Тільки для справжніх пані!

Реп’яхова олія для догляду за волоссям

Реп'яхова олія для догляду за волоссям

З давніх часів цілющі властивості лопуха з успіхом застосовуються в народній медицині. А регулярне використання реп’яхової олії для волосся дає просто дивовижний регенеруючий ефект. Застосуванням додаткових інгредієнтів можна навіть домогтися його посилення.

Отримання

Реп’яхову олію зазвичай отримують настоюванням коренів лопуха на олії холодного віджиму, наприклад, соняшниковій, мигдалевому та інших. В якості сировини відбирають коріння двох-трирічної рослини. Після підсушування їх подрібнюють до частинок розміром 2-4 мм і заливають розрахунковою кількістю масла-основи.

Вибір способу виробництва залежить від тих вимог, які пред’являються до кінцевого продукту. Його можна отримати шляхом нагрівання суміші сировини з основою при періодичному перемішуванні до 40-60 градусів тепла. Цей варіант скорочує час операції, але одночасно призводить до часткової втрати цілющих властивостей рослини.

Інший метод дозволяє отримати лікувальний продукт без нагрівання. І хоча збільшується період настоювання суміші, однак зберігаються всі цілющі властивості.

Масло з рослини можна приготувати і самостійно, розтерши в порошок корінь лопуха і залив його косметичним рослинним маслом. Скляну банку з сумішшю витримують у темному місці близько трьох тижнів, після чого використовують в різних рецептах.

Склад олії лопуха

Масло реп’яха корисно при наступних проблемах:

Лікувальна дія олії пояснюється його унікальним складом.

Унікальність даного масла полягає в тому, що воно однаково усуває проблеми і сухих, і жирного волосся. Воно практично не має протипоказань і прекрасно засвоюється організмом навіть в період вагітності.

При регулярному використанні засіб дозволить отримати позитивні результати в протягом дуже короткого часу.

А кілька корисних порад допоможуть зрозуміти, як користуватися реп’яховою маслом.

Методика застосування

Народні рецепти

Існує маса рецептів, в яких використовуються властивості реп’яхової олії для волосся, і застосування в домашніх умовах даного засобу відкриває можливості для приготування масок з різними добавками, в залежності від виду волосся, їх ступеня жирності і розв’язуваної проблеми.

Для сухого волосся

Добре живлять сухі або ламкі волосся, а також лупиться шкіру голови маски на основі реп’яхової олії:

Маски для сухих і ламких волосся чудово відновлюють шкіру голови, живлять коріння волосся, підсилюють функцію сальних залоз. Після них волосся набуває первісний блиск, м’якість і обсяг.

Для жирного волосся

Маски для жирного волосся сприяють відновленню функції сальних залоз, зміцненню волосяних цибулин і наповнення їх необхідними вітамінами:

Для росту волосся

Від лупи

Для зміцнення волосся

Для відновлення

Доступність олії з лопуха та унікальні властивості визначають його широке поширення в якості універсального засобу в догляді за волоссям. А вибір способу, як використовувати реп’яхову олію і з якими добавками, залежить від ступеня пошкодженості локонів і типу шкіри.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Реп’яхова олія з червоним перцем для росту волосся

Зміст статті: Особливості натурального засоби Показання для використання Правила користування Запобіжні Заходи Незалежно від довжини волосся та обраної стрижки важливо, щоб локони завжди були густими, сильними, здоровими і блискучими. На…

Реп’яхова олія – еліксир краси для вій

Зміст статті: Користь реп’яхової олії Корисні поради Правильне нанесення Домашні рецепти Питання часу Косметологія наших днів – це не тільки ціла наука, але і величезна галузь промисловості. Неймовірна кількість засобів…

Реп’яхова олія – перевірений засіб проти випадіння волосся

Зміст статті: Основні корисні речовини Якими властивостями володіє цей засіб? Маска «Вітамінка» Маска «Медова терапія» Маска «Рослинний комплекс» Маска «З перчинкою» Спосіб застосування засоби Шовковисте і здорові волосся – запорука…