Тільки для справжніх пані!

Родимі плями. Видалення родимих плям

Родимі плями. Видалення родимих плям

Зміст:

Майже у кожної людини десь на тілі є розглянемо основні причини появи родимок і родимих плям, види родимих плям і методи видалення родимих плям.

Більшість шкірних плям виникає при накопиченні пігменту і виглядає як плями коричневого кольору від світлих до темних відтінків. Причиною виникнення яскраво-червоних і фіолетових плям є доброякісні розростання дрібних кровоносних судин (капілярів). У дітей родимі плями можуть бути при народженні; вони з’являються в перші дні життя, або в наступні роки.

Види родимих плям

«Вогняні плями»

В даному випадку мова йде про вроджені плями різної величини, мають химерну форму, пофарбованих у різні відтінки червоного кольору — від блідих до багряних. Вони з’являються, як правило, на обличчі, в області кореня носа, лоба чи потилиці, рідше на руці або нозі. У подібних випадках мова йде про розширення дрібних кровоносних судин (капілярів).

Такі «вогняні плями», як правило, не вимагають лікування. Їх можна видалити хірургічно, після чого залишається рубець. Багато проходять самостійно протягом перших років життя.

Гемангіоми (розростання кровоносних судин)

Частіше це синьо-червоні, підносяться над шкірою розростання капілярів. Вони можуть збільшуватися у розмірах з віком дитини, але до п’ятого року життя здебільшого зазнають зворотний розвиток. Тільки витягнуті, сильно підносяться над поверхнею шкіри судинні клубочки, які є косметичними дефектами, легко пошкоджуються або порушують функцію органа (наприклад, розташовані в області ока), повинні бути видалені хірургічно або з застосуванням лазера.

«Монгольські плями

«Монгольські плями — це природжені пігментні плями від темно-сірого до синювато-чорного кольору, розташовані в області сідниць. Як правило, вони зникають до четвертого року життя.

Клітинний невус («веснянки»)

Плямисті розростання, поодинокі або множинні, різних розмірів, коричневого або чорного кольору, не небезпечні.

Частіше зустрічаються клітинні невуси коричневого кольору, так звані «плями краси». Деякі підносяться над шкірою, покриті волоссям, поширюються на великі поверхні тіла і покривають його як темне хутро.

Певні пігментні плями можуть злоякісно перероджуватися (злоякісна меланома), у дитячому віці це буває вкрай рідко.

Профілактичні заходи

Оберігайте дитину від сильного сонячного опромінення.

Лікаря-дерматолога необхідно показати родимі плями в наступних випадках:

1. Якщо вони були пошкоджені при травмі.

2. Стали кровоточити.

3. Більше виступають над поверхнею шкіри.

4. Змінили колір або збільшилися в розмірах.

5. Пігмент поширюється в навколишнє шкіру або навколо плями утворюється запальний валик.

Лікування і видалення родимок і родимих плям

Родимі плями можуть бути видалені різними способами: за допомогою скальпеля, заморожуванням твердою вуглекислотою, припіканням або інфрачервоним опроміненням. Ці лікувальні методики часто залишають рубці або мають інші небажані наслідки. В наш час перевага віддається лазерного опромінення (особливо при гемангіомах і «вогненних плямах»).

Ukrainec для жіночого інтернет журналу LadyElena

При копіюванні матеріалу активне посилання на LadyElena. ru обов’язкове!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Грибок нігтів: причини захворювання, профілактика, лікування

Зміст: Від чого з’являється грибок нігтів? Шляхи зараження грибком нігтів Як впливає грибок на ніготь? Як лікуються грибкові захворювання нігтів? Профілактика грибка нігтів В даний час Грибок нігтів – це…

Остеопатія — що це таке і що лікують остеопати?

Зміст: Що таке остеопатія? Коли варто звертатися до остеопату? У даній статті ми поговоримо про одну з Мануальних практик – про остеопатії. Дана методика передбачає м’який вплив лікаря руками на…

Підвищення імунітету народними засобами

У той час як великі уми медицини ретельно вишукують і розробляють все нові хімічні склади для різних лікарських препаратів, природа вже має в своєму арсеналі сотні готових помічників людському організму….