Тільки для справжніх пані!

Ромашка при грипі та застуді: рекомендації і способи приготування

Ромашка при грипі та застуді: рекомендації і способи приготування

Це непримітна рослина володіє великою кількістю корисних властивостей, його використовують при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів, гастриті, метеоризмі, ромашковий чай заспокоює і дієво бореться з безсонням.

У період міжсезоння у більшості людей з’являються простудні захворювання. Одним з найбільш простих і ефективних засобів у боротьбі з симптомами хвороб вважається ромашка.

Корисні властивості рослини

Ромашку аптечну широко використовують як в традиційній, так і народній медицині. Ця рослина належить до природних антибіотиків, це найважливіше властивість. Лікарська ромашка містить в собі велику кількість корисних мікроелементів:

Відвари і настої з цієї рослини володіють наступними цілющими властивостями:

Ромашка при застуді та інфекційних захворюваннях просто незамінна. Її використовують для лікування дорослих і дітей.

Але кошти на основі ромашки не слід застосовувати дуже довго. Існує одне основне протипоказання цього чудодійного засобу – індивідуальна непереносимість. Вагітним жінкам перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем.

Кращі рецепти

Від застуди ромашку слід використовувати не більше 3-4 днів. Якщо поліпшення самопочуття немає, то слід перестати займатися самолікуванням і звернутися за консультацією до лікаря.

Пам’ятайте, що тривале застосування цього лікарського засобу може викликати звикання, але під час епідемій грипу вживання ромашкового чаю цілком обґрунтовано. Приготовленим розчином можна промивати ніс і полоскати рот після відвідування громадських місць, щоб вимити всі віруси і бактерії, які осіли на слизових. Бережіть себе, займайтеся профілактикою, тоді ніякі хвороби будуть не страшні.



Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Репродуктивне здоров’я чоловіка: як зберегти сексуальну активність?

Репродуктивне здоров’я чоловіка — дуже тонка сфера, яка не терпить недбалого відношення. Хочете зберегти чоловічу силу до старості? Задумайтеся про це якомога раніше! Великі складнощі зі здоров’ям виростають з маленьких,…

Розбираємося, як швидко зняти хронічну втому

Зміст статті: Основні причини хронічної втоми Ознаки і симптоми хронічної втоми Способи швидко і ефективно відновитися Дієві методи позбавлення від хронічної втоми Для більшості сучасних людей втому давно перетворилася в…

Профілактика ангіни найдоступнішими і дуже ефективними засобами

Зміст статті: Що таке ангіна Симптоми ангіни Як можна захворіти на ангіну Профілактика для всіх Як уберегти дітей Народні методи запобігання ангіни Ні для кого не секрет, що хворобу легше…