Тільки для справжніх пані!

Що потрібно робити, якщо приснився поганий сон

Що потрібно робити, якщо приснився поганий сон

Що робити, якщо приснився поганий сон, і він не виходить з голови, відволікає від роботи і від цього псується настрій. Спочатку потрібно перестати турбуватися і спробувати його проаналізувати. Яскраві, наповнені негативними емоціями сни віщують зміни в житті, і вони часто бувають позитивними.

Сни є роботою великих півкуль, які переробляють отримані враження і деякі сигнали від органів чуття, що продовжують функціонувати весь час. Внаслідок складної діяльності головний мозок видає відеоряд, який людина переглядає вночі.

Чому сняться страшні сновидіння

Будь-яка інформація, отримана усвідомлено або неусвідомлено вдень, вночі може бути побачена уві сні під іншим кутом. Тому дітям часто сняться динозаври, лякаючі монстри, чудовиська, і це їх приводить в жах. Такі сни потрібно проводити за вікно або змити водою для душевного спокою і забути про них назавжди. Багато для цього користуються чарівної фразою: «Куди ніч, туди і сон», – дивлячись при цьому в вікно.

Страшний сон найчастіше приходить вранці, в стадії швидкого сну, що триває всього 5 хвилин. Він чітко запам’ятовується і потім стає предметом обговорення. У ньому можуть відображатися сексуальні фантазії і відчуття, різні страхи. Докладна трактування такого сновидіння допомагає заспокоїтися і забути наснилося подія назавжди.

Жінки бачать погані сни частіше за чоловіків, і це пов’язано з роботою репродуктивної системи. Перебіг природних місячних циклів зі зниженням і підвищенням базальної температури і передменструальний синдром може стати причиною поганих сновидінь.

Негативна енергія, що накопичується в період тривалого стресу, переробляється в періоди сну. Вона використовується великими півкулями для зняття нервової напруги. Такі нічні бачення приносять психічного стану людини на користь, тому що на зміну негативу приходить позитивне сприйняття життя, і людина адаптується в соціумі.

Побачений поганий сон часто є сигналом нервової системи про те, що їй потрібна допомога. Кошмари можуть привидітися тоді, коли підсвідомість намагається передати свідомості про настання серйозних збоїв в органах внутрішньої секреції. Після таких сновидінь чоловік зазвичай починає хворіти. Лікарі стверджують, що деякі зі сну деталі можна співвіднести з проблемами зі здоров’ям:

 • Погоні бачать люди з хворим серцем. Коли сниться біг з дивними відчуттями немочі і втоми, потрібно звернутися до кардіолога і перевірити роботу серцевого м’яза під час навантажень.
 • Якщо приснився поганий сон з задушенням, утоплением або явним недоліком повітря, то можна припустити, що хвороба вразила органи дихання.
 • Відеоряд з сирим м’ясом і запахом тухлятини може бути присутнім через порушення роботи травної системи.
 • Блукання в непрохідному лісі, незнайомому місці або лабіринті сигналізують про перевтомі, депресії.
 • Пожежу або пар часто сняться при високій температурі.
 • Такі бачення потрібно сприймати як роботу організму і розвинену інтуїцію, і бажано вчасно піклуватися про своє здоров’я. Звернення до лікаря для профілактичного огляду допомагає вчасно позбутися від хвороби розвивається.

  Як позбутися поганих передчуттів

  Народний досвід рекомендує позбавлятися від снів, які турбують своєю інформацією. Це працює тільки в тому випадку, якщо бачення було народжене в період переробки отриманої інформації і пережитих емоцій. Воно не вказує на хворобу і лише породжує невпевненість у майбутньому.

  Щоб такий сон не збувся, потрібно провести ритуал:

  Всі ритуали повинні супроводжуватися аффирмациями, проводжаючими сон. У них рекомендується використовувати слова:

  Так, щоб позбутися поганих передчуттів, спочатку розповідають про приснившемся епізоді потоку води з крана або біжить воді в річці або струмку, а в кінці просять воду, унести всі біди й прикрощі.

  Для особливо вразливих людей рекомендують зробити пастку для снів, яка використовувалася племенами індіанців. Пастка нейтралізує погані сновидіння і дозволяє збутися хорошим подій.

  Такі ритуальні дії допомагають забути сон, але якщо він віщий, то все одно здійсниться. Так підсвідомість попереджає людину про небезпеку або зміни в житті. Щоб заспокоїтися, потрібно спробувати зрозуміти, що ж вона хотіла повідомити. Для цього можна придбати сонник, і прочитати в ньому, до чого сняться предмети і дії, які були побачені вночі. Часто після цього можна усвідомити, що найстрашніший сон – це алегорія, яка несе в собі позитивний зміст.

  На що звертають увагу

  У народі побутує думка, що сни не завжди збуваються.

  Щоб зрозуміти, чи може він збутися, потрібно враховувати положення місяця, день тижня і час доби. Вважається, що:

 • Віщий сон може приснитися тільки на ранковій зорі.
 • У понеділок він дає розклад на тиждень.
 • Наснилося, з вівторка на середу або з четверга на п’ятницю – часто збувається.
 • Недільний сон може здійснитися тільки в першій половині дня. Якщо наснилося щось жахливе, пересидите вихідний вдома і нічого поганого не трапиться.
 • Люди, що займаються астрологією, вважають, що звертати увагу на побачений кошмар потрібно на місяць, коли закладається енергетична інформація на весь місячний місяць. 8, 12,13, 25 і 28 місячні дні можуть принести важливу інформацію, яку слід прийняти до відома. Зі сну в цей час кошмари вимагають очищувальних ритуальних дій.

  Якщо людина не страждає від надлишку емоцій, веде спокійний спосіб життя і не має проблем з психікою, то він може розглядати деякі бачення як віщі. Зазвичай в них відбуваються наступні події:

 • Уві сні можуть прийти померлі родичі – з докорами, попередженнями про небезпеку, словами подяки.
 • Про настання важливої події може інформувати чернець.
 • Приснився ікона вказує на зміни світогляду.
 • Вода завжди вказує на прийдешні зміни.
 • Напад тварин і рептилій повідомляє про майбутні сварки та інтриги.
 • Такі сни не потрібно боятися, їх треба враховувати і робити якісь кроки, щоб вони не збулися або шкоди було набагато менше. Багато людей уникають неприємностей, коли сприймають наснилося, як важливу інформацію і не прагнуть від неї позбутися, а використовують її плануванні дня.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як почистити від плям, пилу і бруду м’які меблі в домашніх умовах

  Зміст статті: Рекомендації по вологому прибиранні Як вивести складні плями Як усунути запах Особливості чищення меблів в залежності від матеріалу оббивки Обійдемося без хімії Кожна господиня робить щоденне прибирання в…

  Як очистити праску від нагару і накипу

  Зміст статті: Функція самоочищення Мінеральна вода – ворог накипу Лимонна кислота Усунення накипу оцтом Профілактичні заходи Уважне ставлення до побутових приладів – запорука їх довголітньої служби. Проблема, як очистити праску…

  Як навчити хвилястого папугу говорити швидко і правильно

  Зміст статті: Найздібніші учні Інструкція з навчання папуг Як навчити говорити хвилястого папугу? Як підвищити продуктивність навчання Багато новоспечені господарі папуг задаються питанням, чи можна навчити свого вихованця відтворювати людську…