Тільки для справжніх пані!

Що таке стрижка гарячими ножицями?

Що таке стрижка гарячими ножицями?

Кожного разу, гортаючи сторінки глянцевих журналів, кожна дівчина ненароком звертає увагу на шикарні, ідеально укладене волосся знаменитостей. Як же хочеться і нам мати такі ж здорові і блискучі локони. Ми витрачаємо колосальну кількість часу і грошей на догляд за волоссям, але часто посічені кінчики зводять до мінімуму всі наші зусилля. Але на сьогоднішній день, сучасні досягнення прогресу можуть допомогти нам у вирішенні цієї вкрай актуальної проблеми, ім’я нашого спасителя – стрижка гарячими ножицями. Давайте розберемося, Що таке стрижка гарячими ножицями і як вона проводитися.

Волосся – це, свого роду, товстий стержень, стінки якого покриті мікроскопічними лусочками. В здоровому волосині лусочки прилягають друг до друга дуже щільно, а кінчик запаяний в капсулу. Саме завдяки такій структурі волосся підтримує оптимальний баланс вологи.

Часте миття, несприятливі екологічні та кліматичні умови, механічні та хімічні ушкодження вкрай негативно позначаються на стані здоров’я волосся: лусочки починають відшаровуватися один від одного. Тому необхідно регулярно, хоча б 1 раз в 1,5 – 2 місяці підстригати кінчики волосся. Якщо ж Ви затягнули з походом до перукаря, намагаючись хоч трохи отростить і без того, повільно зростаючої волосся, то велика ймовірність того, що доведеться зістригти більшу частину відрослих локонів.

Зараз в салонах краси все більшу популярність набуває стрижка гарячими ножицями. Дана процедура відбувається за допомогою електронного препарату, який шнуром з’єднаний з ножицями. Прилад має досить просту кнопкову систему управління, кожна кнопка відповідає за певний температурний значення, ножиці, якими безпосередньо здійснюється стрижка, виглядають як звичайні, тільки метал в них захований під пластмасу.

Використовується дане пристрій для різних типів волосся: для сухого, нормального, жирного, комбінованих, для забарвлених, а також для волосся, зазнали хімічній завивці.

Для певного типу волосся застосовується відповідна температура: для нормального та сухого волосся – від 110 – 130C, для нормальних – від 130 – 150C, а для жирного волосся – 150C. Для фарбованого волосся і волосся після хімічної завивкою, температура буде трохи інший, але кваліфікованого перукаря не складе праці безпомилково визначити, оцінивши стан вашого волосся.

Перевага стрижки гарячими ножицями в тому, що після неї волосся починають сіктися приблизно через 3 – 4 місяці, для порівняння, при стрижці звичайними ножицями, кінчики січуться вже через 1 – 1,5 місяця.

Після стрижки гарячими ножицями лусочки волосся щільно прилягають один до одного, а капсула, яка утворюється на кінчиках волосся, зберігає всі корисні та поживні речовини всередині волосини. Ваші локони набувають більш здоровий вигляд, стають блискучими і набагато легше піддаються укладанню.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Січеться волосся, що робити?

Зміст: Причини посіченого волосся Що робити, якщо січеться волосся? Маски для волосся, що січеться Посічені кінчики волосся — це далеко не нова проблема, з нею хоча б раз стикається кожна…

Відбілювання шкіри обличчя

Зміст: Відбілювання шкіри обличчя в салонах краси Відбілювання шкіри обличчя в домашніх умовах Чистий красива шкіра з ніжним рум’янцем — це мрія кожної жінки, проте веснянки, пігментні плями, акне та…

Маски для сухої шкіри

Зміст: Маски для сухої шкіри в домашніх умовах Дієта для сухої шкіри Догляд за сухою шкірою: перелік турбот Особлива, навіть провідна роль у догляді за сухою шкірою приділяється Косметичним маскам….