Тільки для справжніх пані!

Профілактика варикозу — методи, рецепти, рекомендації від варикозу

Профілактика варикозу - методи, рецепти, рекомендації від варикозу

Темні горбки і сіточка з вен не здатні прикрасити жіночі ніжки. Щоб цієї проблеми не допустити, жінки повинні дотримуватися деякі правила профілактики варикозу.

Для початку представниці слабкої статі необхідно навчитися правильно сидіти. Спина повинна залишатися прямою, а ноги повинні бути не схрещеними. Ні в якому разі нижні кінцівки не можна підкладати під себе. Також дуже шкідливо протягом тривалого часу стояти або сидіти на місці. Від цього в ногах відбувається застій крові. Один раз в годину жінці необхідно вставати зі свого робочого місця. У цей час можна трохи прогулятися або виконати просту вправу: піднятися і спуститися кілька разів на носочках. Необхідно це для того щоб кров відлила від ніг і жінка могла відчути себе краще.

Для профілактики варикозу вен ноги необхідно «розвантажувати», піднімаючи їх вгору.

Виникає варикоз з-за того, що струм крові порушується. А коли жінка піднімає нижні кінцівки вгору, кров, що зібралася у венах, починає спрямовуватися до серця. Перебуваючи вдома, жінка може лягти на підлогу і підняти догори ноги, оперев їх об стіну.

Якщо дама знаходиться на роботі, то вона може зручніше відкинутися на стільці. Лягаючи спати, під ноги потрібно класти подушку.

Для того щоб сіточки на ногах зменшилися, а також для профілактики варикозу жінка може робити масаж ніг. В ідеалі робиться він не руками, а щіткою, виготовленої з натуральної щетини. Необхідно сухою щіткою пройтися по тильній стороні ніг, рухаючись від п’ят до сідниць. Масаж робиться круговими рухами, при цьому на шкіру потрібно трохи натискати. Далі все те ж саме проробляється з передньої частою кожної ноги, знизу вгору трохи натискаючи. Подібний масаж хороший тим, що він чудово стимулює кровообіг.

Вплив на шкіру спочатку холоду, а потім тепла і навпаки необхідно для того, щоб судини то розширювалися, то звужувалися, в результаті чого кров краще починає циркулювати. Тому, коли жінка приймає душ, вона повинна спочатку обливати ноги холодною водою протягом трьох хвилин, а потім холодною. Рухати струменем душа при цьому необхідно знизу вгору. Температура води повинна змінюватися три рази, завершується душ холодним обливанням.

Для запобігання варикозу і для позбавлення від пари кілограм ваги жінка повинна час від часу займатися спортом. Найбільшу користь для вен надають ходьба, аеробіка, плавання. Ходьба хороша тим, що вона є найбільш доступним видом спорту, займатися яким можна безкоштовно в абсолютно будь-який час року.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як розтягнути взуття в домашніх умовах?

Зміст: Як розтягнути шкіряне взуття Як розтягнути взуття зі штучної шкіри Як розтягнути замшеву або лакове взуття Як розтягнути взуття на розмір Багато знайома неприємна ситуація, коли придбана взуття, яка…

Як освітлити волосся в домашніх умовах — 4 кращих народних засоби

Зміст: Хімічні способи освітлення волосся Натуральні засоби освітлення волосся Багато дівчат мріють стати блондинками, або просто вражати оточуючих світлим волоссям. Як можна освітлити волосся в домашніх умовах на тон або…

Як освітлити волосся на ногах і руках?

Зміст: Освітлення волосся на нога і руках хімічну Освітлення волосся на руках і ногах — народні рецепти Щоб не засмучуватися з-за темних волосків на тілі, можна вдатися до епіляції. Але…