Тільки для справжніх пані!

Шкода куріння: ризики для чоловіків

Шкода куріння: ризики для чоловіків

Куріння дуже шкідливе, про це знає кожен. Воно завдає шкоди здоров’ю незалежно від того, якої статі або віку людина, що вживає нікотин. Однак так склалося, в тому числі і історично, що найчастіше цю погану звичку мають чоловіки.

Ця статистика вірна для більшості країн. Число курців серед представників сильної статі істотно переважає над кількістю жінок, які люблять затягнутися цигаркою. Так в чому ж полягає шкода куріння для чоловіків?

Чи Має значення вік?

Треба відзначити в першу чергу, що той факт, в якому віці чоловік почав палити і скільки йому років в даний момент, грає велику роль. Шкода від куріння може бути різним для хлопчиків і для дорослих чоловіків. І він величезний, або просто великий.

При цьому важливо і те, що мова йде не тільки про тих хлопчиків, які виховуються в неблагополучних сім’ях і палять з самого дитинства. Є й інша проблема. Дуже часто дитина стає жертвою так званого «пасивного куріння», вдихаючи вторинний тютюновий дим. Це може відбуватися тоді, коли батьки або інші родичі, які проживають спільно, курять вдома або в присутності малюка.

Вчені давно говорять про те, що організм отримує з-за нікотину стрес. І при пасивному курінні він не менше, ніж якби людина сам димів цигаркою.

Шкода для організму величезний. Наприклад, нерідкі випадки розвитку злоякісних утворень, а також наступних хвороб:

Таким чином, передбачити наслідки куріння для хлопчика і запобігти хворобі неможливо – може бути вражений будь-який орган. Єдина дієва міра – відмова від сигарет. Треба пам’ятати, що молодий організм страждає в 20 разів сильніше, ніж системи і органи дорослих людей. Тому курити в присутності дітей категорично неприпустимо.

Вплив на дорослих чоловіків

Але не варто думати, що, якщо чоловікові 25 років і більше, куріння сигарет не зробить ніякого руйнівного впливу. Це помилково. Куріння для чоловіків настільки ж небезпечно, як і для хлопчиків. Крім того, чим довше людина не розлучається з нікотиновою залежністю, тим вище ймовірність розвитку тяжкої форми захворювань і навіть летального результату.

Небезпека може підстерігати зі всіх сторін, оскільки куріння впливає на весь організм. У дорослих чоловіків, не відмовляються від сигарет, часто діагностують:

Це найбільш серйозні і неприємні захворювання, які викликає куріння для чоловіків. Є маса інших, які менш небезпечні. Часто виникають такі наслідки, які важко було передбачити. Наприклад, у деяких випадках у любителів сигарет виявляється цироз печінки – хвороба, яка вважається поширеною лише серед зловживають спиртними напоями і хворих наркоманією.

Але найбільше чоловіки турбуються з приводу впливу сигарет на їх статеву функцію. І це можна зрозуміти – адже багато курці, особливо «зі стажем», стикаються з імпотенцією. Куріння має такий вплив на організм і статеву функцію: що містяться в сигаретах нікотин і смоли призводять до зупинки вироблення статевих гормонів. Здатність до сім’явиверження поступово пригнічується. Така імпотенція відноситься до хронічних захворювань і дуже важко лікується.

З-за вироблення статевих гормонів в недостатній кількості і з-за порушення кровообігу виникає втрата ерекції. Чоловіки після 35 років, що курять сигарети, часто страждають від цього. Чим швидше вдасться кинути цю шкідливу звичку, тим більше шансів на відновлення статевої функції.

Наслідки куріння сигарет можуть виявлятися і в безплідді. Описані вище проблеми статевої сфери призводять до того, що активність і кількість сперматозоїдів різко зменшується, їх рух стає більш повільним, а природний процес оновлення сперми, який в нормі відбувається кожні три місяці, сповільнюється або припиняється зовсім. Таким чином, деякі курці з-за своєї згубної пристрасті позбавлені можливості відчути щастя батьківства.

Крім того, організм у любителів сигарет старіє набагато швидше, ніж у тих, хто веде здоровий спосіб життя. Це стосується і зовнішнього вигляду, і стану всіх внутрішніх органів.

Згубний вплив куріння на чоловіків високо ще й тому, що представники сильної статі вживають велику кількість сигарет на добу. Тільки кинувши цю звичку раз і назавжди, можна звести шкоду, яка вже завдана нікотином здоров’ю, до мінімуму. Відмовитися потрібно як можна швидше, тоді у чоловіка збільшуються шанси отримати в нагороду довге й активне життя!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Шкода сигарет: причини назавжди кинути палити

Зміст статті: Трохи історії Зупинись! Нікотин тебе не пожаліє, а ти? Почастуєте даму… Дим тютюну містить речовини, здатні впливати на психіку людини, викликаючи стан слабкої ейфорії. Одне з цих речовин…

Шкода куріння: хвороби від шкідливої звички

Зміст статті: Чому куріння шкодить людині? «Прості» хвороби курця Діагнози, які перевертають життя курця Як можна зберегти здоров’я і кинути палити? Шкідлива звичка, яка призводить до неприємних наслідків. Саме так…

Війна з залежністю: як легко і швидко кинути палити

Зміст статті: Чому варто відмовитися від сигарет? Ставимо хрест на нікотинової залежності Ще кілька методів Спеціальні методики Висновок Куріння являє собою більше психологічну залежність, ніж фізичну. Тому, щоб позбутися шкідливої…