швів в області рубця. Раніше вважалося, що не рекомендується робити більше 2 операцій в житті. Це допомагає уникнути появи серйозних проблем і загроз для життя матері і дитини.

Тим не менш, сьогодні медицина зайшла досить далеко. А тому лікарі готові робити дану операцію і третій, і четвертий раз. Міжнародні фахівці стверджують, що максимальні ризики спостерігаються після виконання п’ятого кесаревого розтину.

Фахівці вважають, що після пологів повинна пройти хоча б кілька років, щоб рубець повністю затягнувся. У цей період категорично заборонено народжувати і навіть просто вагітніти. Аборти в даний час теж неприпустимі, тому так важливо приділити особливу увагу питанням контрацепції після пологів.

Особливості виконання повторної операції

Тривалість процедури кесаревого розтину не перевищує 20-40 хвилин. Саме така операція зазвичай виконується в акушерській хірургії. Якщо у жінки вже були такі втручання, розріз проводиться в тому ж місці – по наявному рубця.

З кожною новою операцією рубцевої тканини стає більше. Це означає, що тривалість процедури по вилученню малюка і посліду збільшується. Крім цього, підвищується ризик ускладнень.

У будь-якому випадку вибір способу розродження здійснюється виключно досвідченими акушерами-гінекологами. У деяких ситуаціях після кесаревого припустимі і природні пологи.

Показання до повторної операції

Фахівці рекомендують повторне проведення хірургічного втручання в таких випадках:

Переваги та недоліки

Кінцеве ж, як і багато інші медичні рішення, повторна операція володіє певними перевагами і недоліками. До плюсів варто віднести:

Недоліками повторної процедури є ризик негативних наслідків для здоров’я:

Що важливо знати?

Щоб уникнути негативних наслідків, потрібно знати такі правила:

Кесарів розтин вважається серйозною операцією, яка може призвести до негативних наслідків для здоров’я. Тому її можна виконувати виключно при наявності суворих показань.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Скільки потрібно пити води всім вагітним у день

Зміст статті: Перший триместр Другий триместр Важливі речовини Третій триместр Який напій краще Значення води для організму – величезна. Вона забезпечує доставку поживних речовин у всі системи і органи людини….

Буряк при грудному вигодовуванні: користь чи шкода?

Зміст статті: Користь і шкода буряків при грудному вигодовуванні Може буряк бути шкідлива для годуючої мами? Які страви з буряка можна їсти годуючим мамам? Молоді мами, які годують грудьми свого…

З якого строку від зачаття показує тест на вагітність

Зміст статті: «Смужка», «касета» або «струмінь» ХГЛ: все геніальне – просто! Правильний алгоритм дій Вся справа – в терміні Коли можлива помилка? Найточніший результат – через місяць Народна мудрість говорить:…