Тільки для справжніх пані!

Рисова дієта

Рисова дієта

Зміст:

На сьогоднішній день серед бажаючих схуднути великою популярністю користується рисова дієта. І це не даремно, адже рис дуже смачний і корисний. Завдяки абсорбуючим властивостей, рис допомагає виводити з організму солі, шлаки та інші шкідливі речовини. У багатьох азіатських країнах рис є основним компонентом страв і мало де на цьому континенті можна знайти повного людини.

Таким чином, за допомогою рисової дієти можна різноманітно харчуватися, нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, очистити організм і, саме головне — знизити свою вагу. До того ж, рис порівняно недорогий продукт, що робить його доступним для кожного.

Існує Кілька видів рисової дієти. Який вам скористатися, вибирайте самі!

Триденна рисова дієта

Триденна рисова дієта полягає в тому, що в день можна з’їдати тільки один стакан відвареного рису. З’їсте рис за один прийом їжі або розтягнеться на цілий день, залежить тільки від вашого бажання. Рис можна запити апельсиновим або яблучним соком. Якщо впоратися з голодом несила, то можна з’їсти 2-3 яблука, бажано зелених. Тривалість дієти-від одного до трьох днів. Повторювати її можна при одноденне голодування через тиждень, а при триденному — не раніше, ніж через місяць. Дієта підходить для бажаючих скинути вагу в найкоротші терміни.

Різноманітна рисова дієта

Цей спосіб схуднення набагато щадний і полягає у суміщенні рису з нежирної рибою, м’ясом, овочами і фруктами. У день можна з’їдати не більше 500 г рису, добавок не повинно бути більше 200г. На основі різноманітної рисової дієти можна приготувати велику кількість смачних і корисних страв. До того ж дозволяється вживати фрукти, соки і чай без цукру. Тривалість дієти 7-10 днів.

Дієта «4 об’єму»

Впродовж двох тижнів необхідно з’їдати натщесерце по 2 столові ложки Спеціально приготованого рису, після цього 2 години нічого не їсти, а після харчуватися як звичайно, тільки виключити солоне і гостре. Рис готується таким чином: 2 ст. ложки заливаємо водою і ставимо в прохолодне місце на 4 дні, щодня міняючи воду. Потім необхідно промити рис, трохи проварити і знову промити. Для того, щоб рис був щодня, необхідно мати 4 такі ємності, по черзі їх наповнюючи новим рисом.

Рисова дієта «2 страви»

По даній дієті в день можна З’їдати всього 2 страви, перше — це рис, а друге — риба або морепродукти. Змішувати ці продукти не можна, зате можна додавати зелень і рис, і рибу. Тривалість дієти — 5 днів.

Для будь-якого виду дієти краще використовувати неочищений рис, в ньому міститься велика кількість вітамінів групи В. Також під час проведення дієти краще приймати препарати калію.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Чай для схуднення

Чай для схуднення – це трав’яний напій, застосування якого сприяє зниженню ваги. В збір, як правило, входять такі рослини, які іменуються сечогінні або проносні. Тому втрата ваги відбувається за рахунок…

Що таке карнітин та протеїн?

Для людей, що займаються силовими навантаженнями необхідно додаткове харчування. Карнитини і протеїни відносяться до груп добавок, які при спільному вживанні ефективно забезпечують організм необхідними білками і амінокислотами. Протеїн являє собою…

Що таке сироїдіння?

Зміст: Види сироїдіння Перейти на сироїдіння? Переваги сироїдіння Недоліки сироїдіння Сироїдіння – харчування термічно необроблених продуктів, переважно рослинного походження. Останнім часом темі сироїдіння присвячені численні роботи і дослідження. Нинішні продукти…