Тільки для справжніх пані!

Шкірні проблеми при вагітності: як лікувати прищі

Шкірні проблеми при вагітності: як лікувати прищі

Жінка, яка знаходиться в цікавому положенні, часто уявляє, якою гарною вона буде всі 9 місяців. Але очікування не завжди збігаються з реальністю.

Частою неприємністю для майбутніх мам стають прищі при вагітності. При цьому раніше даної проблеми могло не бути взагалі. Перш ніж лікувати цю косметологічну неприємність, потрібно зрозуміти її причини. Адже прищі – це всього лише ознака того, що в організмі щось не так. До того ж на різних термінах вагітності можна різні засоби лікування. Стать дитини не впливає на вибір способу боротьби з неприємним явищем.

Чому з’являються неприємності зі шкірою?

Причини, які можуть викликати на обличчі вагітної прищі, вельми різноманітні. Найбільш поширені з них опишемо нижче.

Які бувають прищі?

Деякі прищики можуть не піддаватися корекції. Якщо дефекти дрібні, схожі на манну крупу, без запалень – вони пройдуть самостійно. Досить дотримуватися правил гігієни, менше чіпати обличчя. Саме такі часто виникають до першої затримки менструального циклу.

Якщо ж є ознака захворювання, то потрібно звернутися до лікаря. Може бути, доведеться проводити терапію для підвищення імунітету або знімати алергічну реакцію.

Запалення можуть бути дуже сильними, з нагноєннями і сильним почервонінням. Вони провокують свербіж. Такі прищі потрібно лікувати, щоб не дати розвинутися інфекційних процесів. Бажано обійтися без місцевих антибіотиків. Особливо це актуально на ранніх термінах. Адже ліки потраплять в кров і можуть вплинути на розвиток дитини! В цілому, антибіотики на будь-якому терміні є ризиком затримки в розвитку малюка.

Якщо починається алергія, на обличчі також з’являються дрібні прищі, схожі на висип. Вони можуть навіть не свербіти. Іноді такі висипання розташовуються на грудях. Їх часто плутають з тими, що з’являються перед місячними.

Прищі в перші тижні вагітності

Кардинальна перебудова жіночого організму відбувається на ранніх термінах. Ще до затримки шкіра може видати перша ознака того, що у дівчини буде дитина. Якщо раніше в неї не було прищів і запалень, а раптом вони з’явилися, при цьому нічого нового вона не їла і не пила, то варто задуматися. Краще такі висипання не поспішати лікувати. Перед місячними можливі гормональні прищі. Вони пройдуть, якщо не буде затримки. В інших випадках висипання – ознака того, що потрібно зробити тест на вагітність і сходити до лікаря-гінеколога.

Якщо раніше перед місячними, у жінки з акне погіршувався стан шкіри, то таке ж явище може бути під час вагітності. Існують випадки, коли прищі зникали зовсім. Стать дитини, всупереч розхожій думці, при цьому ні на що не впливав.

Міфи про вагітність і прищах

Часто майбутніх мам лякають тим, що якщо стать дитини чоловічої, то жінка «розквітне» під час вагітності. Якщо стать жіноча, то дівчинка буде відтягувати від мами красу.

Існує і протилежна думка. Нібито чоловіча стать дитини обов’язково призведе до прищів і поганий шкірі. У таких випадках кажуть, що перша ознака появи хлопчика – прищі у матері на грудях або особі. Це пояснюють наступним чином. Підлогу матері і дитини будуть відрізнятися на гормональному рівні. Своєрідний конфлікт в організмі здатний провокувати запалення на шкірі. Аналогічна ситуація може бути, коли відрізняється резус-фактор матері та плоду.

Сучасна медицина однозначно стверджує, що зовнішній вигляд висипань і їх наявність не є ознакою того, що у малюка чоловіча стать.

Профілактика запалень на шкірі

Для того щоб убезпечити себе від висипань на початку, в середині або в кінці вагітності, слід використовувати профілактичні засоби. Тоді в будь-якому триместрі вагітності шкіра жінки буде ідеальною. Прищі під час вагітності відступають, якщо:

Причини, які здатні викликати запалення, можуть бути пов’язані з тим, що жінка брудними руками часто торкається обличчя. Позбутися від цієї звички вже в першому періоді вагітності теж буде корисно.

Лікування прищів

Якщо неприємне косметологічне явище все-таки відвідало майбутню маму, не треба засмучуватися. Прищі під час вагітності відмінно лікуються. Якщо жінка знає, чому вони з’явилися, то лікувати шкірні висипання буде простіше. При алергії досить прибрати джерело проблеми, щоб стан нормалізувався. Інші засоби лікування увазі:

Які б ні були причини запалення, жінка повинна пам’ятати про те, що її внутрішній стан і розвиток плоду важливіше зовнішності в процесі виношування малюка. Представниці прекрасної половини – зовсім не слабка стать, і вони цілком здатні пережити неприємність, навіть якщо боротися з висипаннями доведеться досить довго.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Коли йти до гінеколога після позитивного результату тесту на вагітність?

Зміст статті: Як визначити, що необхідний візит до лікаря? Оптимальний термін для візиту до лікаря Перший візит до лікаря Аналізи при вагітності Практично всі люди не люблять ходити до лікарів,…

Кесарів розтин: необхідність операції та її наслідки

Зміст статті: Які можуть бути наслідки для матері? Наслідки операції для дітей Чи можна уникнути операції? Будь-яке хірургічне втручання в організм не минає безслідно. За ним слідує тривалий період відновлення,…

Якою має бути гігієна вагітної жінки

Зміст статті: Щоденні гігієнічні процедури Догляд за губами Періодичні заходи для підтримання здоров’я Гігієна вагітної жінки повинна бути спрямована на попередження інфікування шкірних покривів і слизових тканин патогенною мікрофлорою, що…