Тільки для справжніх пані!

Що робити, якщо у дитини знижена температура

Що робити, якщо у дитини знижена температура

Всі батьки знають, що високої температури у малюка не буває, якщо організм повністю здоровий. Вона є знаком боротьби з інфекцією. Більшість мам і тат можуть точно сказати, що, якщо показники підвищуються до 37-38 градусів, нічого робити не варто, може, тільки поїти дитинку рясніше. Жарознижуючі препарати потрібні тоді, коли температура становить понад 38,5 градусів.

Але показники менше норми – 36,6 градусів не на жарт взволнуют будь-якого батька. Чому таке сталося, які причини явища і як діяти в такій ситуації – про це детально розповідається в цій статті.

Як розпізнати проблему?

Порушення теплового обсягу, якими б вони не були, завжди свідчать про проблеми. Однак усталена думка про те, що все, що нижче загальноприйнятої норми 36,6 – патологія, помилково. Знижена температура у дитини буває обумовлена наступними факторами:

Іноді причиною стає переохолодження. Тому ставити градусник малюкові після прогулянки взимку або купання недоцільно.

Тривогу бити батькам потрібно в тому випадку, якщо протягом декількох днів температура стабільно тримається менше 36 градусів. Це може говорити про серйозні зміни, патології, захворюваннях або їх наслідки.

Найважливішим моментом у встановленні причини є спостереження за немовлям: активно він грає, є апетит, присутні чи примхи. Всі ці фактори, як і низька температура у дитини, свідчать про захворювання в організмі.

Причини

Порадившись з педіатром, а в ідеалі і з імунологом, почати гартувати чадо щадними методами, якщо, звичайно, у нього немає якихось серйозних захворювань, наприклад, проблем з нирками. Обтирання прохолодною водою, купання в літній час, басейн, пробіжки босоніж по траві – все це сприяє відновленню імунітету, а значить, і нормальної температури.

Як робити батькам?

Перше, що потрібно зрозуміти мамі і татові, якщо у дитини температура 36 і нижче: режим є однією з основ здоров’я маленької людини. Проаналізуйте розпорядок дня і дайте відповідь собі на наступні питання:

Якщо в дитини низька температура постійно, з раннього дитинства, ви це знаєте, це знають лікарі, а на стані малюка така аномалія не відображається, бити на сполох не варто. Але проблеми з активністю, сонливість, апатія і поганий апетит разом з низькими показниками градусника повинні змусити відповідальних батьків захвилюватися.

Грудні діти та гіпотермія

Це особлива тема, так як новонароджені малюки, особливо недоношені, вимагають підвищеної уваги та захисту з боку дорослих. Дитині при знижених показниках градусника життєво необхідно перебувати поруч з матір’ю в контакті «шкіра до шкіри». Грудне вигодовування і тепло забезпечують захист і нормалізацію стану крихти.

Недоношених дітей поміщають в спеціальну закриту камеру, де забезпечуються оптимальні для них умови.

Якщо немовля при зниженій температурі багато потіє – це грізна ознака порушення терморегуляції організму. При такому стані бувають проблеми з диханням. Його швидкий, переривчастий і нерівний характер – привід терміново викликати швидку допомогу. У будь-якому випадку, консультація лікаря – це те, що необхідно при появі будь-яких сумнівів, що стосуються здоров’я карапуза.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Що робити, якщо у годуючої мами піднялася температура?

Зміст статті: Від чого виникає гіпертермія? Післяпологове запалення Лактостаз Лактаційний мастит Післяпологовий тромбофлебіт Похибка термометрії Температура при годуванні – що робити Природне вигодовування немовляти сьогодні вважається пріоритетним способом його живлення….

Що робити, якщо дитина зовсім не говорить на 3 роки?

Зміст статті: Виключіть основні причини Відсутність мотивації Наявність компанії Спадковість Нервове потрясіння Інтернаціональні сім’ї Як допомогти дитині заговорити Медична допомога Будь-яке нове вміння малюка викликає в батьків сплеск гордості. Перші…

Що робити, якщо дитина відмовляється брати груди

Зміст статті: Причини відмови від грудей Як вирішити проблему? Несподівана зміна дитячого поведінки Найпоширеніші материнські помилки Одна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються багато молоді мами, це коли новонароджений не…