Тільки для справжніх пані!

Про що можна говорити на першому побаченні: правила ідеального вечора

Про що можна говорити на першому побаченні: правила ідеального вечора

Важко применшити важливість питання «про що говорити на першому побаченні?». Адже саме ця зустріч стане фундаментом майбутніх відносин, а правильно вибудувана лінія поведінки – запорукою успіху. Тому, збираючись на перше побачення, важливо продумати не тільки свій образ, але і те, які теми варто торкнутися, а яких треба уникати. Це стосується як чоловічої статі, так і жіночого, адже, якщо зустріч призначена, цього хочуть обидва. Значить, потрібно докласти певні зусилля, щоб перше побачення не стало останнім.

Правильний вибір місця

Перш ніж вирішувати, про що розмовляти на першому побаченні, варто подумати, де його призначити. Якщо ви тільки познайомилися, хлопцю варто запропонувати місце зустрічі і дізнатися думку дівчини про свій вибір. Якщо ж ви знайомі давно (вчилися разом або працюєте), то повинні знати приблизні переваги один одного.

Безпрограшним варіантом стане затишне кафе з приємною музикою. Чому варто зупинитися саме на ньому?

При виборі інших більш незвичайних місць проведення першого побачення результат буде непередбачуваним. Ви можете справити на запрошену бік незабутнє враження, а можете просто налякати її і втратити всі шанси на продовження відносин. Тому для першого разу краще все-таки вибрати затишне кафе, в якому ви не раз бували. Тут ви зможете спокійно поспілкуватися, дивлячись один одному в очі. До того ж таємничий напівтемрява і приємна музика будуть сприяти створенню певної атмосфери.

Як починати розмову

Бесіду, можна почати з обговорення спільних інтересів. Легкість і невимушеність – головні параметри першого побачення. Якщо ви дівчина, у спілкуванні з чоловіком віддайте йому лідерство. Нехай він задає тон розмови, а ваше завдання його підтримувати, плавно вводячи цікаві теми. Уникайте допиту, на кшталт «які фільми/музику/книги ти любиш?». Краще обговорити цікаві новинки, поступово знаходячи точки дотику і дізнаючись один одного. При цьому дуже важливо не критикувати його/її смаки.

Також можна в загальних рисах розповісти про свою навчанні/роботі/сім’ї, згадати курйозні ситуації з життя. Головне, щоб кожна сказана фраза не псувала враження про вас, а, навпаки, покращувала. При цьому важливо нічого не перебільшувати і тим більше не брехати. Просто уникайте оповідань, у яких ситуаціях ви постаєте не в кращому вигляді, для таких тем ще буде час. А кумедні історії з життя якраз допоможуть оцінити почуття гумору один одного. Адже ця якість є далеко не останнім у питанні сумісності партнерів.

Що можна обговорити

Установивши перший контакт і відчувши, що спілкування йде невимушено, можна переходити на більш серйозні теми і поговорити, наприклад, про кохання. Звичайно, вирішуючи, про що говорити з дівчиною на першому побаченні, хлопцеві не варто розповідати про своїх колишніх і тим більше скаржитися на них.

Цього не треба робити і дівчині. Але цілком можна поговорити про своїх уявленнях про роль жінки/чоловіки у стосунках, варіанти сумісного проведення часу, загальних уявленнях про взаємини статей. Це дозволить вам не тільки краще пізнати один одного, але і зрозуміти, наскільки співпадають ваші погляди на ці речі.

Також можна обережно обговорити плани на майбутнє, але тільки не в контексті відносин. Наприклад, дівчині на першому побаченні можна розповісти про те, що вона збирається отримувати права або підвищувати кваліфікацію. Дуже небажано згадувати про те, що вона планує в найближчому майбутньому вийти заміж або народжувати дітей. Після такої заяви, найімовірніше, про майбутніх зустрічах можна забути.

Про що варто питати дівчину на першому побаченні

Якщо ви вирішили серйозно підготуватися до першої зустрічі і замислюєтеся, про що говорити з хлопцем на першому побаченні, можна скласти приблизний список питань. Їх слід вибирати так, щоб вони допомагали не тільки пізнати людину, але і зрозуміти, наскільки ви сумісні.

Ось приблизні блоки питань, які можна задати на першій зустрічі.

Щоб дізнатися про його захоплення та уподобання:

Щоб дізнатися про роботу і життєвих цілей:

Щоб дізнатися його переваги:

Список може бути нескінченним. Головне, щоб хлопець відчував, що цікавий своєї співрозмовниці, а не відчував себе на допиті. Якщо з чоловіком на першому побаченні дівчина поведе себе стримано і скромно – це буде плюс.

Про що варто питати хлопцеві на першому побаченні

Чоловік, будучи лідером, повинен задавати тон всьому вечора. Тому дуже важливо, щоб він зміг розговорити свою співрозмовницю, дізнаючись про неї якомога більше. Для цього варто заздалегідь подумати, про що поговорити з дівчиною на першому побаченні і які питання їй можна задавати, а яких слід уникати. Крім нескінченних компліментів, важливо показати свій інтерес до неї як до особистості.

Щоб дізнатися, чи є у неї почуття гумору:

Щоб дізнатися її думку про себе:

Звичайно, кожна дівчина хоче поговорити про кохання. Спілкуватися на цю тему, безумовно, складно. Але, задавши правильні питання, можна дізнатися ставлення дами до неї:

Список може бути дуже великим. Головне – намагатися будувати розмову так, щоб співрозмовниці було комфортно.

Таким чином, питання на першому побаченні можуть бути найрізноманітнішими. Якщо ви щиро хочете дізнатися свого співрозмовника/співрозмовницю, це буде видно, ваш інтерес виявиться приємний. Якщо не допускати грубих помилок і будувати розмову, уважно стежачи за другою половиною і намагаючись вгадати, що саме їй/йому цікаво, можна бути впевненим, що друге побачення настане дуже швидко.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як стати впевненою в собі дівчиною: секрети успіху

Зміст статті: Причини низької самооцінки Знаходить впевненість Впевненість і зовнішній вигляд Догляд за обличчям та тілом Спорт і фітнес Харчування Стиль Багато жінки, і молоді, і у віці, страждають від…

Як зізнатися в коханні дівчині і не отримати відмову

Зміст статті: Типові чоловічі помилки Створити правильний настрій Варіанти зізнань Правильний вибір слів Кожного закоханого мучить питання, як зізнатися дівчині в коханні. Адже так непросто розповісти про свої почуття близькій…

Як знайти хорошого, надійного, люблячого чоловіка?

Зміст статті: Перший крок Де шукати чоловіка Чого не можна робити в процесі пошуку Кожна дівчина мріє про доброго, надійного і люблячого чоловіка. Проте в житті все виявляється набагато серйозніше,…