Тільки для справжніх пані!

Що таке карнітин та протеїн?

Що таке карнітин та протеїн?

Для людей, що займаються силовими навантаженнями необхідно додаткове харчування. Карнитини і протеїни відносяться до груп добавок, які при спільному вживанні ефективно забезпечують організм необхідними білками і амінокислотами.

Протеїн являє собою білкову суміш з середнім вмістом білка більше 70%. Білок необхідний для будівництва м’язової маси, і від кількості надходження його в організм залежить швидкість нарощування м’язів і загальне самопочуття людини.

Виділяють Молочні протеїни, соєві, сироваткові і яєчні. Кожен з видів має свою певну швидкість засвоєння, лідером же є сироватковий білок. Далі за зменшенням йдуть яєчний, соєвий і молочний.

Найбільш ефективно вживати протеїн відразу Після тренування, перед сном і після пробудження. В цей час організм особливо відчуває дефіцит білка і починає його заповнювати з м’язів. У ранковому раціоні краще використовувати білки з високою швидкістю засвоєння, а на ніч — з більш повільною. Після тренувального процесу, для максимального зростання м’язової маси і повноцінного відновлення організму, необхідно вживання не тільки достатньої кількості протеїнів, але і вуглеводів.

Недостатня кількість надходження білка може призвести до зниження імунітету і можливий процес виникнення злоякісних пухлин.

Одним з головних помічників організму в перенесенні жирових клітин в місця окислення, є Карнітин.

Карнітин (L-карнітин) належить до амінокислот, він широко застосовується в медицині для корекції метаболічних процесів, так і в спорті як стимулятор витривалості.

Жири виконують функцію виділення енергії, яка витрачається на розсуд організму. При дефіциті L-карнітину жири вже більшою мірою не розщеплюються, а відкладаються, що може привести до ожиріння.

До основним корисним якостям карнітину відносяться:

Спільне вживання протеїнів, вуглеводів і карнітину значно підвищує метаболічну дію сумішей. Щоб використовувані в раціоні добавки приносили лише користь організму, необхідно суворо дотримуватися рекомендацій фахівців.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Що таке сироїдіння?

Зміст: Види сироїдіння Перейти на сироїдіння? Переваги сироїдіння Недоліки сироїдіння Сироїдіння – харчування термічно необроблених продуктів, переважно рослинного походження. Останнім часом темі сироїдіння присвячені численні роботи і дослідження. Нинішні продукти…

Бананова дієта: плюси, меню, ефективність

Зміст: Звідки взялася всім відома бананова дієта? У чому полягає бананова дієта? Плюси і переваги бананової дієти? Звідки взялася всім відома бананова дієта? Бананова дієта прийшла в Європу з Японії….

Японська дієта 7 днів. Меню, особливості японської дієти на тиждень

Зміст: Меню Японської дієти 7 днів Особливості Японської дієти Вихід з дієти Жінки-японки дуже рідко потерпають від зайвих кілограмів. Більшість з них – досить стрункі і витончені дами. Секрет цієї…