Тільки для справжніх пані!

Що таке імплантація зубів? Як вона проводиться? Протипоказання до імплантації

Що таке імплантація зубів? Як вона проводиться? Протипоказання до імплантації

Зміст:

На жаль, далеко не всі частини тіла людини можуть самовідновлюватися. Одним з таких органів, які можуть бути втрачені раз і назавжди, є зуби. Після того, як один або кілька зубів видалені, можуть виникнути порушення жувальної функції, змінюються риси обличчя. Це впливає і на травну систему організму. Але тепер є можливість швидкого і якісного відновлення зубів, імплантація.

Протипоказання до імплантації зубів

Імплантація показана далеко не всім навіть при відсутності великої кількості зубів. Як і будь-яке інше оперативне втручання, вона має свої протипоказання. Імплантацію зубів не слід проводити у таких випадках:

Є також відносні показання, при яких можлива імплантація, але в рідкісних випадках. До них відноситься період лактації та вагітність, інтенсивне куріння (більше 20 сигарет на добу). Також протипоказанням є – хворобливий скрегіт зубами. У цьому випадку імплантувати зуби можна, лише якщо пацієнт підписує письмову обов’язково носити спеціальні капи.

Імплантацію зубів не можна провести прямо в день звернення. Для установки імплантатів потрібно провести попередню діагностику і спланувати процес лікування. Спочатку проводяться аналізи, за допомогою яких з’ясовується наявність хронічних захворювань. Також необхідно провести рентгенографію для того, щоб визначити якість кісткової тканини та її обсяг.

Скільки часу потрібно на імплантацію?

Все залежить від майстерності лікаря і його досвіду. Імплантація зубів проходить за 20-40 хвилин – саме стільки часу потрібно на один зуб. Для знеболювання, як правило, застосовується місцева анестезія. Спочатку, використовуючи спеціальні свердла, лікар проробляє кістки ложі, яке встановлюється імплантат. Він буде виконувати функцію кореня зуба. Після того, як імплантат встановлено, лікар перевіряє його стійкість і вирішує, можна відразу ставити коронку або трохи почекати.

Після установки імплантату в кістку може з’явитися невеликий набряк, деякий час будуть турбувати хворобливі відчуття. Щоб не посилювати їх, варто трохи підкоригувати своє харчування. Гарячу їжу можна вживати не раніше, ніж через добу після установки імплантатів. Небажано їсти продукти, які вимагають тривалого і ретельного пережовування.

Після проведення процедури потрібно протягом деякого часу приймати антибіотики. Поки імплантат приживається, необхідно дотримуватися всіх правил гігієни порожнини рота. В іншому імплантація ніяк не вплине на звичайний спосіб життя.

Особливості імплантації — післяопераційний період

Установка імплантатів – тільки перший етап перед здобуттям нових зубів. Потрібно час, щоб основа імплантату зрослася з кісткою. Цей процес називається остеоинтеграцией. Для того щоб новоутворення прижилося, необхідно 5-6 місяців для верхньої щелепи і 3-4 місяці для нижньої. Тільки по закінченні цього часу можна буде встановлювати постійну коронку, яка буде виконана з кераміки. Ідеальним варіантом стане цельнокерамическая коронка, яка найкраще підходить під природний колір зубів. Цей матеріал не провокує алергію або потемніння ясен, яке виникає при використанні для коронок металокераміки.

Доглядати за штучними зубами потрібно більш ретельно, так як на штучних поверхнях наліт з’являється швидше. Кращим способом підтримувати гігієну є використання іригаторів. А ось ультразвукову щітку краще не використовувати, оскільки вони своїми вібраціями може пошкодити коронку.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Профілактика інсульту: ліки, препарати, народні засоби

Зміст: Ліки і препарати для профілактики інсульту Профілактика ішемічного інсульту Первинна та вторинна профілактика інсульту Профілактика інсульту народними засобами Інсульт – пошкодження тканин мозку внаслідок розвиненого порушення кровообігу ділянок мозку….

Лікування п’явками в домашніх умовах: від яких хвороб, як ставити, як зберігати п’явки?

Зміст: Лікування п’явкою — середньовічне шарлатанство або медицина майбутнього? Як і чому нам допомагає п’явка Що можна лікувати п’явками? Можна лікуватися п’явками в домашніх умовах Як зберігати п’явки? Як ставити…

Як лікувати заїди на губах? Народні седства лікування заїд, ліки та профілактика

Зміст: Профілактика виникнення заїди на губах Заїди на губах — народні засоби лікування Як вилікувати заїди — ліки і медиакменти Сьогодні багато людей стикаються з появою на губах маленьких тріщинок….