Тільки для справжніх пані!

Профілактика інсульту: ліки, препарати, народні засоби

Профілактика інсульту: ліки, препарати, народні засоби

Зміст:

Інсульт – пошкодження тканин мозку внаслідок розвиненого порушення кровообігу ділянок мозку. За даними ВООЗ ця хвороба молодшає з кожним роком, що пов’язано з практично повною відсутністю профілактичної роботи з населенням.

Існують наступні інсульту – ішемічний та геморагічний. При другому виді інсульту відбувається крововилив в яку-небудь область головного мозку внаслідок чого порушується його робота. Ішемічний інсульт обумовлений порушенням кровообігу ділянки мозку, найчастіше з-за утворився тромб. Зустрічається найчастіше, тому саме його профілактики варто приділяти особливу увагу.

Ліки і препарати для профілактики інсульту

При профілактиці інсульту використовують наступні групи препаратів та ліків:

Профілактика ішемічного інсульту

Слід знати, що ризик розвитку ГПМК за ішемічним типом високий у людей з підвищеним тиском, цукровий діабет і атеросклероз. Внаслідок цього, для профілактики порушення кровообігу слід приймати препарати, що нормалізують цифри артеріального тиску та рівня глюкози крові. Також не можна забувати і про антиагрегантних препарати, що перешкоджають утворенню тромбів.

Куріння, стреси, захоплення жирною їжею істотно підвищують можливість розвитку інсульту. Крім того, реабілітація після інсульту при цьому набагато важче, ніж у людей, ведучих здоровий спосіб життя. Тому вкрай важливо відмовитися від сигарет і дотримуватися дієти.

Первинна та вторинна профілактика інсульту

До первинної профілактики відноситься:

 • Нормалізація артеріального тиску препаратами, призначеними лікарем;
 • Лікування цукрового діабету;
 • Прийом лікарських засобів, орієнтованих на зниження можливості тромбоутворення;
 • Дотримання дієти.
 • Вторинна профілактика:

  Профілактика інсульту народними засобами

  Крім офіційної медицини для профілактики інсульту широко використовується і народна медицина. В першу чергу це траволікування. Нижче наведено кілька рецептів для зміцнення серцево — судинної системи.

 • Взяти 50 г трави гадючника, 100 гр трави пустирника і 100 гр материнки звичайної. Залити все літром кип’ятку, укутати рушником і витримати не менше 12 годин. Приймати по 10 мл щодня перед сніданком.
 • 150 гр коренів барбарису звичайного залити 450 мл 40% спирту і дати настоятися кілька днів. Потім ретельно процідити і приймати по 30 мл двічі на день.
 • Взяти по 150 гр ягід софори, трави герані і буркуну, залити 700 мл води, закип’ятити на водяній бані і тримати так протягом півгодини. Потім остудити, злити через марлю і пити по 100 мл до чотирьох разів на день.
 • Дуже добре знижує артеріальний тиск і зменшує рівень холестерину в крові обліпихова масло. Приймати його треба по 30 мл до трьох разів на день до їди.
 • При відновленні після інсульту добре допомагає наступний настій. ½ Очищеного лимона залити 350 мл хвойного відвару, настояти кілька годин і пити по 100 мл тричі на день.
 • Відомо, що розвитку інсульту сприяють стреси. Відчувати себе більш спокійно допоможе наступний спосіб. Невелику наволочку слід щільно набити сухими травами пустирника, валеріани, меліси. Подушечку можна підкласти під голову, а можна покласти і під більшу, основну подушку. Вдихання аромату трав сприяє нормалізації тиску і поліпшення емоційного стану.

  Добре дія про профілактику інсульту надає і акупунктура. Воно проводитися тільки фахівцем в кілька сеансів. Хороший ефект дає і при відновленні після інсульту.

  Ще один метод – гірудотерапія (лікування п’явками) істотно знижує можливість тромбоутворення. Так само як і акупунктура, повинно проводитися лише лікарем в амбулаторних умовах.

  Також дуже важливий і голови. Він підвищує циркуляцію крові, а це веде до поліпшення кровопостачання головного мозку.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Лікування п’явками в домашніх умовах: від яких хвороб, як ставити, як зберігати п’явки?

  Зміст: Лікування п’явкою — середньовічне шарлатанство або медицина майбутнього? Як і чому нам допомагає п’явка Що можна лікувати п’явками? Можна лікуватися п’явками в домашніх умовах Як зберігати п’явки? Як ставити…

  Як лікувати заїди на губах? Народні седства лікування заїд, ліки та профілактика

  Зміст: Профілактика виникнення заїди на губах Заїди на губах — народні засоби лікування Як вилікувати заїди — ліки і медиакменти Сьогодні багато людей стикаються з появою на губах маленьких тріщинок….

  Свербіж шкіри на нервовому грунті: причини, лікування, ліки, народні засоби

  Зміст: Чому на нервовому грунті з’являється свербіж? Як відрізнити свербіж на нервовому грунті від інших шкірних захворювань? Профілактика і лікування свербежу шкіри на нервовому грунті У ряді випадків нервово-психічні перевантаження…