Тільки для справжніх пані!

Рицинова олія для краси брів: властивості, правила використання

Рицинова олія для краси брів: властивості, правила використання

Брови являють собою незамінну складову частину будь-якого образу. Крім естетичних функцій, вони відіграють ще одну важливу роль – захищають око від пилу та інших сторонніх елементів.

Представниці прекрасної статі в процесі проведення доглядають процедур висмикують волоски, а також застосовують фарбувальні склади. Все це негативно позначається на їх стані. У зв’язку з випаданням брови стають більш рідкісними. Шкіра під волосками висихає і лущиться.

Щоб уникнути перерахованих проблем, досить використовувати касторову олію для брів. Засіб сприяє зміцненню та активізації росту волосків. В результаті кожен з них набуває чинності, м’якість і блиск.

Корисні властивості касторки

Застосування масла рицини дозволяє значно поліпшити стан брів завдяки цілого переліку цілющих особливостей.

Масло рицини відмінно поєднується з іншими. Наприклад, з’єднання з оливковою дозволяє зробити бровки слухняним і шовковистим.

Важливо стежити за терміном придатності засобу. Зберігатися засіб може протягом 2-х років з дати виробництва. Прострочений продукт не приносить ніякої користі, а, навпаки, лише засмічує пори.

Пам’ятайте, що рицина не рекомендована для застосування жінкам у період вагітності. Це протипоказання вказано в інструкції, що додається.

Правила використання препарату

Допомагає касторове масло для росту брів? Дійсно засіб володіє високою ефективністю при регулярному і грамотному застосуванні. Розглянемо кілька основних правил.

Якщо немає можливості проводити процедуру на ніч, це ще не означає, що доведеться відмовитися від неї зовсім. Наносити касторове масло на брови необхідно регулярно. Для корисного впливу буде досить мінімум 30 хвилин. Після цього маска змивається.

Корисно поєднувати нанесення касторки з легкими масажними рухами. Ідеальним варіантом стане проведення процедури на розпареній шкірі, після прийняття душу або ванни. Масаж має наступні корисні властивості.

Незважаючи на наявність великої кількості корисних властивостей, ефект від касторки проявляється не відразу.

Буде Потрібно регулярне нанесення засобу на протязі декількох місяців. Через півроку результат стає найбільш відчутним.

Це Пов’язано з лікувальним і накопичувальним дією, а не тільки з візуальним ефектом. Зміни в позитивну сторону наступають тільки при регулярному використанні.

Рецепти масок

Продукт може застосовуватися в чистому вигляді, але для досягнення найбільш значущого результату варто користуватися сумішами, які складаються з кількох ефективних компонентів.

Маски для прискорення росту і пишності брів

Пом’якшувальна маска

Власницям дуже жорстких брів варто скористатися маскою, до складу якої входять рицинова та оливкова олії. Інгредієнти беруться в рівних пропорціях, застосування відбувається за загальними правилами. При необхідності оливкова олія можна замінити соняшниковою. Для максимального збагачення клітин корисними мікроелементами з касторкою можуть успішно поєднуватися олія, обліпихова та інші олії.

Склад для природного кольору

Щоб домогтися рівномірного природного кольору брів, необхідно використовувати камфору і касторку в розрахунку 1:1.

Поради

Наостанок розглянемо декілька корисних рекомендацій, які знадобляться жінкам при проведенні лікувальних процедур для брів.

Рицинова олія – ефективний безпечний засіб натурального походження. Воно допомагає зробити брови красивими, пишним і густим. Використовуваний склад дає бажаний результат вже через кілька місяців. Регулярне застосування дозволить вам незабаром насолоджуватися помітними позитивними змінами.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Капіляри на обличчі: як усунути наслідки куперозу

Зміст статті: Причини появи куперозу Методи позбавлення Вправи для обличчя Домашні маски Лопнули капіляри на обличчі – купероз – неприємне явище, з яким нерідко доводиться стикатися як представницям слабкої статі,…

Камфорне масло для краси вій: корисні властивості, рецепти масок

Зміст статті: Властивості камфори Правила застосування камфори Рецепти масок Маски для активізації росту волосків Маски для об’єму та пишності Маска для блиску Довгі пишні вії роблять погляд особливо виразним і…

Який повинен бути догляд за пошкодженим волоссям влітку

Зміст статті: Причини випадіння в літній період Повертаємо волоссю красу Маски для жирного типу волосся Маски для сухих типів волосся Догляд за нормальним типом волосся Кожен з нас з нетерпінням…